Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.398
Cevap
49
Favori
190.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1667 mesaj) Mobil (1488 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    124 Mesaj
    arkadaşlar çift hat kullanan biri olarak şunu sormak istiyorum? iki hattı da takınca hafıza kartı yeri kalmıyor mu? samsung s7 dual de küçük bi oynamayla yapılabiliyor. bunda da olabilir mi acaba?
    Teknosada 1099 + 100 TL amex indirimi + 110 TL çek ile alınır mı dersiniz? Toplamda 890 TL gibi geliyor. Yine teknosada K5 Note 999 TL. onada 99 TL indirim + 100 TL çek ile 800'e geliyor. Ram 3 GB olması gibi bir avantajı var. Gerçi gg de 650 TL ye satıldıktan sonra bu fiyata almak da içime sinmiyor doğrusu K5 Note için.
    2xOCZ Vertex4 SSD RAID 0|4TB HDD|CORSAIR CARBIDE 400R|OCZ ZS-750W|CORSAIR H100i
    2xViewSonic VP2765|Das Keyboard Ultimate Model S|Logitech M525
    Motorola Moto Z
  • Yarbay
    12742 Mesaj

Ben olsam motorola derdim ama bu tamamen motorolaya olan kisisel sempatimden. Yoksa kagit uzerinde vs ozellik karsilastirilarak yaptigim bir tavsiye degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    muuzoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Ben olsam motorola derdim ama bu tamamen motorolaya olan kisisel sempatimden. Yoksa kagit uzerinde vs ozellik karsilastirilarak yaptigim bir tavsiye degil.

:) Aynı durumdayım. Motorolaya karşı sempatim var. Daha önce de Atrix kullanmıştım uzun süre. Şu anda hala Moto G ilk nesil kullanıyorum.
    Motorola Moto Z
  • Binbaşı
    1565 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Üçüncü kez yazayım, 3 slot birbirinden ayrı zaten

|
    |
    laqirdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel

G4'ten önce Atrix kullanıyordum. Moto G'nin kamerası Atrix'ten daha kötü ve parmak izi okuyucusu yok diye kendime değil anneme almıştım ve Atrix'i kullanmaya devam etmiştim. G4 Plus her açıdan çok çok üstün. Bu arada Moto360'tan memnun musunuz? Annem gibi ağır işitenler için akıllı saat lüks değil ihtiyaç oluyor. Ama Pebble'ın ekranını okuyamıyor. Pebble'ın şarjı 8 gün gidiyor. Yatarken baş ucuna koyuyor zaten, Moto360'ı da baş ucundayken şarj aletine koyar o açıdan sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cossie -- 27 Ekim 2016; 16:21:1 >
    |
    |
    muuzoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Moto 360 ilk nesil bendeki. Temel olarak işe yarar. Ama ben genel olarak akıllı saat olayının çok da gerekli bir şey olmadığına karar verdim normal bir kullanım için. O yüzden haftasonu satışa koyacağım bendeki saati. Dediğiniz gibi ağır işiten biri için kullanışlı olabilir. Özellikle mesaj bildirimleri, telefon çaldığında titremesi gibi şeyler kullanışlı olabilir. Moto 360 ile karşılaştığım en sıkıcı durum başıma gelen lcd burn in olayı. O da ancak beyaz arka planlı kullanımda belli onun dışında belli değil. Kullanıma bir etkisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muuzoo -- 27 Ekim 2016; 16:49:32 >
    |
    |
    Cossie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Motorola Moto Z

• Yüzbaşı
    840 Mesaj
    Arkadaşlar çok güzel yorumlar yazmışamandır Motorola Moto G kullanıyorum. Bu cihazı bir arkadaşım almış, söyledi baktım.
    Bugün de forumda konusunu gördüm, çok güzel oldu. Moto G'den biraz daha büyük olsa ve kamerası bir tık daha iyi olsa diyordum, Moto G4 Plus geldi.

Bir şey benim için önemli:
    Cihazda çift hat var mı yok mu?

Hepsiburada ve Teknosa'ya baktım, çift hat yok diye anladım.
  • Binbaşı
    1565 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Var, olmaz mı?

|
    |
    adepex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Süper
    Micro sd'de var. Kampanyayı denk getirip alayım ben bunu, beğendim.
    Moto G'yi de yeğenime veririm.

Acaba ne kadarlık bir kart taksak oluyor? Sıkıntısız hızlı çalışan bir micro sd tavsiyesi olan var mı?
  • Binbaşı
    1565 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

256GB'a kadar arttırabilirsiniz demiş sitesinde, zaten micro sd'de 512 yok diye biliyorum. Üstelik micro sd'yi dahili hafızaya katıp tek parça bir hafıza haline getirebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cossie -- 27 Ekim 2016; 23:32:12 >
    |
    |
    adepex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

32 ya da 64 gb'lık iyi bir kart güzel olur demek. Teşekkür ederim bilgiler için.
    |
    |
    Bahsedilenler: Cossie
  • Yüzbaşı
    840 Mesaj
    |
    |
  • Teğmen
    213 Mesaj

Ben telefonu pantalonun ön cebinde taşırım her zaman. 4,7-5 inç cihazlar bana uygun. Daha büyüğü günlük yaşamda zorluk çıkarır diye düşünüyorum; eğilme kalkma, araba kullanımında vs.

Sizin fikriniz nedir, ön cepte taşımak ile bir sıkıntı rahatsızlık olabilir mi? s7 5 inç çok bakıyordum ki bu moto g4 geldi ama plus olunca duraksadım bu nedenle?
    |
    |
    Konu Sahibine Özel

Ben sorun çıkartır diyordum ama herhangi bir sorun çıkarmadı büyüklüğünden. Ben de ön cebimde taşıyorum.
    |
    |
    tigerito kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yeni kanundan haberin yok galiba hocam artık radyo olmasa bile trt vergisi alınıyor bu sadece telefonlar değil bilgisayar falan aklına gelebilecek bütün elektronik aletler için geçerli bu fiyatın sebebi lenovo kendi telefonu satsın diye yüksek tutuyor ama bir kere motorola kullanan insan için bu pekte önemli değil kendine has müşterisi yine alır
    |
    |
    nightsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ama dedigim fiyata inmis. Teknosa 1099 +hediye ceki ile 999a indirmis

Ha, simdi fiyatinin telefonu oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    skywalker06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hediye çeki yalnız hocam 4 katı alışverişte geçerli oluyormuş bugün sordumda telefona aşık olduğum bildiğin eski mot gnin izlerini bile görmek mutlu etti beni şimdi s5i sattım yarın gidip alacam siyah mı beyaz mı alsam ona karar veremedim
    |
    |
    nightsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bugün mağazada g4 plus ı kurcalayınca dayanamadım sattım s5i yarın gidip ilk işim g4 plus almak olacakta sence hangi rengini alıyım siyah mı beyaz mı
    |
    |

olsun hocam. Hiç yoktan iyidir. Kullanım süresi abuk sabuk değilse çekin, kenarda dursun ihtiyaç olduğunda kullanırsınız işte..

Kesinlikle siyah. Arka kapaktaki doku daha güzel. Beyaz biraz daha kalitesiz izlenimi verdi bana. Siyah çok yakışmış.
    |
    |
    skywalker06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Cancer Clinical Trials
SEO
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.