Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil
5 sn
3.396
Cevap
50
Favori
190.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 32 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 6 gün 19 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 50
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1666 mesaj) Mobil (1487 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    1129 Mesaj
    Bizim telefonun bataryası öldü, piyasadaki bütün bataryalar aynı gibi sizce iyisi ya da kötüsü var mı? yakın zamanda internetten almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    iyi akşamlar g4 kullanıcısıyım 2 yılı aşkın süredir.
    son zamanlarda internete bağlanma sorunu ortaya çıktı. internet olsa bile bağlanmıyor. benzer sorunla karşılaşan var mı?
    arkadaşalr merhaba g4 plus cihazın hiç bir şekilde sesi çıkmıyor mesela youtubeden video açıyorum ses yok yada görüşme yapıyorum ses yok ancak kulaklık takınca sorun yok sesi alabiliyorum buzzer hoparlör aldım taktım düzelmedi buna nasıl yeniden yazılım atarız bilgisi olan varmı?

arkadaşım ben çelik konstrüksiyon işinde çalışıyorum. kaynak çapağı, demir tozu telefonun heryerine giriyor. kulaklık jack girişinede gidiyor. buda temas sonucu telefon kulaklık takılı sanıyor. istersen şunu bi dene kulaklık giriş yerini kürdanı L gibi yap içinde çevir. temizlemiş olursun. ben böyle yaparak sorunu hallediyordum. ama enson gitti. bi daha düzelmedi. garantisi vardı servise verdim anakart değiştirdilerdi.

|
    |
    umut3513 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: umut3513

arkadaşalr merhaba g4 plus cihazın hiç bir şekilde sesi çıkmıyor mesela youtubeden video açıyorum ses yok yada görüşme yapıyorum ses yok ancak kulaklık takınca sorun yok sesi alabiliyorum buzzer hoparlör aldım taktım düzelmedi buna nasıl yeniden yazılım atarız bilgisi olan varmı?
    Ben tamir ettiremedim. Ses entegresi arizali muhtemelen .
    Youtubedeki videolarda bu sorun icin ses entegresi degisii gosteriliyor.

ben aliexpresten ses entegresinide alıp getirttim ama ses sorunu düzelmedi. Bende artık telefonu kadirdim kenara.

|
    |
    Gebze civarında root rom atmayı bilen var mi. telefonun android 8 güncelleme sonrası sesi kısıldı. yabancı forumlarda yama buldum ama yapmayı bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. birde bu problemi benden başka kimse yaşamıyor galiba. başka kimseye denk gelmedim. yada onlar 8 güncellemesi yapmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kirac71 -- 23 Kasım 2019; 14:4:9 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: eraglises

iyi akşamlar g4 kullanıcısıyım 2 yılı aşkın süredir.
    son zamanlarda internete bağlanma sorunu ortaya çıktı. internet olsa bile bağlanmıyor. benzer sorunla karşılaşan var mı?
    2,5 yıldır g4 plus kullanıyorum. İlk aldığım günden beri internete bağlanma sorunu var. Zaman zaman internet kendi kendine kopuyor. Genel olarak memnunum telefondan ama internet sorunu bende de var.

ben fazla telefon kullanan biri değilim. sırf üç kuruş daha az olsun diye g4 plus almadım mesela. kamerayı fazla kullanmayacağım diye son zamanlarda iyice problemler çıkmaya başladı telefonda bataryası bile sağlam telefonun yeni bir şey almak istemiyorum. şimdi birde google ambargosu mevzusu var işler iyice sıkıntıda
    |
    |
    uykucu oguz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben Vatan Bilgisayar'dan 900 Tl'ye almıştım, g4 plus'ı. Gün içinde telefonu kullanıyorum, video izlerim. Bir sonraki telefonuma 3000 Tl civarı bütçe ayırmayı düşünüyorum. Borçlarımın azalmasını bekliyorum.

|
    |
    eraglises kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yaklaşık 2.5 - 3 senedir g4 plus kullaniyorum.

cihaz kendi kendine reset atiyordu,garantisi oldugundan servise verdim.bu arizadan ilk gidisinde bisi yok deyip geri yolladilar.ariza devam edince ikinci kez garantiye servise verdim.bu kez batarya degistirdiler.

batarya degisiminden sonra cihazi bir sure sikinti olmadan kullanabildim.

garantisi bitti.

simdi sorun telefonun kendi kendine kapanmasi.garantisi bittigi icin direkt servise goturemiyorum.

var mi benzer sikinti/sikintilar yasayan ?

cihazim g4 plus,zamaninda vatan bilgisayardan almistim ve garantiye de vatan bilgisayara goturdum.

herkese selamlar.

ps. telefona gelen butun yazilim guncellemeleri yapilmistir.en guncel halde kullanilmaktadir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muammer816 -- 5 Ocak 2020; 19:40:51 >
    |
    |

|
    |
    Merhaba arkadaşlar Moto g4 plus XT1642 telefonum güncellemeden sonra hizmet yok yada sadece acil aramalar hatası veriyor twrp ile custom rom da kurdum yine degişmedi telefon tr cihazı imei kapanma sorunu yok ama sebeke yok ne yapabilirimm yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rotaszkorsn -- 9 Şubat 2020; 23:59:43 >
    |
    |
    Tamirci kurbanı bir Moto G4 plus'ımız var. Şarj soketi artık çalışmıyor. Devre Anakart üzerinde olduğundan parça değişimi de yapamıyoruz. Bu nedenle sağlan anakart satmak isteyen olursa ya da telefonu bu hali ile parça niyetine almak isteyen olursa yazsın. Şarj soketi ve devresi harici sorunsuz. Kozmetik 9/10.
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar, telefona arama gelince ekran kararıyor ve cevaplayamıyoruz. aramayı reddettikten sonra aramalarda ismi görebiliyoruz, sorun ne olabilir?

Sensörleri kontrol edin cihaz yardımından, sorun olabilir, düzeltme imkanı olabilir

Ekranda ve sensörlerin üzerinde kir birikmiş olabilir, temizleyin.

Restart yapıp yapmadığını yazmamışsınız. Eğer yapıyorsa telefon çaldığında %100 anakart gidik. Yapmıyorsa dediğim gibi ya sensör, -inşallah değildir ama- anakartta sorun olabilir. Ben yine de sensör kaynaklı olduğunu sanıyorum.

|
    |
    Puitu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba sorunu çözdük, epeyce kurcaladiktan sonra şu şekilde çözüldü:
    Ayarlar; programlar; telefon; ön belleği temizle. Bu yolları izledikten sonra sorun çözüldü. Teşekkürler

|
    |
    El Fuego kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar selamlar,
    telefonu yaklaşık 3 yıl sorunsuz kullandıktan sonra doğal olarak pili ömrünü tamamladı. Gitti gidiyor üzerinden orijinal çıkma bir batarya aldım ancak bu pil de bir kaç hafta içerisinde pert oldu. Önermiş olduğunuz bir pil var mıdır? Veya servise gönderip değiştirten maliyetini bilen biri var mıdır?
    |
    |
    Arkadaşlar merhaba 3.5 yıldır cihazı sorunsuz temiz kullanıyordum lakin ekran desenini değiştirip unutmamla parmak izimi aktif etmeme rağmen cihaza giremiyorum.Fotoğraflarım verilerim silinmeden nasıl yedekleyebilirim ya da silinmeden format atabilirim lütfen yardımınıza ihtiyacım var

Eğer otomatik olarak drive ve fotoğraflar yedeklemesi açıksa sorun olmaz.

|
    |
    rockn83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mevlana
Reklamlar
SEO
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.