Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.398
Cevap
49
Favori
190.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1667 mesaj) Mobil (1488 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2952 Mesaj

teşekkürler.
    |
    |
    Armo_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam geçmiş olsun, ne yaptınız? Bu telefonun servisi nerededir? Nasıl çalışmakta, hiç bilgi alamıyorum.
    |
    |
    ZeKZüK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lenovo Moto G4 Plus Kullanıcılar Kulübü
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bonasera

Arkadaşlar, bu telefonun garanti/servis desteği nasıl? Motorola'nın ayrı bir servisi mi var yoksa hepsine Lenovo mu bakıyor? Bir de daha önce Motorola'da (garanti süresi içinde) sorun yaşayıp servisde problem yaşayan var mı?

güncel
    |
    |

• Yarbay
    3849 Mesaj
    Servis olarak Teleservice bakıyor ben daha önceden Motorola kullanırken memnun kalmıştım.Eski Moto G'yi ilk servise verdiğimde sim1 yuvası bozulmuştu sim2 yuvasıda 3g güçsüz çekiyordu vermiştim 3günde tamir edip geri verdiler.2.kez verdiğimde şarjı gitmiyor diye verdim bataryasını yenilediler.3. verdiğimde ise ahize cızırtı vardı o zaman parça yok diye para iadesi yapıldığını bildiğim için servise verdim yerine 8gblik versiyonu verelim dediler parça olmadığı için ben para iadesi istedim yaptılar.O zaman bir sıkıntı çıktı mı Motorola Türkiye numarası vardı aradığınızda İngiltere'ye bağlanıp ordaki çağrı merkezi destek veriyordu bir şikayet oldu mu orayı aradın mı Teleservice mail atıp uyarıyorlardı.Hatta o zaman ilk moto glerin youtubeda suyun altında 5dkka durma videoları vardı su geçirmiyor diye deneyenler oldu forumda 2 kişinin su geçirdi o zaman servise gönderdiklerinde yenisi ile değişmişti.Hatta bu servis o zaman sony xperia z ve z1ede bakıyordu su geçirdiğinde direk garanti dışı bırakıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalker06 -- 24 Kasım 2016; 4:4:31 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    734 Mesaj
    arkadaşlar bende telefonu bugün aldım kamerası 12 mp çekiyor , 16 mp e nasıl ayarlayabiliriz.

Kamera ayarlarında var 16mp seçeneği var ama fotoğraf 4.3 boyuna düşüyor.
    |
    |
    musti38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sağolasın sol taraftan çekince geliyormuş menü yeni bulabildim :) bir de durduk yere gece şarj yiyor sizde de öyle oldu mu sabaha bitti şarj :(
    |
    |
    skywalker06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefonun fiyatı 1099 liradan 999 liraya düşmüş vatan bilgisayarda. İlk giriş fiyatı gerçekten pahalıydı. 1099 lira olunca hak ettiği fiyata yaklaşmış demiştim. Şuan tam hak ettiği fiyata gelmiş durumda bence. Vatanın fiyatlarını çok da güven olmuyor gerçi ama. Bi gün bakıyorsunuz 999 yarın almaya gidiyorsunuz 1099 olmuş. Yinede almak isteyen ama fiyatın düştüğünden haberi olmayan arkadaşlara duyrulur.
    |
    |
    |
    |

• Yarbay
    3849 Mesaj
    Telefonu sonunda donanımhaber inceleme videosu yapmış ama bana çok eksik ve yanlış geldi hele gm5 plus ile kıyaslarken artı yönlerini söylememesi gibi shiftdelete.net in inceleme videosu daha iyiydi
    |
    |
    Benim hafıza kartı Mediamarkt'ta 69 TL'ye düşmüş:http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lexar-32-gb-1000x-microsdhc-uhs-%C4%B1%C4%B1-u3-class-10-haf%C4%B1za-kart%C4%B1-kart-okuyucu-1140077.html

Bu arada uzun yol yaptım, kalorifer üflecine takılı dururken okumadığım whatsapp mesajı simgesini uzun yol bittiğinde ghost screen olarak gördüm sanırım. Sıcaklıkla alakalı olabilir, kaloriferden uzak başka bir araç tutucu alacağım. Umarım telefon zarar görmemiştir. Bu arada pusula olmadığı gibi ışık sensörü de gerçekten yok sanırım. Işığı ön kamera ile algılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cossie -- 29 Kasım 2016; 12:21:21 >

• Yüzbaşı
    906 Mesaj
    Bir program vardı sensör testi için GM5 PLUS konusunda görmüştüm.Bir onunla deneyin isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

beyaz renginde sensör eşşek gibi belli oluyor sen diyince emin olamadım cpu-z ile baktım ışık sensörü var telefonda hocam acaba sizin kalorifer yüzünden bozulmuş falan olmasın
    |
    |
    Cossie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    http://www.hepsiburada.com/kilifshop-lenovo-moto-g4-plus-youyou-koruma-kilif-kirilmaz-ekran-koruyucu-p-HBV000002C3E2

Ben bu kılıftan satın aldım. Güzel ama kalın bir kılıf, telefon da kalın olunca iyice hantal oldu bana göre. Aliexpress de güzel ince kılıflar var, ordan başka kılıf almayı düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    skywalker06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bende idare etsin diye alacam aliexpresste güzel kılıflar var bende ordan almayı düşünüyorum o gelene kadar götürsün beni kalınlaştırması sıkıntı değil s5tede spigen slim armor kullanıyordum alışkınım
    |
    |
    moozcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

Orijinalden alıntı: moozcan

Ben bu kılıftan satın aldım. Güzel ama kalın bir kılıf, telefon da kalın olunca iyice hantal oldu bana göre. Aliexpress de güzel ince kılıflar var, ordan başka kılıf almayı düşünüyorum.

Aşağıdaki kılıf ve koruyucu film den aldım. Film çok kaliteli değil ama kılıf idare eder. Ayrı bir hava kattı :)

http://www.hepsiburada.com/kilifshop-lenovo-moto-g4-plus-premier-silikon-kilif-nano-ekran-koruyucu-p-HBV000002C3DV

• Yüzbaşı
    264 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba,

İki sorum var. Ürünü yeni aldım sayılır, sadece birkaç kez şarj ettim.

1) Şarj ucunu telefona taktığımda bir uyarı bir ses vb.. gelmiyor. Sadece ekran sağ üst köşedeki pil göstergesinde enerji işareti çıkıyor. Normal midir?

2) Şarj tamamlandığına dair bir uyarı vb.. gelmiyor? Gece 01:00 de prize takılı bırakıyorum sabah 06:00 da fişten çekmeden ekrana bakıyorum , doldu fişten çekin gibi bir uyarı, bir ses, bir ışık yok. Fişten çektiğimde pil 100% dolu yazısı çıkıp kayboluyor. Normal midir? Ben şarjın bittiğini nerden anlayacağım?

Teşekkürler,

• Yarbay
    3849 Mesaj

Şimdi hocam üst barı çekince orda ayarları açan dişli resmine basılı tut sana yeni bir ayarlar menüsü açacak orda pil yüzdesini göster seçeneğini aktif edersen artık pil resminin içinde batarya yüzdesi belli olacak bunun dışında telefonu şarjdan çekmeden kilit düğmesine basarak ekranı uyandırırsan orda zaten sana kaç dakka sonra şarj olacağını tahmini olarak yazıyor doluncada pil doldu yazıyor
    |
    |
    bonasera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Cancer Clinical Trials
Gülüş Tasarımı
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.