Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.398
Cevap
49
Favori
190.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1667 mesaj) Mobil (1488 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    382 Mesaj
    Arkadaşlar cihazı sorunsuz kullanan var mı ?
    Arkadaşlar cihazı annem için almayı planlıyorum. Konuma gelip yardımcı olabilirseniz sevinirim:https://forum.donanimhaber.com/750-tl-moto-g4-vs-lenovo-k6--126905955#126905955
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: quvardci

Arkadaşlar bu telefon rehberi nerede saklıyor bilen var mı? benim bazı numaralar kendiliğinden siliniyor rehberden.

Kendiliğinden silinme olayı babama da olmuş, rehbere kaydederken Outlook'a kaydediyormuş onu Gmail'e çevirdim düzeldi sanırım. Rehberi Gmail'de saklıyor otomatik olarak sim'e kaydedemiyoruz malesef.
    |
    |

Cihazı yoğun şekilde kullanıyorum herhangi bir sorun görünmüyor

|
    |
    Dogu9507 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gmaile kopyalaniyor olmasi lazim. contacts.google.com girin gmail hesap ve sifrenizle...

|
    |
    quvardci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben cihazı Kipa'dan aldım. Cihazın kutusu poşetli ve bandrolü vardı ayrıca ekran üstünde bilgilerin olduğu jelatin vardı.

Bazı arkadaşların cihazı poşetsiz ama bandrollü​ olarak almış.

Zaten geldiğinde cihaza baktığında anlarsın.

|
    |
    manasiyokk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yaklaşık 3 aydır sorunsuz kullanıyorum.
    |
    |
    Dogu9507 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: trem07

Ben cihazı Kipa'dan aldım. Cihazın kutusu poşetli ve bandrolü vardı ayrıca ekran üstünde bilgilerin olduğu jelatin vardı.

Bazı arkadaşların cihazı poşetsiz ama bandrollü​ olarak almış.

Zaten geldiğinde cihaza baktığında anlarsın.

Sağolasın babayiğit kardeş

Bir abimize kipa dan bana da teknosa web üzerinden aldık ikiside aynı geldi kutu dışında poşet yok ama açma yerinde Motorola bandı var teşekkürler.

|
    |
    31 Mart'ta G4 plus almıştım hayalet ekran ve donma sorunuyla karislasiyorum bu sebeple servise gondercem bu durumlarla karşılaşıp servise gönderince cihaz işlem goruyormu değişim veya iade yapiliyormu

Orijinalden alıntı: İso-06

31 Mart'ta G4 plus almıştım hayalet ekran ve donma sorunuyla karislasiyorum bu sebeple servise gondercem bu durumlarla karşılaşıp servise gönderince cihaz işlem goruyormu değişim veya iade yapiliyormu

Abimin g4ünde de ghost touch sorunu var, servise gidince acaba düzelmiş şekilde gelir mi telefon? Bende g4 plus vsr sıkıntı yok şuana kadar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar bu pil yüzdesini nasıl ekranın üstünde açık hale getireceğiz?

Orijinalden alıntı: manasiyokk

ayarlar-en alt kısımda Sistem arayüz ayarlayıcısı-durum cubuğu- alt kısımda pil bölümünden Her zaman yüzdeyi göster i seçin

düzeltme: sistem arayüz ayarlayıcı sizde açık değil ise bildirim penceresini aşağıya sürükleyerek ayarlar butonun 4-5 saniye basılı tutun çark hareket edip ayarlar açıldı bildirimi gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaL!L -- 13 Haziran 2017; 21:25:7 >
    quote:

Orijinalden alıntı: HaL!L

quote:

ayarlar-en alt kısımda Sistem arayüz ayarlayıcısı-durum cubuğu- alt kısımda pil bölümünden Her zaman yüzdeyi göster i seçin

düzeltme: sistem arayüz ayarlayıcı sizde açık değil ise bildirim penceresini aşağıya sürükleyerek ayarlar butonun 4-5 saniye basılı tutun çark hareket edip ayarlar açıldı bildirimi gelecektir.

Sağolun hocam gizli imiş yapınca ortaya çıktı yalnız batarya resmini içinde ufacık çıktı zor görünüyor

• Çavuş
    87 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HaL!L

quote:

Sağolun hocam gizli imiş yapınca ortaya çıktı yalnız batarya resmini içinde ufacık çıktı zor görünüyor

Evet hocam stock android e yakın olduğu için bazı eksik yönlerinden biri onunla idare ediyoruz artık isterseniz batarya programları sol üstte bildirim olarak veriyor deneyebilirsiniz.
    |
    |

• Teğmen
    108 Mesaj
    arkadaşlar lütfen yardım, annemde bu telefondan var, nasıl yaptılar bilmiyorum ama birisi aradığında telefon çalıyor ama kimin aradığı gözükmüyor..

nasıl düzeltebilirim?

Etiketlediğim arkadaşlar başta olmak üzere konudan ve özel mesajdan yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Son bir sorum daha var. Yakınıma kipadan aldığımız moto g4 plus benim teknosa webden aldığım telefondan ekran beyazlığı olarak daha canlı ve kaliteli. Sizce bu durumun sebebi nedir ve görüş, önerilerinizi bekliyorum.

Teknosa web benim telefon:

https://i.hizliresim.com/ERYRNq.jpg
    https://i.hizliresim.com/mkPkpP.jpg

Kipadan aldığımız yakınımın telefon:

https://i.hizliresim.com/r2Q2zM.jpg
    https://i.hizliresim.com/Lnan51.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manasiyokk -- 15 Haziran 2017; 12:12:54 >

• Çavuş
    71 Mesaj
    Arkadaşlar telefonu yaklaşık 1 buçuk ay önce teknosa dan aldım. Android 7.0 güncellemesini dün yaptım. Şimdilik bir sorun yok gibi. Güncelleme sonrasında telefona hard reset atmak istedim. İlk aşamayı geçtim recovery moda girdim fakat gelen ekranda Android robot üzerinde ünlem işareti var. Komut yok yazıyor burda kaldım bir türlü resetleyemedim telefonu. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

|
    |

Orijinalden alıntı: Prometheus Libertatis

https://www.youtube.com/watch?v=vo7mYlurscM

no command ya da komut yok yazısı çıkan ekranda power+ses açma tuşuna basınca recovery menusu açılıyor.
    Aynı ekranla karşılaştım ben de ve yukarıdaki video sayesinde çözdüm olayı.
    Yalnız ses kapama değil açma tuşuna basıyoruz ben kapatma basıp niye olmuyo diye biraz bocaladım da ondan belirtiyim dedim

daha önce konusu geçmişti umarım sorunu çözer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prometheus Libertatis -- 15 Haziran 2017; 14:14:40 >
    |
    |

• Çavuş
    71 Mesaj
    Merhaba

Söylediğiniz şekilde de denedim bir sonuç alamadım. Üzerinde ünlem işareti olan Android robot ekranında komut yok yazıyor. Hiçbir şey olmuyor

SEO
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.