Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.398
Cevap
49
Favori
190.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1667 mesaj) Mobil (1488 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    3094 Mesaj
    Bir cihaz için "Güncelleme alacak" deniyorsa o firmanın ya da proje ortaklarının yine o cihaza resmi olarak güncelleme vereceği anlaşılır.
    Yani "Güncelleme gelecek,alacak" diyorsanız olay resmi kanaldan gelecek güncellemelerdir.

Çıkıp çıkmayacağı 3.parti geliştiricilerin insafına ya da keyfine kalan custom ROM olaylarına bakarak, X bir cihazın güncelleme alacağı geçmişte ne olursa olsun varsayımdır. Bir sürü cihaz farklı sebeplerle resmi destek bittikten sonra öldü bu nedenle.
    |
    |
    Yobazsavar
  • Binbaşı
    1047 Mesaj
    Cihazı dün Teknosadan aldım, güncelleme için illa wi-fi olması mı gerekli, mobil veriden yapmak istiyorum hâli hazırda wi-fi bağlantım yok, ayarı varsa söylerse biri sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Dogu9507

Android 10'u bile görecek

Motorola atrix ve razr kullanıcılarını bayağı üzmüştü umarım dediğiniz gibi olur bu sefer :)

|
    |

Telefon tarihini ayarlardan 1 hafta ileri alin. Guncellemeyi almasi lazim. Guncellendikten sonra tarihi duzeltirsiniz...

|
    |
    bYUğur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefonu 850 TL ye Teknosa dan aldım. Bu paraya değer mi? Kesinlikle EVET...
    Gelelim genel kullanım durumuna.
    Telefon ile konuşma, mesajlaşma işlemlerinde bir sorun yaşamadım.
    Ses karşı tarafa net gidiyor. Ve karşı tarafın sesi de net geliyor. Hatta karşı tarafın sesi yüksek geldiği için görüşme sesini kısıyorum.
    Ekran güneş altında görünüyor ve kullanıma engel teşkil etmiyor. Çok güneşli günlerde ekran parlaklığını otomatikten manuele alıp biraz artırmam gerekti.
    1 aylık kullanımda hiç donma veya kasma yaşamadım.
    akşam kapalı ve açık ortam fotoğraf çekimleri gayet başarılı. gün içerisindeki fotoğraf ve video çekimleri ise kesinlikle harika.
    ghost screen(ekranda önceki ekrana hafif görüntü izi kalması) ve şarjda ghost touch(kendi kendine telefonun ekranında hareket etmesi) sorunu yaşamadım.
    sosyal medya programları düzgün ve akıcı çalışıyor.
    gps, google haritalar ile başarılı bir şekilde çalışıyor.
    1,5 saat oyun oynadığımda telefonun ısındığını ve parmaklarımın karıncalandığını hissettim, ancak 1,5 saat klozette oturduğumda da popomun ısındığını ve karıncalandığını da hissediyorum.Bu nedenle LTE1 bandındaki 1,78 lik vücüt SAR değerinin bir etkisinin olmadığını düşünüyorum bu parmak karıncalanması olayına. Tabi bizim klozetin SAR değeri de o kadar yüksek değilse. Ancak tüm telefonlarda olduğu gibi bu telefonda da uzun süreli (5 dk. fazla) kesintisiz telefon görüşmelerinde kulaklık kullanılmasını tavsiye ederim.
    telefonu ekran koruyucu ve kılıf olmadan kullanıyorum. Ankara'nın avmlerinde bulunan telefoncularda kılıf bulunmuyor. kılıflı kullanmak istiyorsanız internetten sipariş vereceksiniz.
    telefonu kılıfsız kullanmanın olumsuz yönü arkada bulunan kamera camı hafif çıkıntılı olduğu için çizilmeye müsait olması.
    tek sim kullandığım için çift sim performansını bilmiyorum.
    telefonun şarjı 1 günü rahat tamamlıyor. fazla oyun oynamadığımda 2 günü de gördüm.
    hızlı şarj olayı gayet başarılı. 10 dk. şarjda tutup sonrasında 3-4 saat sosyal medya kullanıp, rahatlıkla görüşme, yazışma yapabildim.
    siyah rengini kullanıyorum. her telefonum siyahtı. bu rengi seviyorum. ve bence telefonlara yakışıyor.
    telefonu almadan önce huawei mate9 3.000TL ye alacaktım. ancak bu zamanda bir telefona 3.000TL vermenin anlamsız olduğunu düşünüp bu telefonu aldım. iyi de yapmışım.

normal insan evlatları için, normal kullanımda sizleri üzmeyecek olan bu telefonu fiyat/performans ve kullanıcı memnuniyeti açısından TAVSİYE EDERİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azash -- 1 Haziran 2017; 9:37:23 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    32 Not

3.000 TL telefona para verme imkanı varken , 850 TL lik bu cihaz işinizi görüyorsa ( Motorola-Lenovo mobil bölümü şanslı ) tabi ilginç bir durum.

GM5plus- LG G4 hatta LG gflex2 kullanıp cok memnun olan insanlar tanıyorum.

Türkiye de elbette cep telefonu pahalı olsa da örneğin den de 100 dolarlık k3 note cep telefonum dan memnunum.

Ancak 3000 TL keyfi bir başka ve 5 bin TL iphone alan 4 bin TL Samsung alanlar bu güzel yorumunuza rağmen 799 TL ( kkarti ile cok daha uyguna alinabilir ) moto g4 plus ı tercih etmeyeceklerdir. Sonuçta sorun yaşayan kullanıcıların varolduğu da kesin.

3.000 TL çok para

|
    |
    Bahsedilenler: azash
    |
    |

bende 7 ayın sonunda ekranda eşşek kadar leke çıktı durup dururken ama bunu sorun için pireyi deve yapmanın anlamı yok garantiye verip yaptırılır.Hatta 1.nesil moto g'de kullandım servis bazen tamir etmek yerine yeni telefon veriyor en son ben tamir edemediler para iadesi almıştım.Bu fiyatta alınabilecek her yönüyle yeten tek telefon moto g4 plus'tır.
    |
    |
    azash kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Arkadaşlar, MotoG4 telefonumu servise yollayacağım. Kutunun üzerinde KVK logosu var. Kutu içinden çıkan tüm belgelerde TELESERVİCE yazıyor. Hangisine göndereceğim?
    |
    |

Tohum saç,
    Bitmezse toprak utansın.
  • Teğmen
    229 Mesaj
    Türkiye'nin her yerinden İstanbul teleservice maltepeye yurtiçi kargo

|
    |

|
    |
    |
    |

Değer mi 100Tl daha fazla vermeye siz kullanıcılar olarak?
    |
    |
    blacklife3434 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |
    |
    |
    Yobazsavar
  • Binbaşı
    1047 Mesaj

Hızlı şarj var G4 de, G4 plus da artı olarak parmak izinin olması ve kamerasının biraz daha iyi olması olarak söylenebilir tabi G4 de çıkan şarj aleti tam bir fiyasko 4 saatte şarj ediyor

|
    |
    blacklife3434 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

plus al şarj aleti yüzünden bile 4-5 saat beklersin doldurmak için parmak izi okuyucu ve kameranın daha iyi olmasıda cabası bide ekstra hareketlerle kamera ve flaşı el feneri olarak açabiliyorsun.
    |
    |
    mahruti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.