Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.398
Cevap
49
Favori
190.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1667 mesaj) Mobil (1488 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    9 Mesaj
    TLEFONU ALMAYA GİTMEDEN ÖNCE MUTLAKA OKUYUN!!! Dun teknosadan Lenovo moto g4 aldım. Telefonda saf android var ve gerçekten kullanışı ve duruşu fiyatina gore aşırı güzel. Fakat sarjim bitipte kutudan sarj aletini cikartinca tam bir hayal kırıklığı. Telefon 15dk da %3 anca sarj olabildi bir de ekranin sag alt tarfinda sürekli bir temas vardi telefon kesinlikle kullanilamiyordu. Hemen teknosaya geri götürdüm. Telefonu denemek icin sarja taktilar ve ayni sorunu gördüler. Sıfır cihaz değişimi yapalım dediler. Yeni cihazi yine her zamanki gibi onlara actirdim. Sorun ayni. Telefon neredeyse sarj olmuyor. Denecek kadar yavaştı. Baska seri numarali baska partiden bir telefon daha açıldı. Onda da ayni sorun. Telefonlarin genelinde bu sorun var sanirim ya da ben butun sıkıntılı olanlari ayikladim 😀 (Bu arada telefon baska sarj aletleri ile de sarj etmeye calisildi hepsinde ayni sorun vardi. Yani sorun sarj aletinde degil) Hakkını yiyemem teknosa çalışanları cok yardimci oldular. Para iadesi yapildi. Teknolojiden yana sanssizdim ama servis konusunda İzmir Forum Bornova Teknosa Extra cok yardimci oldu. Bu marka telefon alacaklar servis konusunda kendilerini garanti altina alirlarsa daha iyi olabilir.

• Yarbay
    2789 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: skream2

TLEFONU ALMAYA GİTMEDEN ÖNCE MUTLAKA OKUYUN!!! Dun teknosadan Lenovo moto g4 aldım. Telefonda saf android var ve gerçekten kullanışı ve duruşu fiyatina gore aşırı güzel. Fakat sarjim bitipte kutudan sarj aletini cikartinca tam bir hayal kırıklığı. Telefon 15dk da %3 anca sarj olabildi bir de ekranin sag alt tarfinda sürekli bir temas vardi telefon kesinlikle kullanilamiyordu. Hemen teknosaya geri götürdüm. Telefonu denemek icin sarja taktilar ve ayni sorunu gördüler. Sıfır cihaz değişimi yapalım dediler. Yeni cihazi yine her zamanki gibi onlara actirdim. Sorun ayni. Telefon neredeyse sarj olmuyor. Denecek kadar yavaştı. Baska seri numarali baska partiden bir telefon daha açıldı. Onda da ayni sorun. Telefonlarin genelinde bu sorun var sanirim ya da ben butun sıkıntılı olanlari ayikladim 😀 (Bu arada telefon baska sarj aletleri ile de sarj etmeye calisildi hepsinde ayni sorun vardi. Yani sorun sarj aletinde degil) Hakkını yiyemem teknosa çalışanları cok yardimci oldular. Para iadesi yapildi. Teknolojiden yana sanssizdim ama servis konusunda İzmir Forum Bornova Teknosa Extra cok yardimci oldu. Bu marka telefon alacaklar servis konusunda kendilerini garanti altina alirlarsa daha iyi olabilir.

Oradaki çalışanlar da sizde bilgisizmişsiniz o cihazın g4 plus olanının kutusunda turbo şarj adaptörü var g4 de sıradan basit bir şarj cihazı çıkıyorki çok yavaş şarj ettiği doğru, fakat donanımsal olarak oda hızlı şarjı destekliyor yani 2a şarj cihazları ile gayet hızlı şarj olur o cihaz....ha siz komple sorunlu cihaza denk gelmiş olabilirsiniz bilemiyorum fakat millette motorolanın uzan zamanlarında gemide beklediği için bozulan telefonlarından kalma ön yargısı var kesin sorunludur diye halbuki fiyat performans cihazları hepside...

• Yarbay
    5129 Mesaj

Hocam telefon geldi, ben uzun zamandır z3 compact da kullanmanın etkisiyle sanırım, çok etkilendim büyük ekrandan. Ben telefonun yapısını sağlamlık ve kalite algısı açısından beğendim. Daha sim kart takmadık ama güncellemeleri filan yaptık android 7 oldu. Kendi telefonuma göre en bariz fark kamerasının hızlı açılıp, odaklanıp çekmesi oldu, ayırıca ön kamerası da yine benim telefona göre çok iyiydi.
    Tarayıcı filan çalıştırırken hiç bir sıkıntı yok ama kendi menüsünde gezerken takılma değil ama biraz ağırdan alıyor benim compacta göre. Snapdragon 625 kullanan Z playde daha akıcıdır diye düşünüyorum.
    Sonuç olarak 860 TL'ye gözü kapalı tercih edilir. Ben Z playi ciddi ciddi düşünmeye başladım. Tek derdim yürüyüş yaparken filan büyüklüğü sebebiyle bunu cebe atıp müzik dinlemesini becerebilir miyim bilemiyorum.
    |
    |
    giovannidrogo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kardesim ben genel olarak başıma geleni anlattim Bilgisizmişsiniz diye kişisel bir yorum yapman hic hos değil. Telefon istedigi kadar hizli sarji desteklesin 4 farkli sarj aleti de sarj etmiyorsa bizim bilgisizligimizden degil telefonun sorunundandir. Yorum yaparken karsidakinin goruslerine saygi duyarsak daha iyi paylasimlarda bulunabiliriz. Ayrica Yazımda farkli sarj aletleri ile de denedik yazdim farkindaysan. Benim amacim telefonu kötülemek degil aksine cok beğenmiştim fiyat performans olarak ama objektif başıma gelenleri anlattım. Almayin da demedim kimseye sadece dikkat edin boyle bir sorun çıkabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mcebi001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: volkancan1993

Arkadaşlar cihazı bugün almış bulunmaktayın 2. el 2 aylık cihazı 580 tl ye aldım nasıl iyi almışmıyım ? Ayrıca bu cihaz da arayüz değiştirme olayı yokmu tema vs

Launcher yükleyebilirsin hocam. Genel olarak Nova Launcher beğeniliyor, onun üzerine çok farklı temalar da kurulabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: cfiliz

quote:

Arkadaşlar cihazı bugün almış bulunmaktayın 2. el 2 aylık cihazı 580 tl ye aldım nasıl iyi almışmıyım ? Ayrıca bu cihaz da arayüz değiştirme olayı yokmu tema vs

Launcher yükleyebilirsin hocam. Genel olarak Nova Launcher beğeniliyor, onun üzerine çok farklı temalar da kurulabiliyor.

google play de var mı hocam _?
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: cfiliz

quote:

Var

|
    |
    Brolar benimde G4 plusta ghost screen olayı yaşamaya başladım. Genelde telefonun ekranı belli bir dakka açık kaldığında oluyor kapatıp dinlenince yok oluyor. Isınma yok oyun falan oynamam. Sizce ne yapmalıyım servise vermeye değer mı ? Not. Telefondan memnunum rahatsız etmiyor pek

-AMD FX X8 8350 Soket AM3 4GHz 16MB Önbellek 125W 32nm İşlemci//ASUS M5A97 EVO R2.0 AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2133MHz (O.C.) Anakart//CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance Pro DDR3 2133MHz CL9 Kırmızı Soğutuculu Ram//Sapphire R7 250 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı//Kingston 120GB HyperX 3K Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 555MB / Yazma 510MB)//COOLER MASTER HYPER LGA 775/1155/1156/2011
  • Yarbay
    3849 Mesaj

Gittikçe artarsa ver hocam bende ilk başta çok ufaktı sonra gittikçe arttı yedek telefon buluyım servise verececğim bakalım neolacak.
    |
    |
    4everamazan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: trem07

Kılıfsız kullanan arkadaşlar, kamera lensine dikkat edin kolay çiziliyor

Hakikaten ya. Çok çizilmiş benimki de. Çözümü var mı?

|
    |

Orijinalden alıntı: trem07

Kılıfsız kullanan arkadaşlar, kamera lensine dikkat edin kolay çiziliyor

Siz söyleyince dikkat ettim, mahvolmuş lens. Kılıf da bunu kurtarmaz ki?

|
    |

Orijinalden alıntı: GullyFoyle

Hocam elbette keseye göre hareket etmek en mantıklısı. Qualcomm mevzusu geçince direk aukey dedim. Bu arada tronsmart da olur.

Siz daha cevap yazmadan önce ben acele edip Tronsmart marka aldım. Model qualcomm'un sertifikalı ürünler listesinde de var. Ben beğendim, tavsiye edebilirim.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: genesis23

quote:

Orijinalden alıntı: GullyFoyle

Hocam elbette keseye göre hareket etmek en mantıklısı. Qualcomm mevzusu geçince direk aukey dedim. Bu arada tronsmart da olur.

Siz daha cevap yazmadan önce ben acele edip Tronsmart marka aldım. Model qualcomm'un sertifikalı ürünler listesinde de var. Ben beğendim, tavsiye edebilirim.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Rica ederim. Bu arada eğer Slim Armor vb. kılıf kullanımı, kamera bölümünün çizilmesini engelliyor. Ben kılıf dışında ekstra bir koruma çabasına içine girmememe rağmen sıkıntı olmamıştı.
    |
    |
    Yobazsavar
  • Çavuş
    69 Mesaj
    Kamera lensine önlem alan var mı arkadaşlar? şuan tek çare kalın kılıf gibi gözüküyor...

Hocam daha önce den paylaşmıştım isterseniz normal ön cam filmini kameranın flasindan sonraki kısma göre kesip yapıştırabilirsiniz ya da AliExpress den özel olarak üretilmiş jelatin var tam oturan kamera lensine onu alabilirsiniz. Ben ilk bas normal jelatini kesip uyguladim güzel olmuştu. Sonra AliExpress den siparişi verince çıkardim gelen ürünü taktım suan için problem yok.

|
    |
    trem07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AliExpress deki ürünün linkini de atmıştım buraya hocam. Onu da alabilirsiniz ama 1 aya yakin sürüyor gelmesi.

|
    |
    trem07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.