Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.397
Cevap
49
Favori
190.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1666 mesaj) Mobil (1488 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    65 Mesaj
    Acilis titresimini kapatmanin bir yolu varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: 4everamazan

Brolar benimde G4 plusta ghost screen olayı yaşamaya başladım. Genelde telefonun ekranı belli bir dakka açık kaldığında oluyor kapatıp dinlenince yok oluyor. Isınma yok oyun falan oynamam. Sizce ne yapmalıyım servise vermeye değer mı ? Not. Telefondan memnunum rahatsız etmiyor pek

Valla ben 6. Ayında verdim servise bazen çok kotu kasıyor kapanıyor tepki vermiyor hafıza kartını kullanamıyorum acaip bi şekilde kastırıyor. Ahizeden yüksek seste çok bozuyor ghost dediğimiz ekrandaki leke telefon ısındığında kabak gibi belli oluyor. 6.0 da telefon daha iyi çalışıyordu 7.0 da biraz bozdu. Arka kapak da telefonda resmen emanet gibi duruyor. Birde benimkinin sim 1 girişinde problem vardı algılamıyordu. Sonuç olarak aldığıma pişman oldum. Benimki servisden gelsin bakalım değişim yada iade olursa buraya yazacağım sizde gonderirsiniz.

|
    |

• Yüzbaşı
    449 Mesaj
    arkadaşlar kasıyorsa telefona bir sıfırlayın rahatlar. Sifirlayindan anladiginiz fabrika ayarlari olmasin. Sifirdan rom yenileyin canavar gibi olur.

|
    |
    Telefonla hala ilgilenenler varsa bursa mediamarkt dan 799 tl ye aldım, moto g4 plus black. Kamerası iyi lakin fazla açık kaldığında ısınma oluyor. Kasa malum plastik. Fiyatına göre iyi bir cihaz ama bazı yerlerinde kırpıldığı belli oluyor. Moto g ye göre hafif geldi bana. Bakalım pişman olmayız inşallah :D.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Atılıyor, sorun yok

|
    |
    serkaninkilici kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar moto G4 Plus alacağım Yalnız bir problem var Birçok yerde moto G4 Plus ilanının altında kamera 13 megapiksel yazıyor benim bildiğim Plus modelleri 16 megapiksel hızlı şarj özelliği var mesela Gold bilgisayara girdim moto G4 Plus alacağım özellikleri girdiğim zaman 13 megapiksel gösteriyor Plus'ın kaç modeli var

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: K4RT4L

Telefonla hala ilgilenenler varsa bursa mediamarkt dan 799 tl ye aldım, moto g4 plus black. Kamerası iyi lakin fazla açık kaldığında ısınma oluyor. Kasa malum plastik. Fiyatına göre iyi bir cihaz ama bazı yerlerinde kırpıldığı belli oluyor. Moto g ye göre hafif geldi bana. Bakalım pişman olmayız inşallah :D.

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın.

Zincir mağazalarda uzun süredir plus cihaz bulunmuyordu. İstanbul'dan genel merkezlerini aradığımızda mağaza stoğu dahi veremiyorlardı.
    Bahsi geçen mağaza hakkında forumda çok şikayet var(!)
    Gerçi diğerleride her seri sonu stok eritme satışlarında pek farklı sayılmaz.

Cihazı lütfem tekrar iyice kontrol ediniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Öncelikle teşekkür ederim uyarınız için. Alırken sordum 3 beyaz 3 siyah stok var dendi sadece plus modeli vardı. Ayrıca 2 tane de herkesin kullanımına sunulan yerde vardı. Kutu gayet temizdi, bandrolü de önceden açılmış değildi, kutu içinde de tehşir olabilecek bir emareye rastlamadım açıkcası. Umarım sıkıntı olmaz, iyi forumlar.
    |
    |
    Popular Demand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mesleğim gereği o kadar çok son tüketici mağduriyeti ile karşılaşıyorum ki!

Cihaz ithal edilmiş, üzerine model yılı binmiş, kritk stok kalmış cihazlar, bir şekilde türlü kampanyalar ile yeni müşterilere distribütörler tarafından sahiplendiriliyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Dostum Eskişehir'de Teknosa Media Markt hepsini gezdim hiçbir yerde bu cihaz yok olanlar ya tehir ya da açık kutu Bursa Nilüfer mağazası ni kastediyorsun galiba orada 3 adet olduğunu müşteri hizmetlerinden öğrendim acaba kutular kapalı kutu mu bilgin var mı siyah renk ve kutusu hiç açılmamış ürün arıyorum

|
    |
    K4RT4L kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    799 TL olanlar sanirim iade urunler.Benim cihazda actigimda arkasinda toz vardi.Elimle sildim.cihaz 2 yil garantili oldugu icin dert etmedim.Hassas arkadaslar belki sorun ederler.Ben 1 hafta kullanmadan satip Z5 aldim.Kamera kesinlikle Z5 den daha iyi diyebilirim.Sony Manuel ayar koymadigi icin guzelim sensörler bir halta yaramiyor.Ozellikle G4 Plus gece cekimlerinde dusuk noise ile iddiali bir kamera işlevine sahip.

|
    |

Bana denen 3 er stok olduğuydu. Verilen kutunun logolu bandrolün de bir aşınma yoktu. Telefonun ekranında tanıtıcı jelatin var onda da bir sökülme görmedim.
    |
    |
    zma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mesela burada sağ üstte görünen mesenger konuşması aslında yok. Ama ekranda izi kalıyor. Buna benzer şeyler YouTube uygulamasından çıktıktan sonra da oluyor arkada izi kalabiliyor.

Servis tamir süresi ne kadar? Ya da para iadesi vb. Durum süresi?

ghost screen dediğimiz sorundan bahsediyorsun sanırım ben servise verdim
    |
    |
    ReNeCaN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teknosadan web üzerinden 760 tl ye plus modelini satın aldım. Ürün kargo ile yolda hala. Sormak istediğim ürün geldiğinden önceden kullanılmış olup olmadığınınasıl anlarız anlatacak bir babayiğit yok mu? Jelatin mi neye dikkat etmemiz gerekiyorsa artık.
    Arkadaslar cazip bir xiaomi mi5s teklifi aldigim icin telefonu satma karari aldim. Cihazda tek çizik yok herhangi bir problem yok alindigindan beri kılıfla kullanildi. Teknolojik aletleri temiz kullanan biriyim yillarca iphone kullandim satarken alici arkadas degisim cihazi mi nasil bu kadar temiz dedi .Eger almak idteyen olursa fiyat konusunda konusabiliriz

|
    |

Teşekkürler :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    trem07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.