Şimdi Ara

Moto Z 1.679 TL (Lenovo garantili) SD820 4GB RAM 32GB ROM 1440 x 2560 OLED 2600 mAh 5.2mm (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
4.244
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z5'le arasında kalmıştım zamanında Z5 alırken böyle bir fırsat karşıma çıksaydı bunu alırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aqhuan kullanıcısına yanıt
    dün aldım telefonu, lenovo garantili. 7 saat ekran verdi. bugün yine aynı düzeyde. model moto z, z play değil.

z play alanlar şarj ve ekran süresinden çok daha memnunlar. ayrıca ~4000 mah lık modu var. eğer yetersiz gelirse onu da alıp deneyeceğim.

bu arada telefonu aldım, 6.01 den 7.11' kadar güncelleme kurulumuna yaklaşık 3 saat harcadım, güncellemeleri peşpeşe geliyor tek seferde yapsa olmuyor sanki hepsini. android'in mi sorunu, firmaların mı ilgisizliği tam çözemedim.

performans olarak cihaz akıyor, yer roketi desek yeridir. ya da 3-4 yıllık zenfone 5'ten sonra mı bana böyle geldi tam çözemedim. oyun oynayan birisi olmadığım halde oyun oynama isteği doğuruyor insanda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aqhuan kullanıcısına yanıt
    youtube video izleyip internette gezerek 5 saat ekranı rahatlıkla alıyorum şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter87 -- 17 Şubat 2018; 22:51:32 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.