Şimdi Ara

Moto Z2 Play modeli 2299TL’den piyasaya çıkıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lenovo satınaldıktan sonra motorola benim için bitti

• sd626 2299tlse 835li telefonunu 5000tl verrir harelde :S

• 6 mm incelikte 3000 mah batarya iyi sığdırmışlar. Bu telefonda asusun snapdragon 625 li zoom modelini 2500 TL den satması gibi gereksiz pahalı olmuş. Tabi sadece işlemci bakarak telefon değerlendirilmemeli. 1000 mah bataryalı kılıf takılabilmesi iyimiş.

Birde her telefonu ülkemizde PARALEL İTHALAT yoluyla satılan xiaomi lerle kıyaslamayı bırakın. O telefonlar resmi distribütör ile gelseydi şuanki fiyatlarını rüyanızda görürdünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 20 Eylül 2017; 8:41:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarlayan adam kör olmuş beyler

• Motorola ne yapacağını şaşırdı iyice...

• artık telefonlarda kamera çıkıntısı kabul edilemez. şahsen bu telefonu alsam kılıfsız kullanırım. ama o çıkıntı sakat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

artık telefonlarda kamera çıkıntısı kabul edilemez. şahsen bu telefonu alsam kılıfsız kullanırım. ama o çıkıntı sakat.

hala kamera çıkıntısı diyorsunuz. moto z ler modüler bir telefon, çıkıntı modlar için gerekli olan birşey.
  • Moto uçmuş yakında düşer.

• Bu sacma modeli getireceginize moto Z 2 modelini getirin !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Snapdragon 626 ve 2299 TL. İyiymiş!

Yazım hatası sandım ama cidden Snapdragon 626 varmış. O fiyata 835'li 6GB ramli Xiaomi Mi 6 alırdım açıkçası.
  • Snap 8 serisi var o fiyata 6 serisini ne yapayım zihniyeti yüzünden bugün insanlar i5 hq işlemci yerine i7 u işlemci alıyor sonrada ağlıyor. Cigolaytçı faydadan ne farkiniz kalıyor ki? 8 serisini yüceltip durmayın Instagram'da 2 mili saniye erken olacaksınız diye...

• Bu cihazı kullanan arkadaşları gruba bekleriz

Türkiye'nin en büyük Lenovo ve Motorola cihaz grubudur.

Grup yöneticilerle iletişimde her daim en hızlı bilgiyi bulabilirsiniz

https://m.facebook.com/profile.php?id=1002799576422770&ref=content_filter

• muratcool kullanıcısına yanıt
    Yani snapdragon 626 gayet güçlü ama fiyata oranla yetersiz kalıyor. Motorola 3k bataryayı 6 mm kasaya sığdırmış, keşke şu modlardan vazgeçip kasayı 8 mm yapıp bataryayı 4-5k yapsaymış. Kamerasında da ois yoktu diye hatırlıyorum, ekran kasa oranıda çok iyi değil.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.