Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.398
Cevap
49
Favori
190.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1667 mesaj) Mobil (1488 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    1085 Mesaj
    G4'te hızlı şarj özelliği var ama kutudan hızlı şarj aleti çıkmıyor mu?
    G4 Plus'da hızlı şarj aleti çıkıyor mu?
    Cep telefonunu biz icat ettik üzerinden bir TV reklamı vermişler, çok güzel olmuş

Bu da başka bir efsane olay:

"Benim için küçük insanlık için büyük bir adım" Neil Armstrong'un 1969 aya iniş sırasındaki bu meşhur sözleri yeryüzüne bir Motorola radyo transponder ile aktarılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cossie -- 3 Haziran 2017; 23:10:57 >
    |
    |

• Yarbay
    5013 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mahruti

G4'te hızlı şarj özelliği var ama kutudan hızlı şarj aleti çıkmıyor mu?
    G4 Plus'da hızlı şarj aleti çıkıyor mu?

Evet G4'te de özellik var ama kutudan çıkan şarj aleti Turbo değil, G4 Plus'ın kutusundan Turbo çıkıyor.

Bende G4 var kutudan çıkan şarj aleti yaklaşık 4 saatte şarj ediyor sırf bunun için plus almadığıma pişman oldum, mecbur hızlı şarj aleti aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mahruti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler her türlü plus daha mantıklı o zaman.
    |
    |
    Artizt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugun tüm süredeki internet kullanimim tamamen wifi uzerinden olmak uzere toplam 7 saat 36 dk ekran süresi aldim. Telefonu aldigimdan beri gordugum en uzun ekran sürediydi. Sürümüm android 7.0. Bu arada ekran parlakligim hep evde oldugum icin en alt seviyedeydi. Moto g4 plusta android 6.0.1 sürümüyle benzer kosullarda ne kadar ekran süresi aldiniz hatirlayanlar var mi ? İki sürümü kiyaslamak adina soruyorum

|
    |

G4 modeli için hızlı şarj aleti bakıyorum. Spigen'in f207 şarj cihazı n11'de bir mağazada 47 tl. S-link'in and-gc22b modeli vatan'da 57 tl. Ama bu iki marka da qualcomm'un sitesindeki sertifikalı markalardan değil. Aukey'in sertifikası var ama o da gereksiz pahalı geldi bana.

Tavsiye edebileceğiniz Qualcomm 3.0 quick charge özellikli şarj aleti var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genesis23 -- 4 Haziran 2017; 11:3:34 >
  • Yarbay
    3094 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: genesis23

Merhabalar,

G4 modeli için hızlı şarj aleti bakıyorum. Spigen'in f207 şarj cihazı n11'de bir mağazada 47 tl. S-link'in and-gc22b modeli vatan'da 57 tl. Ama bu iki marka da qualcomm'un sitesindeki sertifikalı markalardan değil. Aukey'in sertifikası var ama o da gereksiz pahalı geldi bana.

Aukey parasını hak ediyor diyebilirim rahatlıkla. Blitzwolf diye bir marka daha var ona da bakabilirsiniz.
    Yobazsavar
  • Yarbay
    5128 Mesaj
    Merhaba, cihaz ne yazık ki 16gb depolamaya sahip. Sormak istediğim SD kartı ana hafıza olarak atayabiliyor muyuz G4 plus modelinde?

Diye sordum ama neti biraz karıştırınca atanma videolarına rastlanıyor. Peki sizden yapan var mı ve sorunsuz kullanmak için sd kartın hızı ne olmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 4 Haziran 2017; 12:22:8 >

Orijinalden alıntı: ilker67

Merhaba, cihaz ne yazık ki 16gb depolamaya sahip. Sormak istediğim SD kartı ana hafıza olarak atayabiliyor muyuz G4 plus modelinde?

Zn5 ne oldu senin hocam eski motoculardan kim kaldi.

Orijinalden alıntı: giovannidrogo

quote:

Onu babama vermiştim hala sağlıklı çalışıyor hocam.

quote:

Orijinalden alıntı: giovannidrogo

quote:

Onu babama vermiştim hala sağlıklı çalışıyor hocam.

Benim de duruyor evde hala sapasaglam, satmaya kiyamamistim sarji cok cabuk bitiyor sadece. Modlar, flashlamalar falan, efsaneydi ama cidden. Motomodtr forum bile hala acikmis bu arada simdi baktim.

Nick tanidik geldi, profil foto da hala ayni o donemden beri herhalde, zn5 simsekleri cakti hemen kafada.

• Teğmen
    215 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GullyFoyle

quote:

Orijinalden alıntı: genesis23

Merhabalar,

Aukey parasını hak ediyor diyebilirim rahatlıkla. Blitzwolf diye bir marka daha var ona da bakabilirsiniz.

Blitzwolf'u tr'de satan yok, blitzpower diye çakması satılıyor ama ona da güvenemedim.

En ucuz Aukey kablosuz 75 tl. Spigen modeli çift çıkışlı olduğu için dikkatimi çekti. Kararsız kaldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    69 Mesaj
    Bende bugün aldım beyaz renginden gayet memnunum şarj sırasında kullanımda herhangi bir sorunla karşılaşmadım

Fakat güzel bir galeri uygulaması bulamadım önerisi olanlardan yardımlarını bekliyorum.

|
    |
    Moto g4 Plus modeline sahibim son 1 haftadır telefon geç sarj olmaya başladı orijinal şarj aletini kullanıyorum yüzde 80 den sonra baya geç doluyor önceden 2 saat de tam dolarken şimdi 3 saati geçiyor ne yapmak lazım

Hocam elbette keseye göre hareket etmek en mantıklısı. Qualcomm mevzusu geçince direk aukey dedim. Bu arada tronsmart da olur.
    Yobazsavar
  • Çavuş
    87 Mesaj
    Arkadaşlar garantiye veren var mı screen burn için, sıkıntısız değişim yapıyorlar mı? Bugun göndermeyi düşünüyorum teknosadan almıstım.
    |
    |
    Moto g mi servise verdim umarım para iadesi alırım yada değişimi yapılır.

|
    |
    Arkadaşlar Nisanda aldığım moto g4 plusı ahize sesindeki cızırtı için aldığım gibi servise göndermiştim bir şey yok deyip geri göndermişlerdi. şu an ise o çok bahsedilen ghost screen ve ghost touch oluşmaya başladı, ahize sesindeki sıkıntı ise devam ediyor, ayrıca telefon oyun bile oynamıyor olmama rağmen bence çok ısınıyor ki bence bu ghost touch, ghost screen de bu sebepten oluyor. Teleservice ghost screen ve ghost touch konusunda napıyor, servisi deneyimleri olanlar neler yaşadılar bu sıkıntılarda, olumlu bir sonuç alınıyor mu? devcheck ten kontrol ettim lgd panel telefon. zaten ilk yaşadığım sıkıntı için lenovoyu tüketici hakem heyetine şikayet ettim, savunma istendi ancak ne zaman savunma verecekleri belli değil. yeni bir telefon alınca bu telefonu servise göndermeyi planlıyorum, hatta yazın istanbulda kendim de verebilirim telefonu servise ancak yine teleservice denen yer umursamaz şekilde davranırsa gider orda olay çıkarırım hoş olmaz, ya da servise gönderip yeni servis raporunu da şikayete ekleyip tüketici hakem heyetinden para iadesini mi beklesem, öneriniz nedir? iş görse de telefondan tam anlamıyla memnun olduğumu söylemem zor. 7 saat ekran süresi aldığını söyleyenler var ancak ben 4 ü görürsem kutluyorum telefonu devamlı full parlaklıkta kullandığım falan da yok, sadece dışarı çıktığımda güneş ışığında görebilmek için açıyorum. ekran güzel ancak farklı açılardan bakıldığında az da olsa renk bozulmaları oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinavcı -- 5 Haziran 2017; 23:25:5 >
    |
    |

Reklamlar
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Sohbet
SEO
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.