Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.398
Cevap
49
Favori
190.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1667 mesaj) Mobil (1488 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    8681 Mesaj
    Beyler annemin kullandıgı telefon g4 plus pil sorunu yaşadık.

Sarj almıyor. yeni pil aldım telefon açılıyor. Sarj soket yeri mi bozulmuştur anakart ile ilgili olabilir mi ?

Var mı bu sorunu yaşayan.
    Duvar kağıdına göre bildirim panelinin rengi de değişiyor
    Daha koyu bi duvar kağıdı yaparsan siyah oluyor bildirim paneli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Şarj almıyorsa sonettedir sorun büyük ihtimal

|
    |
    mert1905x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kasıntı var mı?

Hard reset atmadan önce kasiyordu
    Hard resetten sonra yag gibi akıyor

|
    |
    yksln kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: zynex_00

Hard reset atmadan önce kasiyordu
    Hard resetten sonra yag gibi akıyor
    Yavaşlama yapıyor ise Resetin pek çözüm olacağını sanmam. Sonuçta işletim sistemi daha da kapsamlı hale geliyor.

|
    |
    Bana biraz kasıyor gibi geldi ya nedense yeni güncelleme ile birlikte özellikle Google'ın klavyesini kullanırken falan kasıyor ama dediğiniz gibi batarya olarak daha da iyileştirilmiş gibi geldi bana.
    Edit:Hızlı bir şekilde işlem yaptığım zaman kasma daha da belirgin oluyor özellikle uygulamadan uygulamaya geçerken falan 1 saniyenin biraz daha altında geç açılıyor onu da eskiliğine veriyorum 2 buçuk senedir bende neticede.

Instagram yüklemeye çalışırken cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası alıyorum nasıl birşey bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3F3S -- 13 Nisan 2019; 20:40:57 >

İnstagrami yüklemek için ayarlar sekmesi altında uygulamalar içine girip Google play store ait ön belleği silip yeniden deneyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    N3F3S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    40 Mesaj
    İşe yaramazsa Google play store altındaki depolama içine girip verileri temizleyi tıklayın ,%100 işe yarayacaktır

|
    |
  • Teğmen
    212 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ysgul

İnstagrami yüklemek için ayarlar sekmesi altında uygulamalar içine girip Google play store ait ön belleği silip yeniden deneyin
    Kısa süreli kalp krizinden sonra bildiğiniz tabip gibi yetiştiniz halime çok teşekkür ederim.
    Edit:Ama hala küçükde olsa kasma sorunu devam ediyor işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3F3S -- 13 Nisan 2019; 20:56:56 >
    |
    |

|
    |
  • Teğmen
    241 Mesaj
    2 sene önce Almanya'dan alınmış bir G4 var, babam kullanıyordu. İki gün önce telefonu kapattıktan sonra bir daha açılmamış. Herhangi bir fiziksel darbe, yere düşme veya ısıya maruz kalma gibi bir şey yok. Telefonu şarja bağlayınca şarj girişine yakın bir yerde beyaz bir LED yanıp sönüyor. Bir süre (birkaç saat gözlemleyebildiğim kadarıyla) şarja bağlı kaldıktan sonra beyaz LED artık yanıp sönmüyor.

İnternette bu sorun için yazılan çözümleri (ses kısma + güç tuşuna 2 dakikadan fazla beraber basma gibi) denedim ama hiçbiri bir işe yaramadı. Lenovo çağrı merkezini aradık, ayarlara girip güncellemeleri kontrol edin, güvenli modda başlatın gibi komik öneriler sundular

Garantisi de yok işin kötü yanı. Önerebileceğiniz bir şey olursa sevinirim.

• Yüzbaşı
    449 Mesaj

Orijinal rom dosyasını tekrardan yuklemen gerek, internette anlatımı v.s. var. Ama android ile ilgili bilgin yoksa biraz karışabilir. Bence telefoncuya ver o halletsin

|
    |
    eldiven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bi reset atın farkı göreceksiniz
    |
    |
    g4 plus a gelen güncelleme g4 e gelmedi aralarında donanımsal olarak keskin farklar olmamasına rağmen. demek ki neymiş lenovo motorola serüvenim yeni alacağım telefonda bitmiş, satarken ayrı güncelleme zamanı ayrı konuşup güven bırakmadılar zaten
    Arkadaşlar batarya kalibrasyonu yapmama rağmen telefon 50dk da şarj oluyor ama şarjı 2 saatte bitiyor tekrar kalibrasyon yapıp doldurduğum zaman normal performansına dönüyor ama yeniden şarja taktığım zaman aynı sorun yine başlıyor pil 2 buçuk senelik ondan olabilir mi acaba?

• Çavuş
    82 Mesaj

bana apple harıç 3 yıl önce çıkan telefonuna şuan güncelleme atan bir firma söyler misin?
    g4 e gelmemesine üzüldüm
    |
    |
    tulley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

senin bataryayı değiştirme vaktin gelmiş hocam
    kvk ya götür 80-100 tl arası değişim yaparlar
    ben garantisi bitmeden değiştirmiştim 2 seneyi tamamlamadan ona rağmen değişimden sonra farkı anladım
    |
    |
    N3F3S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3 yılda hangi güncelleme veya destek geldi, telefonu aldığımdan beri bataryadan tut ghost sceen e kadar tuhaf tuhaf şeyler çıktı. sözüm meclisten dışarı fakat tüketici üreticinin avukatlığını yapmasını anlamıyorum
    |
    |
    zynex_00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Garantim 10 Mayıs'ta bitecek,batarya sağlığı %75 gözüküyor, Bataryayı garantiden değiştirmeyi düşünüyorum,ekranda da gosht screen var,acaba ekran değişimi yaptırırsam çözüm oluyor mu yoksa sorun kronik mi?

Reklamlar
Cancer Clinical Trials
SEO
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.