Şimdi Ara

Moto Z modellerinde Insta-Share Printer dönemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Moto Z modellerinde Insta-Share Printer dönemi

Motorola’nın Moto Z serisi ile birlikte kullanıma sunduğu modüler aksesuar bağlantısı Moto Mod, ilginç üyeler kazanmaya devam ediyor. Artık kullanıcıların çektikleri fotoğrafları anında kâğıda basmaları mümkün.

Anında baskı

Polaroid Insta-Share Printer adındaki Moto Mod, telefonun arkasına monte ediliyor ve çalışmaya başlıyor. Çektiğiniz fotoğrafları 5cmx7.5cm boyutunda kağıtlara basabiliyorsunuz. Cihaz kristalleri ısıtarak fotoğrafı basan ve mürekkep gerektirmeyen ZINK teknolojisi kullanıyor.

Ayrıca Bkz.Beyin tümöründen ölen Samsung işçisine tazminat kararı

Kullanıcılar fotoğrafları bastıktan sonra arka kısmındaki yapışkanı çıkartarak istediği yere yapıştırabiliyor. Ayrıca Facebook, Twitter, Google Fotoğraflar üzerinden de fotoğraf basılabiliyor.

Cihazın bataryası 20 basıma kadar idare edebiliyor. USB Tip-C girişi üzerinden şarj edebiliyorsunuz. Tepsisinde tek seferde 10 adet kağıt bulundurabiliyor. Elbette ZINK fotoğraf kağıtlarını özel olarak temin etmeniz gerekiyor. Aksesuarın fiyatı 199$ olarak açıklandı. 

• Projeksiyondan daha hayırlı bir mod olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak bu güzel olmuş ya ,beğendim.

• Moto zye ince olsun diye 2600mah batarya koymuslar yav kardesim modlar zaten 7 24 takili durmayacak ki yap sunu 7 8 mm koy 3500mah

Birde kronik sorunlari var yoksa 1700e rakipsiz aslinda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Kronik sorunları olarak ne kastettiniz mesela ?
  • moto z ye sahibim. aslında bu mod olayı çok iyi ama ismi motorola olduğu için kaybediyor. bunu samsung yapsaydı çok daha fazla satardı.

batarya konusunda dediğiniz gibi kalın aynı donanımlı var ama ülkemizde satılmıyor. diğer kalın olan model donanım olarak geride.

• quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Kronik sorunları olarak ne kastettiniz mesela ?

Hocam bataryası erken ölüyormuş bir şeyler daha var kullanıcı klübünde okudum yoksa alacaktım 1700e daha iyisi yok şuan
    Araştırmalarım sırasında bataryanın 1 gün için bazen yetersiz olduğu yorumlarını okudum fakat bataryanın erken ölmesi gibi bir şikayetle karşılaşmadım. 1550 TL ye moto z aldım ki bence f/p telefonu.

• PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle fiyat performans telefonu tasarimi falan da cok guzel ama kamerada odaklama sorunu vb bir cok sorun var kullanici klubunde o yuzden cekiniyorum almaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bir arkadaş video çekimi sırasında videoda odaklanma problemi var diye söylemiş fakat kendi telefonumda denediğimde böyle bir problem görmedim. Şimdilik sıkıntı yok

• printer da projeksiyon da çok iyi moto modlar bence.

hayalim ilk batarya modu sonra da projeksiyon moduydu. şimdi bir de printer moto modu girdi listeme.

yabancı sitelerdeki black fridayden pek hayır yok bu yıl iyice, dolar kuru yükseldi. 285 euro amazon.de de projeksiyon modu Türkiye fiyatını geçkin şuanda. çok sağlam indirim gelirse düşünülebilir anca. :(
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 17 Mayıs 2020; 10:6:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.