Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.395
Cevap
50
Favori
190.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 1 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 9800
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 399
  • Favoriye Eklediklerim 50
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • excalibur (6 mesaj) canakar (4 mesaj) muuzoo (3 mesaj) java (2 mesaj) n11 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1665 mesaj) Mobil (1487 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1565 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sanırım bu ayarla güvenlik kamerasında oynamıştım. Vay bee gece görüşüne ne gerek var bu ayarla oynayınca ne güzel aydınlık oldu demiştim, sonra insanları hayalet gibi kaydettiğini farketmiştim Bu arada kedili fotoğrafı otomatik modda 1/25 ile çekmiş, Özellikler deyince gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cossie -- 24 Eylül 2016; 0:18:50 >
    |
    |
    seker1adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Cossie

Sanırım bu ayarla güvenlik kamerasında oynamıştım. Vay bee gece görüşüne ne gerek var bu ayarla oynayınca ne güzel aydınlık oldu demiştim, sonra insanları hayalet gibi kaydettiğini farketmiştim Bu arada kedili fotoğrafı otomatik modda 1/25 ile çekmiş, Özellikler deyince gösteriyor.

Hocam o ayarı en düşüğe alıp iso 1000 ayarına getirerek dışarının resmini çekme şansınız varmı

Ancak çekerken zamanlayıcı ayarını 2 saniye olarak ayarlayıp telefonu sabitlemeniz lazım imkân varsa

Ne işe yaradığını anlayacaksınız resmi görünce :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR
  • Binbaşı
    1565 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

ISO 1000 yapılamıyor sanırım 1600 ve 800 seçilebiliyor, 800 yaptım ve böyle çekti:

Yine de tam sabit tutamadım galiba.
    |
    |
    quote:

ISO 1000 yapılamıyor sanırım 1600 ve 800 seçilebiliyor, 800 yaptım ve böyle çekti:

Yine de tam sabit tutamadım galiba.

Anladım hocamyinede iyi çekmiş bence çünkü hiç ışık kaynağı yok neredeyse

gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR

• Binbaşı
    1565 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Alırken çekindiğim tek konu kamerasının kötü olmasıydı. Yine de çok Motorola almak istediğim için aldım, S7 almadığıma pişman olamam çünkü zaten yarı fiyatı dedim. Kamerasının fena olmaması sürpriz oldu
    |
    |
    quote:

Alırken çekindiğim tek konu kamerasının kötü olmasıydı. Yine de çok Motorola almak istediğim için aldım, S7 almadığıma pişman olamam çünkü zaten yarı fiyatı dedim. Kamerasının fena olmaması sürpriz oldu

Bence kamerası fiyatının üstünxe performans veriyor

Netten araştırdım epey

Bu arada yardımlarınız için teşekkürler hocam

|
    |
  • Yarbay
    2943 Mesaj
    3gb ram li modeli gelirse alırım ekran büyük de olsa gider. Hayırlı olsun diyelim güle güle kullanın.

|
    |
    1470 Mesaj
    Samsung C5 ile Moto G4 plus arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim birde kulaklık çıkışı ses kalitesi ses yuksekliği nasıl moto g nin + çift sim mi tek sim mi aydınlatırsanız sevinirim.

|
    |

Kullanım kılavuzunda yer alan sar değerini söyleyebilir misiniz ? Kafa ve Vucut ayrı ayrı olarak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patr1 -- 26 Eylül 2016; 19:58:34 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Cossie

Kullanım klavuzunda telefonunuzun SAR değerini görüntülemek içinhttps://motorola.com/sar adresini ziyaret edin yazıyor.

Head SAR WCDMA B2, Wi-Fi, Bluetooth 0.59 W/kg
    Body-worn SAR LTE B1, Wi-Fi, Bluetooth 1.83 W/kg

Sanırım.

George Washington Üniversitesi'nde hocalık yapmış Motorola hayranı bir hocam Motorola modellerinin antenleri güçlü olduğundan SAR değerleri yüksek olur, değer düşük çıksın diye güçsüz anten koymazlar. Ama o SAR değerine çok nadir çıkar demişti, bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cossie -- 26 Eylül 2016; 21:54:12 >
    |
    |
    Patr1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O sar değerine bende gördüm de acaba doğru mu diye bir de size sorayım demiştim. Kafa sar değeri iyi ama vucut sar değeri çok yüksek.
    |
    |
    Cossie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocamın dediğine göre o SAR değerine neredeyse hiçbir zaman ulaşmazmış, bilmiyorum tabii doğru mu...
    |
    |
    Patr1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2GB ram 16gb dahili hafızalı bir tel için 1300TL bana astronomik pahalı geldi .

Huawei Honor 7in kamerası da çok çok iyi o da 1300TL artısı 32Gb/3gb olması

Bilmiyorum hocam Snapdragon işlemcili olmayan telefonlara güvenemiyorum. Stock Android de Apple'da iOS neyse Android'te Android bu diye düşündürtüyor, güzel oluyor. Fiyatı bence düşecektir.
    |
    |
    Hirotaro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dahili depolama honor 7 de 16gb hocam.
    |
    |

Orijinalden alıntı: HLLBN

Dahili depolama honor 7 de 16gb hocam.

Eyvallah hocam duzelttigin icin

|
    |

Bilmiyorum hocam Snapdragon işlemcili olmayan telefonlara güvenemiyorum. Stock Android de Apple'da iOS neyse Android'te Android bu diye düşündürtüyor, güzel oluyor. Fiyatı bence düşecektir.

2gb ramli telefonlarda 850 tl üstü fiyatlarin olmasi sikinti . biryerde darbogaza dusuyor cihaz

Hepsiburada'dan Note 5 alıp kamerası bozuk olduğu için iade ettim, sonra G4 Plus aldım memnunum. Eniştemin Note 5'i ile karşılaştırınca 2 cihaz yanyana dururken hangisi daha pahalı anlaşılmıyor. Hatta G4 Plus'ın ekranı bence daha doğru gösteriyor renkleri. Note 5'te doygunluk çok fazla. Ram konusunda Real Racing 3 tüm gün arka planda açık kalsa bile kaldığı yerden devam ediyor.

Bu arada bir detay daha vereyim, Android 6.0'ın sunduğu ama hiçbir üreticinin desteklemediği micro sd'yi dahili hafızaya katma özelliği bu telefonda destekleniyor. 256GB kart takıp dahili depolamayla bir hale getirebilirsiniz.

|
    |

• Yarbay
    4315 Mesaj
    Arkadaşlar öndeki parmak izi okuyucu home tuşu görevi görüyor mu?
    2. Soru bildirim ledi yokmuş ?

|
    |
Sohbet
SEO
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.