Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
3.400
Cevap
49
Favori
191.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1667 mesaj) Mobil (1490 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    29 Mesaj

blacklife3434 haftasonları iş gününden sayılmaz.
    |
    |
    blacklife3434 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar cihazım bir süredir yavaş şarj oluyor. Eskiden 1 saat 30/45 dakika civarı tam şarj olurdu. Şimdi 3 saate yakın sürüyor. 2 defa servise gönderdim sorun yok deniliyor.Yeni kablo aldım o da işe yaramadı. Böyle bir sorunla karşılaşanınız oldu mu ?

Ayrıca normal mi bilmiyorum pil sekmesinden bakınca AC şarj oluyor diyor.

Not: Cihazı şarja bağladığımda cihaz TurboPower'ı görüyor.

Orijinalden alıntı: blacklife3434

Arkadaşlar cihazi 22.05.2017 de vatan araciligiyla gonderdim 30.05.2017 de teleservice ulasti 07.06.2017 de degisim karari cikmis iade etmek istiyorum dedim defalarca ama nafile cihaz hala gelmedi telefondaki bayan 27.06.2017ye kadar gelmesse ucret iadesi alabilirsiniz dedi cumartesi iş gününden sayilmiyor mu ?

Merhaba ne sebeple servise gonderdiniz ve cihazı nekadar zamandır kullaniyordunuz bende servise göndereceğim bu sebeple soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Merhaba Hayırlı Kandiller. Arkadaşlar bu telefonu yarın alacağım.K6 note bunun siyahindan 50 tl fazla yani aynı fiyat sayılır fakat k6 note da arama da ses sorunu olduğu hakkında bolca şikayet var.O yüzden BU telefona yöneldim.

Kendime alsam çok incelemeden alırım fakat anneme alacağım.Kalınlığı ve malzeme kalitesi ve rami (2gb) şüphelerim var.

Tavsiyenizi , kullanım konforunuzu varsa başka model önerilerinizi dört gözle bekliyorum.

Aynı sorun benim telefonda da var g4 Plus modeli pil sekmesinden hiç bakmadım Ac ile mi turbo olarak mı şarj oluyor diye önceden 2 saatin altında şarj olurdu şimdi 3 saati geçiyor %70-80 lere kadar gayet hızlı ama sonra telefon dolmak bilmiyor

|
    |
    Armo_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Meheemmeet

Merhaba Hayırlı Kandiller. Arkadaşlar bu telefonu yarın alacağım.K6 note bunun siyahindan 50 tl fazla yani aynı fiyat sayılır fakat k6 note da arama da ses sorunu olduğu hakkında bolca şikayet var.O yüzden BU telefona yöneldim.

Kendime alsam çok incelemeden alırım fakat anneme alacağım.Kalınlığı ve malzeme kalitesi ve rami (2gb) şüphelerim var.

Tavsiyenizi , kullanım konforunuzu varsa başka model önerilerinizi dört gözle bekliyorum.

Bende G4 Plus var, abim ve babam G4 aldı. Abimin G4'ünde dokunmatik sorunu varmış, babamınkinde öyle bir sorun olmadı, bende de sorun olmadı. G4 Plus'ta hiçbir sıkıntı olmadı bende, ben telefonu tavsiye ederim.
    |
    |

Ben iki kere servise gönderdikten sonra motorolaya mail atmıştım. Bugün aradılar. Cihazı gönderin para iadesi yapılacak dedi. Bir iletişime geçin isterseniz.
    |
    |
    byhalo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Moto g5 plus'ı sorduğumda, g5 plus için henüz ülkemizde bir plan bulunmamaktadır dedi Lenovo Türkiye. Sizce 1099 fiyat nasıl ? Yorumlarınızı alabilir miyim ? Bu aralar bu fiyatlarda telefon bakmaktayim, hepsinde bi kusurlar var, bu nasıl sizce ?

|
    |
    Suzuki Baleno 1.2 Dualjet
    Hyundai i20 1.4 CRDI
    Fiat Egea 1.3 Multijet II
  • Çavuş
    69 Mesaj

Önceki mesajlarda sorularınızın cevapları mevcut.Telefonda herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Telefonu yoğun şekilde kullanıyorum donma, takılma gibi bir sorunla karşılaşmadım. Ekran süresi yoğun kullandığım için 5 saat alıyorum.

Şarj olma 1:30 dakikada doluyor ve bu özelliğini seviyorum

Kamera konusunda memnun edeceğini düşünüyorum açıkcası telefona verdiğimiz fiyat belli ve bu fiyatın ürünü karşıladığını düşünüyorum. Ben 850₺'ye Kipa'dan beyaz renk aldım memnunum beklentimi karşılıyor sizinde ihtiyacınızı karşılayacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazchaplin -- 21 Haziran 2017; 18:52:31 >
    |
    |
    Meheemmeet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

üstad hangi adrese mail attınız ve cihazı nereye gonderdiniz.
    detaylı bilgi verirmisiniz
    |
    |
    Arkadaşlar bundan var da full acemisiyim diyelim. Bu telde alarm ayarlayıp cihazı tamamen kapatınca alarm sabah kendi çalmıyor mu ? Telefonu kapatınca alarm vs. çalışmazmış Andoid'lerde diye birşeyler söylemişler. Bu durum halen öyle mi ?
    |
    |

Ben servise göndermedim ghost screen da var direkt para iadesi oluyorsa süper olur ne yapmamız lazım

|
    |

@bosver77

Benim mail attığım adres : motorola_uk@mailwc.custhelp.com
    Telefonla konuşmak isterseniz :(0212)3755068

Servis olarak ilk Ankara Teleservice'e yollamıştım ama daha sonra onlarda üst birime transfer diyerek İstanbul Maltepe Teleservice'e yollamış. 2. yollamamda direk Maltepe'ye yolladım.
    Yollarken bir kağıda sorununuzu,ad soyad, adres ve tel numaranızı da yazıp kutu içinde gönderiyorsunuz.
    Adres için link :http://www.teleservice.com.tr/tr/our-locations.html

@byhalo
    Ben bir kere göndermiştim içine sorunla ilgili fotoğrafaları da atarak ama bir şey yapmamışlardı. Daha sonra motorola ile ietişime geçmiştim. Bir kez daha cihaz içersine sorunla ilgili fotoğraf ve video koyarak gönderdim. Talebim doğrultusunda değişim olmuştu. Siz de öyle yapabilirsiniz. En iyisi iletişime geçin benden daha çok yardımcı olurlar

• Binbaşı
    1019 Mesaj
    G5 vatanda satışa çıkmış plus u gelse hemen alacagim

|
    |

ürünü 2.kez teleservice gondericem. dediğiniz şekilde sıkıntıları içeren not kağıdınıda içine koyup yollucam. peki iade işlemi ilgili teleservice mi ilgileniyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: trem07

Donanıma tıklarsanız orada yazıyor.

Merhaba dediğiniz gibi ekran görüntüsü aldım,

Teknosa dan aldığım beyazı kötü olan telefonum

Kipa dan alınan beyazı iyi olan telefon

|
    |

• Teğmen
    108 Mesaj

hocam ben çözdüm, biraz kurcalaya kurcalaya şu an tam bulamıyorum ama sanırım
    ayarlar>kişiler>bildirimler>tümünü engelle aktifse iptal et
    |
    |
    gsn72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu arada unuttum, dediğimi aynı şekil bildirimler değil de telefon ayarından da dene ikisinden biriydi
    |
    |
    gsn72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Armo_

Ben iki kere servise gönderdikten sonra motorolaya mail atmıştım. Bugün aradılar. Cihazı gönderin para iadesi yapılacak dedi. Bir iletişime geçin isterseniz.

Attığın mail adresini paylaşabilir misin bende 2 sefer verdim iadesini istiycem

Radyo Dinle
Canlı Tv izle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.