Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.398
Cevap
49
Favori
190.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1667 mesaj) Mobil (1488 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    362 Mesaj
    Arkadaşlar normal her telefonda olan tarzda bi galeri uygulaması bilen var mı quickpic filan saçma sapan geliyor bana bildiğimiz galeri lazım bana samsung, lgdekiler gibi.
    |
    |

Telefonu kendime almıyorum enişteme almayı düşünüyorum gm5plus falan mı alsam acaba ne dersiniz ?

Orijinalden alıntı: PunkBunny

telefonu alacaktım yorumlardan sonra sogudum vallahi.

Telefonu kendime almıyorum enişteme almayı düşünüyorum gm5plus falan mı alsam acaba ne dersiniz ?

GM5 Plus 'ın konusuna baktınız mı? Buradaki yorumlar soğuttuysa GM5 Plus'ı bedava verseler kullanmazsınız sanırım. Ki GM altın suyuna batırsa telefonlarını neredeyse her cihazda çıkan üretim kalitesine bağlı problemler nedeniyle millet sıkıntı çekti. Ayrıca kameraları G4 Plus yanında rezaletin ötesi. Bu telefonda objektif ve belli temele dayanan iki sorun var biri ghost touch (Minör), ghost screen (Sadece LGD panel cihazlarda yaygın.Servis değiştiyor). Diğer sıkıntılar ya temelsiz ya da kişisel kullanımla alakalı.
    G4 Plus alıp almamak tercih meselesi sonuçta ama GM ciddi maceradır. 1000 civarı düşünülüyorsa En azından Asus Zenfone 3 Max ya da Zenfone 3 Laser 5.5" düşünün.(Hiç değilse yani)
    Yobazsavar

• Binbaşı
    1454 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GullyFoyle

quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

telefonu alacaktım yorumlardan sonra sogudum vallahi.

GM5 Plus 'ın konusuna baktınız mı? Buradaki yorumlar soğuttuysa GM5 Plus'ı bedava verseler kullanmazsınız sanırım. Ki GM altın suyuna batırsa telefonlarını neredeyse her cihazda çıkan üretim kalitesine bağlı problemler nedeniyle millet sıkıntı çekti. Ayrıca kameraları G4 Plus yanında rezaletin ötesi. Bu telefonda objektif ve belli temele dayanan iki sorun var biri ghost touch (Minör), ghost screen (Sadece LGD panel cihazlarda yaygın.Servis değiştiyor). Diğer sıkıntılar ya temelsiz ya da kişisel kullanımla alakalı.
    G4 Plus alıp almamak tercih meselesi sonuçta ama GM ciddi maceradır. 1000 civarı düşünülüyorsa En azından Asus Zenfone 3 Max ya da Zenfone 3 Laser 5.5" düşünün.(Hiç değilse yani)

GM 5Plus'ı ekranın sağ üst köşesinden aşağıya doğru inen ekran yanığı sebebiyle nerdeyse bedavaya elimden çıkardım. General Mobile kullanıcı hatası deyip ciddi bir meblağ istedi serviste. Google cihazı Android One projesi diye destekleyelim dedik başımıza iş aldık.

Moto g4 plus kullanıyorum bu da stock android şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Oreo (8.0) güncellemesi alacak olması sevindirici, kamerası oldukça iyi. Çok seri değil ama kafaya takmıyorum. Oyun oynamıyorum cihazla galiba bu yüzden bir günü rahat çıkartıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3094 Mesaj

Kesinlike. Ben de Arrow launcher (Nova prime ile birlikte 10 küsür denemişimdir) ile birlikte canavar gibi kullandım G4 Plus'ı
    |
    |
    Bahsedilenler: Jamiryov
    Yobazsavar
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    Arkadaslar telefonu şu an 7.0 da kullaniyorum ama stock 6.0.1 rom atsam mi diye dusunuyorum. Sizin fikriniz nedir ?

|
    |
    Arkadaşlar bundan bir ay önce kadar şarjımın 1 saat kadar komik bir sürede tükendiği ile ilgili şikayetimi yazmıştım buraya. İnternetten çözüm önerilerine baktığımda telefonu sıfırlamak falan tavsiye ediliyordu ve ben de telefonumu resetlemiştim. Ancak yaptığım büyük bir yanlış varmış, yüklediğim bir uygulamanın bu soruna sebep olabileceği aklıma gelmedi hiç, telefonu sıfırlayip hemen aynı uygulamaları geri yüklemiştim Geçenlerde bir kez daha çözüm ararken telefonu güvenli modda başlatıp soruna bir uygulamanın sebep olup olmadığına bakmak tavsiye ediliyordu ve gerçekten de güvenli modda şu an pil tüketimim normal seyrine döndü. Şimdi benim sorum şu; ben bu soruna hangi uygulamanın sebep olduğunu nasıl tespit edebilirim kısa yoldan, teker teker hepsini indirip mi deneyeceğim?

|
    |

• Çavuş
    87 Mesaj
    Bir süredir bende de var ghost screen önceden bildirim panelinde belli oluyor du şimdi diğer ekranlarda da görünmeye başladı bazen can sıkıcı oluyor muhtemelen yakında göndereceğim servis e. Onun haricinde gayet güzel telefon ama bu olay biraz soğutuyor.

|
    |

Jordan Henderson : Wakelock Detector vb uygulamalarla kontrol edebilirsiniz. Eski ama fikir verir şu yazı
    http://www.makeuseof.com/tag/find-apps-killing-android-battery/

Tabi bazen çözüm olmayabiliyor. Bu çerçevede herkesin yoğunlukla kullandığı(Sosyal medya,e-posta vb. Çünkü bunlar battery draine sebep olursa hızlıca çözülüyor genelde) uygulamaların dışındakileri tek tek denemek gerek.

HaL!L: Servise verene kadar Blue Light Filter uygulamalarından kullanabilirsiniz.
    Yobazsavar
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GullyFoyle

Jordan Henderson : Wakelock Detector vb uygulamalarla kontrol edebilirsiniz. Eski ama fikir verir şu yazı
    http://www.makeuseof.com/tag/find-apps-killing-android-battery/

Tabi bazen çözüm olmayabiliyor. Bu çerçevede herkesin yoğunlukla kullandığı(Sosyal medya,e-posta vb. Çünkü bunlar battery draine sebep olursa hızlıca çözülüyor genelde) uygulamaların dışındakileri tek tek denemek gerek.

HaL!L: Servise verene kadar Blue Light Filter uygulamalarından kullanabilirsiniz.

Teşekkürler, zaten çok fazla bir uygulama yoktu. Sadece tarayıcı youtube whatsapp falan kullanıyordum, tarayıcım dee browser idi şu an chrome ile devam ediyorum, whatsappin da son güncellemeler yüzünden eski bir versiyonunu kullanıyordum ama şu an güncel olanını indirdim, şimdilik bir sorun yok gibi.

|
    |

• Çavuş
    47 Mesaj
    Arkadaşlar şu ghost screen için birkaç birşey söylemek istiyorum.

Yaklaşık 5 aydır telefonu kullanıyorum. 3. Aydan sonra bu sorun ortaya çıkıyor ve giderek artıyor. Yazı izleri klavye izleri vb. Şeylerde ekranda gözüküyor sadece bar değil yani

Lg destek diye bir Google olay uygulaması indirmiştim hatta burada da bahsetmiştim. Orda ki bir özellik bu sorunu tam olmasada biraz halletmiş ti. Telefonun ekran rengini değiştirerek bu sorunla daha az karşılaşmama olanak veriyordu. Dün programı guncelledim o özelliği kaldırmışlar

Daha sonra kısa bir araştırma sonucu mavi ışık filtresi diye bir program buldum. Google playda var. Bu programda ışık ayarini ben sadece yüzde 5 e getirdim ve bu sorun ortadan yok oldu. Yüzde 20 kere felan getirince daha çok işe yariyormus ama ekran rengi çok fazla degisiyor. Yüzde 5 yeterli

Benim gibi garantiye vermek istemeyenler için gayet başarılı bir çözüm diye yazayım dedim.

Umarım işinize yarar. Su anda bakıyorum ilk aldığım gibi o sorundan eser yok.

Ki motorola sonraki guncellemerde bu ışık sorunu gibi duruyor belki çözebilir.

• Çavuş
    47 Mesaj
    |
    |

Lenn ovo.. moto g gibi bir alternatifi ne hale çevirdin.bildirim ışığı var ama gizlenmiş. ekran ısınıp ghostlanıyor.kamera camı çiziliyor.kulaklık yok.
    neden hala telefonların garip eksikleri var.ya telefon güzel
    ama pili ufak.ya pili güzel fotosu kötü.ortahalli ama herseyi yeterli telefon göremedim.gizli bir anlaşmamı var üreticiler arasında.koca koca firmalar bu kadar beceriksiz olabilir mi gerçekten.. moto g de 5mp-13mp kamera olsa yetecekmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redalert2 -- 28 Mayıs 2017; 18:54:44 >
    |
    |

7 aydır kullanıyorum 1 hafta önce bende ghost screen değil bildiğin piksel lekesi çıktı belli renklerde belli oluyor ankaraya gidince servise vereceğim ips ekranlarda bu tarz hatalar olabiliyor.
    |
    |
    zbusra2016 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ......YARDİM ......G4 plus kullanicisiyim video izlediğimde oyun oynadığımda aşırı oyun oynamam yüksek performanslı oyunda oynamam oyunda video sırasında ekran kendi kendine kuculuyor yön değiştiriliyor bazen kapanıyor oyundan videodan atıyor sebep ne bide çözüm ne olabilir heeee bide bu durum kameradada oluyor foto çekiyorum ama çekmiyor ekran ters dönüyor ekran karanlık oluyor yada programdan atıyor

merhaba arkadaşlar 750 tl lik gibi kısıtlı bir bütçem var internet üzerinden bütçeme uygun moto g4 alabiliyorum yalnız burda cihaz ile ilgi sıkıntıları okuyunca kararsız kaldım bu sıkıntılara rağmen bu cihaz alınır mı ? Yada 700 lira gibi bir fiyata asus zenfone go 2 zb500kl mi almalıyım.yardımcı olursanız memnun olurum.

poweramp yükleyip yapabilirsin.
    |
    |
    gfbtiti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Temmuz72

merhaba arkadaşlar 750 tl lik gibi kısıtlı bir bütçem var internet üzerinden bütçeme uygun moto g4 alabiliyorum yalnız burda cihaz ile ilgi sıkıntıları okuyunca kararsız kaldım bu sıkıntılara rağmen bu cihaz alınır mı ? Yada 700 lira gibi bir fiyata asus zenfone go 2 zb500kl mi almalıyım.yardımcı olursanız memnun olurum.

G4'ün kamerası G4 Plus kadar başarılı değil, hızlı şarj cihazı çıkmıyormuş içinden. Bu gibi eksileri de var. G4 ana başlığı altında bence sadece Plus'ı alınabiliyorsa alınır.
    Zenfone'larda Go'lar hiçbir zaman tatmin etmemiştir. Henüz 7.0.x verilmese de 690 TL civarına (75 TL de hediye puan gelebiliyor bazı kartlarda) Alcatel Idol 3 5.5" de alternatiflerden biri olabilir. JBL destekli yazılımı ve yanında gelen JBL kulaklıkla şu ana kadar kullandığım en iyi cihazlardan ses deneyimi açısından. Ayrıca bir üstte bir de altta olmak üzere 2 adet hoparlör ile stereo müzik dinleyebiliyorsunuz. Kamerası da G4 plus'tan 1 tık aşağıda. Asustan iydir her türlü. Ayrıca çok da hafif. Bir araştırın derim.
    Yobazsavar

• Onbaşı
    15 Mesaj

teşekkür ederim
    |
    |
    GullyFoyle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.