Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.398
Cevap
49
Favori
190.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1667 mesaj) Mobil (1488 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    72 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gfbtiti

mp3 zil sesi yapmıyorum nasıl olaçak

Yada es dosya yöneticisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Rica ederim
    |
    |
    Bahsedilenler: Temmuz72
    Yobazsavar
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj
    Bugün mağazada moto G4'ü elime alıp uzun uzun kullandım önceden de nexus kullanmış biri olarak gerçekten hoşuma gittiğini söyleyebilirim.Sonrasında etrafındaki K5 ve K6'lar oyuncak gibi geldi.Boyutu biraz büyük olsa da segmentindeki birçok cihazdan donanım ve tasarım manasında daha iyi özellikle saf android+snapdragon ikilisini seven biri olarak piyasada xiaomi olmasa 1100'e kadar daha üstün bir model olduğunu düşünmüyorum.Depolama sağlam bir sd kart ile halledilir,android 8 ile gelecek arka plan uygulamalarının sınırlandırılması go projesi gibi yeniliklerle de ram konusunda problem olmaz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8DD1B5BB3 -- 30 Mayıs 2017; 13:6:12 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: İso-06

......YARDİM ......G4 plus kullanicisiyim video izlediğimde oyun oynadığımda aşırı oyun oynamam yüksek performanslı oyunda oynamam oyunda video sırasında ekran kendi kendine kuculuyor yön değiştiriliyor bazen kapanıyor oyundan videodan atıyor sebep ne bide çözüm ne olabilir heeee bide bu durum kameradada oluyor foto çekiyorum ama çekmiyor ekran ters dönüyor ekran karanlık oluyor yada programdan atıyor

kardesim ekrani kuculuyor demissin, belki el hareketi ile ekran kucultme aktiftir, saga sola yada ortada olacak sekilde.Ona baktin mi?

|
    |

Beyler telefonu yeni aldim ahizede acayip cizirti vardi servise verdim vatan bilgisayara 22 mayista suanda hala servis yolunda yaziyor para iadesi talep ediliyor doa kapsaminda yaziyor verdikleeri kagitta sonuc ne olur sizce ne anlama geliyor

|
    |

Orijinalden alıntı: İso-06

YouTube sırasında sabit masadayken bile kendi kendine büyük ekran küçük ekran oluyor o dediğin ayardan olacağını düşünmemiştim ama genede nereden bakiliyor

moto uygulamasina gir orada hareketler, ekrani kucultmek icin hizlica kaydir kismi var. aktif ise olabilir.

bu sekilde mi oluyor mesela?

• Binbaşı
    1454 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SemihBayraktar

Bizim cihazlara niye hala g5 deki arayüz gelmedi.

Android 8 güncellemesi ile Launcher3'e geçileceğini düşünüyorum. Google Now Launcher 2015 yılından beri güncellenmiyordu zaten ve geçtiğimiz günlerde de durduruldu.

XDA'da Launcher3'ü bulabilirsiniz ama sistem ayarlarına müdahalesi olmadığı için sol menü (google now kartları) aktif değil. Görünüş ve kullanım olarak zaten Pixel Launcher'a benziyor. Ben Pixel kullanıyorum

Yok yok alakası yok yatayda video izlerken telefonu dik konuma getirince ekran küçülür ya o şekilde küçülme ama sabit masada oluyor ben dondurmuyom

|
    |
    brhtn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: Jamiryov

quote:

Android 8 güncellemesi ile Launcher3'e geçileceğini düşünüyorum. Google Now Launcher 2015 yılından beri güncellenmiyordu zaten ve geçtiğimiz günlerde de durduruldu.

XDA'da Launcher3'ü bulabilirsiniz ama sistem ayarlarına müdahalesi olmadığı için sol menü (google now kartları) aktif değil. Görünüş ve kullanım olarak zaten Pixel Launcher'a benziyor. Ben Pixel kullanıyorum

Launcher 3 u denedim guzel ama sistemde orjinalin dışında birşey olmasını sevmiyorum pek. 8 guncelleme bu cihaz gelmez sanırım umarım yanılırım.

• Yüzbaşı
    382 Mesaj

Android 10'u bile görecek
    |
    |
    SemihBayraktar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: Jamiryov

quote:

Launcher 3 u denedim guzel ama sistemde orjinalin dışında birşey olmasını sevmiyorum pek. 8 guncelleme bu cihaz gelmez sanırım umarım yanılırım.

Android 8 güncellemesini alacağı resmi bilgi. Hatta Eylül 2017'de dağıtımına başlanacak. 2016 çıkışlı bir cihaz olduğu için belki 9 güncellemesini bile alabilir. Eğer Motorola 2 yıl güncelleme sözü vermişse..

https://motog5.net/motorola-android-8-0-oreo-update/

|
    |

• Yüzbaşı
    382 Mesaj

Abartma falan yok.Nexus 7 2012'ye destek lollipop'ta kesildi.Ancak 6 ve 7 sürümlerini de aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8DD1B5BB3 -- 31 Mayıs 2017; 17:40:5 >
    |
    |
    İso-06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: blacklife3434

Arkadaslar cihaz degisim olmus ama ben ucret iadesi istemistim 1 gunluk telefon sonucta iade alma hakkim yokmu?

Ürünün ayıplı mal olarak değerlendirilmesi ve size seçimlik hak olarak ücret iadesi ya da yeni cihaz tercihinin sunulması gerekir.

quote:

Tüketicinin seçimlik hakları
    MADDE 11 – (1) Malın ayıplı olduğunun anlaşılması durumunda tüketici;
    a) Satılanı geri vermeye hazır olduğunu bildirerek sözleşmeden dönme,
    b) Satılanı alıkoyup ayıp oranında satış bedelinden indirim isteme,
    c) Aşırı bir masraf gerektirmediği takdirde, bütün masrafları satıcıya ait olmak üzere satılanın ücretsiz onarılmasını isteme,
    ç) İmkân varsa, satılanın ayıpsız bir misli ile değiştirilmesini isteme,
    seçimlik haklarından birini kullanabilir. Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür.
    (2) Ücretsiz onarım veya malın ayıpsız misli ile değiştirilmesi hakları üretici veya ithalatçıya karşı da kullanılabilir. Bu fıkradaki hakların yerine getirilmesi konusunda satıcı, üretici ve ithalatçı müteselsilen sorumludur. Üretici veya ithalatçı, malın kendisi tarafından piyasaya sürülmesinden sonra ayıbın doğduğunu ispat ettiği takdirde sorumlu tutulmaz.
    (3) Ücretsiz onarım veya malın ayıpsız misli ile değiştirilmesinin satıcı için orantısız güçlükleri beraberinde getirecek olması hâlinde tüketici, sözleşmeden dönme veya ayıp oranında bedelden indirim haklarından birini kullanabilir. Orantısızlığın tayininde malın ayıpsız değeri, ayıbın önemi ve diğer seçimlik haklara başvurmanın tüketici açısından sorun teşkil edip etmeyeceği gibi hususlar dikkate alınır.
    (4) Ücretsiz onarım veya malın ayıpsız misli ile değiştirilmesi haklarından birinin seçilmesi durumunda bu talebin satıcıya, üreticiye veya ithalatçıya yöneltilmesinden itibaren azami otuz iş günü, konut ve tatil amaçlı taşınmazlarda ise altmış iş günü içinde yerine getirilmesi zorunludur. Ancak, bu Kanunun 58 inci maddesi uyarınca çıkarılan yönetmelik eki listede yer alan mallara ilişkin, tüketicinin ücretsiz onarım talebi, yönetmelikte belirlenen azami tamir süresi içinde yerine getirilir. Aksi hâlde tüketici diğer seçimlik haklarını kullanmakta serbesttir.
    (5) Tüketicinin sözleşmeden dönme veya ayıp oranında bedelden indirim hakkını seçtiği durumlarda, ödemiş olduğu bedelin tümü veya bedelden yapılan indirim tutarı derhâl tüketiciye iade edilir.
    (6) Seçimlik hakların kullanılması nedeniyle ortaya çıkan tüm masraflar, tüketicinin seçtiği hakkı yerine getiren tarafça karşılanır. Tüketici bu seçimlik haklarından biri ile birlikte 11/1/2011 tarihli ve 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu hükümleri uyarınca tazminat da talep edebilir.
    |
    |
    Yobazsavar

• Teğmen
    229 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dogu9507

Abartma falan yok.Nexus 7 2012'ye destek lollipop'ta kesildi.Ancak 6 ve 7 sürümlerini de aldı.

Nexsus Google işbirliği içinde Motorola Android 8.0 alir en fazla oda resmi açıklamada olduğu için

Tamam resmi olarak zaten hepsi 2 yılı doldurduktan sonra güncelleme almıyor ve buna nexus cihazlarda dahildi.Ancak foruma bakarsan,
    https://forum.xda-developers.com/moto-g4-plus/development

Fazlasıyla büyük bir geliştirici grubunun cihazın arkasında olduğunu ve bu fiyatta alınabilecek nerdeyse hiçbir modelin bu denli yazılım desteği almadığını görebilirsin.Yani stock olarak gelmeyecek belki ama kesinlikle stabil custom romları çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8DD1B5BB3 -- 31 Mayıs 2017; 19:23:17 >
    |
    |
    İso-06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.