Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.398
Cevap
49
Favori
190.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1667 mesaj) Mobil (1488 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    234 Mesaj

Hocam bende takip ediyorum. Yabancı forumlara baktım da sanırım kronik ghost screen sorunlu gibi. Screen burn, ghost screen, screen issue filan diye geçiyor sıkıntı. (Şarjdayken olabilen ghost touch var bi de)
    Bu yazdıklarım yabancı forumlara göre.
    Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar (Google dan dediklerimin başına moto g4 plus yazıp aratın mutlaka)
    Ama arka kamera O.P
    Mantıklı bir cevap olursa silcem bu yazıyı. Bu yazı yanlış anlaşılmasın lütfen, aklımdaki şüpheyi gidermek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoksiribonükleotit -- 15 Aralık 2016; 0:28:49 >
    |
    |
    yüksel75 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Moto g4S çıkarmı acaba :) Neyse takip edelim bakalım. Şimdilik moto g ile devam edelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Halil İbrahim Demirci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam güzel uygun fiyata bir cihaz çıksa affetmicem alacağım da yıkki piyasada öyle bir ürün. Ekranı büyük, pahalı vs derken kaynıyor arada zaten,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Öncelikle moto g gibi saf android cihazlara yönelmek Lazım, çünkü kullanım ömrünü direkt olarak çok etkiliyor. Hele ki cihazda sorunsuz kaliteli ise uzun yıllar rahat kullanılır. Sizin tercihlerinizi takdir ediyorum tv ve telefon ortak paydamız, güzel cihazlar gerçekten, herhangibir tespitiniz olursa paylaşım yapalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AsSakallıDede kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1.nesil moto g'de ahize cızırtısı vardı servise verdim parça olmadığından para iadesi yaptılar ayrıca ekranda bazen gözüken yuvarlak bir leke çıkıyordu onun içinde verdim kanıtlayamadım ilk aldığımdan itibaren flip cover kılıfla kullanıyordum 14 ay kullandım para iadesi aldım aslında bıraksan dahada kullanırdımda yeni telefon almak istedim bahanesi oldu.Kaldı ki ben moto g 1.nesli forumda ilk alanlardan biriydim anabaşlıkta benim iade ettiğim zaman ahize cızırtısından para iadesi alan çok oldu

ayrıca moto g4s diye bir model çıkmayacak moto m diye metal kasalı bir telefon tanıttı lenovo ne zaman gelir belli değil bildiğin moto g4 plusı metal kasalısını yapıp işlemci olarakta mediatek p10 kullanmışlar orta sınıfın üst kısmına konumlandırmak istiyorlar mart ayında moto g5 tanıtılacağı kesinleşti sızıntılar başladı şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalker06 -- 15 Aralık 2016; 2:55:13 >
    |
    |

• Yarbay
    3849 Mesaj

Şimdi hocam piyasada benim gördüğüm her cihazda sorun çıkabildiği mesela ben galaxy s5 kullanıyordum bundan önce arkadaşım ilk çıktığında almıştı sorunsuz 1 sene falan kullandı bende moto g'nin para iadesi çıkınca ondan görüp s5 aldım ekranda leke oluşmaya başladı kırmızı renk özellikle beyazlarda dikkat ettin mi belli oluyordu daha telefonu alalı 1 sene olmamıştı servise verdim ücretsiz değişti ama moto g4 plus'ı görünce dayanamadım aldım ama şimdi s5 başlığına bakıyorum son zamanlarda s5 kullananlarda çok leke sorunu yaşanmaya başladı çok sorunsuz hiç arıza vermeyen cihaz illaki oluyor ama burda ne aradığın önemli şimdilik ben moto g4 plus'tan memnunum iyiki almışım sorun yaşasam bile 2 sene garantisi var neticede belli kişiler yaşıyor diye bu sorunu bizimde yaşayacak halimiz yok
    |
    |
    Halil İbrahim Demirci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: skywalker06

Çıkartmaz ben 2 kişiye daha aldırmıştım hala kullanıyorlar hatta bir tanesine g4 plus'ta aldırdım bende aldım memnunum iyikide almışım bundan sonra Türkiye'ye geldiği süre boyunca ben motoroladan şaşmam

Lisedeyken motorola t90 kullaniyordum. Tum aile bireyleri tek tek kullandi yillarca. En sonunda gelisen dokunmatik ekran furyasina yenik dusup degistirildi.

Nokia ve motorola asla iscilik ve kasa kalitesinden taviz vermeyen markalardi. Gunumuzde boyle markalar yok denecek kadar az.

Acaba motorola, sadece m harfiyle mi kalmis, yoksa eskisi gibi kalite ve iscilige onem veriyor mu?

Tam bu cihazı almaya hazırlanırken hiç iyi olmadı bu ghosting olayı. Serviste ücretsiz değişim yapılıyormuş sanırım ama sonuçta mide bulandırıcı. Bu fiyatlara alternatif cihaz da yok sanki piyasada.

hocam şöyle diyim lavabo hizasından banyodayken hiç kılıf ekran filmi yok ekranın üstüne yere düştü aha dedim kırıldı elime aldım hiç bişey olmamış telefonu eline alınca sağlam hissiyatı var bence bi tek arka kameranın camı çok hafif çizildi bende oda kamerayı etkilemedi.
    |
    |
    nightsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O olay her cihazda çıkacak diye birşey yok sorun yaşadın mı servis değiştirir bu her telefon markasında olabilen sorunlar yukarıdada yazdım s5tede başıma geldi
    |
    |
    _SkiP_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3849 Mesaj

valla hocam çoğu elektronik mağazası kredi ile satabiliyor teknosa bana 9taksite 1200tlye alabilirsin demişti yada kredi kartından ödedikten sonra banka ile görüşüp komisyonla taksite böldürebilirsin.
    |
    |
    SemihBayraktar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    948 Mesaj

Olsa çok güzel olurdu. Ama motorola uzun süre 5,5 dan vaz geçmez bence.

|
    |

Şu cihazı 5.1" veya 5.2" olarak üretip uzerine de en azından 3 gb ram koysalar, çok iyi satmaz mıydı acaba?

|
    |
    AsSakallıDede kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Zamanina gore de kiyaslarsak ilk moto g kalitesini digerleri pek yakalayamayacak gibi görünüyor. O zaman da boyle stabil, hâlâ rahatlikla kullanilabilen, ses kalitesi ahizesi ekran kalitesi, gorillaglass3, pili vs ile çıkmış cihaz.

Forumlara bakıyorum da bir sürü kronik sorunlu veya başka sorunlari olan pahali cihazlar var. Almaya değecek pek cihaz yok gibi. Kimi kullanıcılar da bu sorunlar yüzünden iphone lara yöneliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüksel75 -- 15 Aralık 2016; 23:46:05 >
    |
    |

Valla başkasını bilmem ama ben alırdım kesin.

|
    |
    Ghosting olayı tüm telefonlarda olabilecek bir şey en azından araştırmalarımda gördüğüm bu. Olmayan telefonlarda vardır belki. Ama fiyat skalasında bunun gibi bir cihazı bulmanız zor arkadaşlar. 2 senedir telefon bakıyordum 1100 olur olmaz aldım gibi bir şey oldu ve hala memnunum.Ghosting kalıcı bir etkisi var mı bilmiyorum bazen geliyor bazen yok genelde telefon ısınmaya başlayınca oluyor gördüğüm kadarıyla. Sömestr gibi telefonu değişim için vermeyi düşünüyorum. O da cihazda mı sıkıntı yoksa kronik mi anlamak için . Gelişmeleri yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armo_ -- 16 Aralık 2016; 1:29:10 >
    |
    |

ihtiyaç meselesi tamamen benim ilk androidli telefonum 3.8 inçti s5 5.1 inçti ama bana az geliyordu çok video izlediğim için 5.5 inç olması iyi oldu
    |
    |

Rahatsız eden bir şey değil. Hatta başkasına gösterdim izi kalmış görmüyor musun diye. Görmedi.
    |
    |
    _SkiP_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Sohbet
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Gülüş Tasarımı
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,344
1.2.165

Reklamlar

Canlı Tv izle Sohbet Gülüş Tasarımı Radyo Dinle
SEO kripto para haberleri Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın mobil sürümü / mini sürümü

Version: 1.2.1039

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.