Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.396
Cevap
50
Favori
190.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 32 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 6 gün 19 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 50
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1666 mesaj) Mobil (1487 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    213 Mesaj

4.5 g bir telefonla kendiminkini kıyasladığımda bariz fark vardı yani.
    |
    |
    Cossie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefonu inceledim. Acikcasi kasa kaliteli ama her yeri plastik. Bu fiyata metal cerceveli kasalar da goruyoruz. O acidan iyi olmamis.

Kamera, odaklamada sorun yasiyor. Ozellikle otomatik modda. Ama elle odakladiginizda ortaya cikan fotograflar tatmin edici, detaylar guzel. Segmentine gore iyi cekiyor.

Sanal tuslari begenmedim. Keske ortadaki tus hem home butonu olup hem de parmak izi okuyucusu olsaydi samsungtaki gibi, daha iyi olurdu.

Hoparlor sesi gayet yeterli

Ekranini cok begendim. Renkler cok canli, ekran cok parlak ve net. Dokunmatik tepkisi cok cok iyi.

Cift simli olmasi guzel.

Siyahi daha guzel. Beyaz biraz ucuz plastik hissi veriyor.

Ama kafadan 300 lira fazlasi var. Bunun ederi 999 tl. Zamanla o noktalara inecektir.

Simdi siz kullanmayan yorum yapmasin bla bla diyeceksiniz de ilk izlenim icin cihazi almayi dusunenlere yol gostermek amacim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsoldier -- 19 Ekim 2016; 21:13:11 >

Başaran var mı imei konusunda ona göre getirtmeyi düşünüyorum da
    |
    |

Ekranı nasıl Note 5'ten iyi olsun demiştiniz hocam beğenmişsiniz, Note 5'in renkleri gerçek değilmiş gibi kalıyor yan yana koyunca

*Retina koruma ameliyatı geçirip sol gözümün bir kısmı kör olduktan sonra iyi görüp görmeme konusunda paranoyaya bağladım, renk tonu ayırt etme oyununda dünya 11incisiyim bu arada. Yarım saniye daha hızlı olsam ilk 5'e girerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cossie -- 20 Ekim 2016; 10:01:44 >
    |
    |
    nightsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Note ile ilgili bir sey soylemedim. Ama ekrani kaliteli, bu gercek. Motorola umarim z serisini de getirir. Adamlar evladiyelik cihaz yapiyorlardi, lenovoya gectikten sonra durumu nedir bilemiyorum tabi.

Ah motorola, dynatac ile mobil devrimi baslatmistin, su dustugun hale bak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Türkiye piyasasında 1200 TL hala alınabilir bir fiyat ama, Amerika'da bu telefonun 200 $ a satıldığını düşününce insan hayret ediyor nasıl kar ediyorlar diye. Bence Motorola hala başarılı yönetiliyor.

*Alınabilir bir fiyat derken, "1200TL ona vereceğime" diye cümle kurdurmuyor hala. Hele biraz da Motorola'nın tadını aldıysanız direkt alınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cossie -- 20 Ekim 2016; 16:24:47 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Cossie

Türkiye piyasasında 1200 TL hala alınabilir bir fiyat ama, Amerika'da bu telefonun 200 $ a satıldığını düşününce insan hayret ediyor nasıl kar ediyorlar diye. Bence Motorola hala başarılı yönetiliyor.

*Alınabilir bir fiyat derken, "1200TL ona vereceğime" diye cümle kurdurmuyor hala. Hele biraz da Motorola'nın tadını aldıysanız direkt alınıyor.

Valla sony x serisi, gm 5 plus var bu fiyatlarda. Bunda radyo oldugu icin vergi uzerine vergi oluyor. ( Asus zamanİnda yapmisti, radyoyu yazilimla kapali gunrukten gecirmisti, kullanicilar bir programla dosya yoneticisinde radyo apkaini yukleyip radyoyu calisir hale getirmisti.) ama sanirim yasa degisti ve bu tip hileler firmalara buyuk bela oluyor o yuzden bu islere girmiyorlar.

Cihazın amiral gemisini aratmayacak bir kamerası, çok hızlı parmak izi okuyucusu, çok güzel bir ekranı, süper giden bir şarjı var ama. Motorola'nın antenleri de genelde iyi oluyor.
    |
    |
    ısınma problemi hakkında aydınlatacak biri var mı?

|
    |
    iPad Air 2 nın dik konumda sağ elle tuttugunuzda ısınan kısmı bundan çok daha fazla ısınıyor. Kameranın sağ tarafında hafif bir ısınma mevcut Moto G4te. Her gün 2 saat 45 dakika Real Racing 3 oynuyorum. Performans düşümü ya da çok ısınma yaşamadım. Bazen yarış sırasında telefon aramasi geliyor konuşup kaldığım yerden puruzsuz şekilde devam ediyorum. Ben bazı incelemelerde bahsedilen ısınınca kameranın lag yapması problemini de yaşamadım. Videodayken odaklanma hızı da S7 ayarında. Kutudan çıkar çıkmaz Android güncellemesi yaptı, kamera arayüzünü de Google Play'den güncelledi belki incelemeler eski kaldı.

nightsoldier'ın dediği gibi cihaz gerçekten fotoğraflarda gözüktüğü kadar çirkin değil, özellikle siyah rengi. Malzemesi plastik ama kalitesiz değil, elinize almadan çerçevelerin plastik olduğu görünümden belli olmuyor. Amerika'da 25$'a gerçek ahşap orjinal arka kapağı satılıyor. 1200 TL civarı telefon bakıyorsanız mutlaka deneyin. iOS'tan daha iyi deneyim sunuyor diyebilirim, Android çok ilerlemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cossie -- 21 Ekim 2016; 13:27:23 >
    |
    |

• Merhabalar;

Cihazi almayi dusunuyorum ancak pil tüketimi hakkinda pek tatmin edici bir bilgiye ulaşamadim maalesef. Sizden ricam pil tüketimi hakkında(ortalama kac gun gittiği,turbo sarj ozelligi, sarj olma suresi...) daha ayrıntlı bir açıklama yaparsanız sevinirim.

Real Racing gibi ağır oyun oynarsanız 3 saati biraz geçer. İnternette gezinti yaparsanız 6-7 saati görür(İnternet tarayıcıda geçirilmiş süre, toplam süre değil). Sadece telefon olarak kullanıp kalanında cebinizde tutarsanız haftayı görür. Turbo şarj ben ne zaman taktım da %90 oldu dedirtiyor. O konuda Note 5'ten bile hızlı geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cossie -- 23 Ekim 2016; 19:11:45 >
    |
    |
    cardsofjustice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel
    Cihaz USB 2.0 - 3.0'a bağlayınca "Yavaş şarj oluyor" yazarak bilgilendirme yapıyor.

Odaklama problemi yaşıyor diyenler için bir video çektim. Bence çok hızlı odaklıyor. S7'den bile hızlı olabilir.

Video linki:https://www.youtube.com/watch?v=aD2p3DBtOus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cossie -- 24 Ekim 2016; 11:50:49 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Cossie

Cihaz USB 2.0 - 3.0'a bağlayınca "Yavaş şarj oluyor" yazarak bilgilendirme yapıyor.

Odaklama problemi yaşıyor diyenler için bir video çektim. Bence çok hızlı odaklıyor. S7'den bile hızlı olabilir.

Video linki:https://www.youtube.com/watch?v=aD2p3DBtOus

izledim bence gayet iyi odaklaması bu arada birşey sormak istiyorum cihaz çift hatlımı ?

Evet, micro sd slotu, birinci hat slotu, ikinci hat slotu birbirinden ayrı.
    |
    |
    SemihBayraktar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel
    7.0 Nougat çıkmış, yakında Türkiye'dekilere de bildirim gelir.

https://motorola-mobility-en-in.custhelp.com/app/answers/prod_answer_detail/a_id/115401

işte motorola nın bu olayı çok güzel. samsung un çok daha iyi cihazları 4 de kaldı.

bu arada kedi ile olan denemeniz güzel olmuş :)
    |
    |
    Konu Sahibine Özel

Hepsiburada'nın siyah renkte kendi stoğu bitmiş herhalde. Umarım iyi satıyordur.
    http://www.hepsiburada.com/motorola-moto-g4-plus-motorola-turkiye-garantili-p-HBV0000013UEY
    |
    |
    tigerito kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben gördüm telefonu, gösterdiklerimde fiyatı ile kullanımını karşılaştırınca şaşırıyorlar. bu model tutarda moto değerini bulur. bizde güzel teledonlara sahip oluruz.
    |
    |
    Konu Sahibine Özel

Evet, telefonu eline alıp kullanan hiçbir özelliğini bilmese bile 1200 TL ucuz değil mi diyor

Teknosa'da 1099 TL ve 110 TL hediye çeki var:

http://www.teknosa.com/urunler/125076101/lenovo-moto-g4-plus-siyah-akilli-telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cossie -- 27 Ekim 2016; 10:38:12 >
    |
    |
    tigerito kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
bankalar.org
SEO
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.