Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.398
Cevap
49
Favori
190.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1667 mesaj) Mobil (1488 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    1265 Mesaj
    Valla hayatımda Iphone kullanmadım. Tüy gibi 3.5 yıl kullandığım efsane telefon galaxy s4'ten geçtim buna. Tekrar samsunga dönüşüm yakındır.
    |
    |

Orijinalden alıntı: HDogus

Anladım hocam dediginiz hatalar beni telden soğuttu başka telefon bakacam artık eyvellah

Aynen hocam. Lanet bir telefon. Bugda bırakıyor adamı. Tamamen kötü de diyemiyorum, iyi de diyemiyorum. Acayip bir telefon. Zaten ghost screen de bu aralar belirmeye başladı. Ram de kasıyor yavaştan. Hiç bulaşmayın.

quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Annemin telefonunda ghost Screen olduğunu fark ettim, telefonu aldığımızda android 6.0 da böyle bir sorun yoktu şu an 7.0 da acaba yazılımsal bir sorun mu bu?

Yazılımsal değil, önceki sayfalarda nedenine dair paylaşımlarda bulunmuştum. Neden 6.0'da yoktu kısmına gelirsek bu sıkıntı ilk başlarda ortaya çıkmıyor. Bu süreçte 6.0'dan 7.0'a geçtiğinizden tesadüfi olmuştur durum. Hatta aynı panele sahip cihazı olan arkadaşlar önceden sorun yok diyorlardı bu aralar -Maalesef ki- aynı sıkıntıyı yaşıyorlar yanlış görmediysem.

Greggs: Tam olarak dediğiniz gibi baş ağrısı,el uyuşması mevzuları.Prospektüsü okuyup yan etkileri hissetmek gibi.

Ayrıca saf android arayüzü kasıyor deniliyorsa,bireysel kullanıma ve buna bağlı olarak yüklenilen uygulamalara bakmakta fayda var. Cihazın mevcut donanım ve saf android arayüzü bu konuda çok iyi çünkü.
    |
    |
    Bahsedilenler: Greggs
    Yobazsavar

• Yarbay
    4146 Mesaj
    Evet Arkadaşlar 01.05.2017 tarihinde aldığım telefonumu Ghost Touch, Ghost Screen, Seste Cızırdama, Şarjın Çabuk Bitmesi gibi sorunlardan 08.05.2017 tarihinde Teleservice Maltepe şubesine teslim ettim bugün itibariyle telefonum sıfır kapalı kutu ile değişti bu konuda yardım eden bütün kardeşlerime teşekkür ederim telefonu hiç açmadan satmayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Beyler 3 gün once aldigim moto g4 plus acayip ses cizirdamasi yapiyor vatandan aldim maltepe teleserviceye gönderdi bugun iade talep ettik sizce sonuç ne olur acayip cizirdama oluyordu konusma sirasinda doa kapsaminda iade talep ediliyor yazmis altinada görevli arkadas

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilincarslan91 -- 23 Mayıs 2017; 4:27:50 >
    |
    |
    G4 plus Android 7.1 ve 7.1.2 güncellemeleri alacakmi bu konuda hiç arastirdinizmi şuan onlara göz gezdiriyom net üzerinde güncelleme alacağı 7.1 ve 7.1.2 guncellemelerinin alacağı soylenilyor diğer ulkelerde

Orijinalden alıntı: İso-06

G4 plus Android 7.1 ve 7.1.2 güncellemeleri alacakmi bu konuda hiç arastirdinizmi şuan onlara göz gezdiriyom net üzerinde güncelleme alacağı 7.1 ve 7.1.2 guncellemelerinin alacağı soylenilyor diğer ulkelerde

Hindistan'da 7.1.1 soak testinin başladığı söylendi ama herhangi bir kanıt yok ortalıkta. Bazı forumlarda da 7.1.1 veya 7.1.2 sürümlerinin atlanarak doğrudan 8.0 Oreo güncellemesi verileceği yönünde. Yani Moto g4 serisinin Oreo güncellemesini alacağı resmi bilgi.

Bu arada soak teste üye oldum. Motorola beta test yazılımını resmi güncelleme öncesinde test katılımcılarına gönderiyor. Oreo'nun temmuz sonu gibi yayınlanacağını düşünürsek, bize gelmesi kasım sonu, aralık ortası gibi olur diye tahmin ediyorum

• Teğmen
    229 Mesaj
    Aynen bende onları okudum eywallah gorecez zamanla

|
    |

Orijinalden alıntı: Jamiryov

quote:

Hindistan'da 7.1.1 soak testinin başladığı söylendi ama herhangi bir kanıt yok ortalıkta. Bazı forumlarda da 7.1.1 veya 7.1.2 sürümlerinin atlanarak doğrudan 8.0 Oreo güncellemesi verileceği yönünde. Yani Moto g4 serisinin Oreo güncellemesini alacağı resmi bilgi.

Bu arada soak teste üye oldum. Motorola beta test yazılımını resmi güncelleme öncesinde test katılımcılarına gönderiyor. Oreo'nun temmuz sonu gibi yayınlanacağını düşünürsek, bize gelmesi kasım sonu, aralık ortası gibi olur diye tahmin ediyorum

Soak testine nasıl üye olunur onu bulamadım bide link falan varsa ona göre bende üye oluyum

• Binbaşı
    1454 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jamiryov

quote:

Soak testine nasıl üye olunur onu bulamadım bide link falan varsa ona göre bende üye oluyum

Bu sayfayı okursanız kayıt olabilirsiniz.

https://forums.lenovo.com/t5/Forum-Feedback/We-need-you-for-the-Motorola-Feedback-Network/m-p/3064626

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    155 Mesaj
    Depolama sorunu çekiyorum surekli fazla uygulama 5-10 tane toplam 3 GB edecek uygulama var ama yer kalmamış

Orijinalden alıntı: aaddss011

Depolama sorunu çekiyorum surekli fazla uygulama 5-10 tane toplam 3 GB edecek uygulama var ama yer kalmamış

Ayarlar/uygulamalar sekmesinde Chrome,Instagram ve Facebook uygulamalarının depolama sekmesine girerek ön bellekleri bir kontrol edin. Keza diğer uygulamaları da kontrol edin. Çünkü özellike bu 3 uygulamada, uygulama başına önbellekte 500MB-1GB civarı harcayabiliyor kimi zaman.
    |
    |
    Yobazsavar
  • Yarbay
    9540 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: leidenfrost

quote:

Orijinalden alıntı: HDogus

Anladım hocam dediginiz hatalar beni telden soğuttu başka telefon bakacam artık eyvellah

Aynen hocam. Lanet bir telefon. Bugda bırakıyor adamı. Tamamen kötü de diyemiyorum, iyi de diyemiyorum. Acayip bir telefon. Zaten ghost screen de bu aralar belirmeye başladı. Ram de kasıyor yavaştan. Hiç bulaşmayın.

Bu telefonu almayı dusunuyordum vaz mı geçmeliyim ?

Vazgeç hocam bence sorunu çok olan bir cihaz

|
    |
    unpop kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Belli bir ekran tipinde yaygın Ghost Screen -Ki önemsizdir demiyorum-, görece minör Ghost Touch(Panelden bağımsız) dışında yaygın herhangi bir sıkıntı yok. Memory Leak diye bir şey (Şişti bu sistem mevzusu) kesinlikle yok. Ha keza arayüzü saf android.
    |
    |
    Yobazsavar
  • Yarbay
    9540 Mesaj
    Biri süper sorun yok diyor, biri aman uzak dur diyor. yazı tura gibi telefon.
    |
    |
    Spesifik ve elle tutulur nedenlere bağlı mı değil mi ona bakmak lazım iyi diyenin de kötü diyenin de.Ben süper sorun yok vb demiyorum. Ghost Screen mevzusunun detayını yazan ilk bir kişi kişiden biriyim. Hangi ekran panelinde karşılaşılmış ona göre de belirttim epeyce. Sorunsuz panele sahip g4 plus alternatifsiz. Kamera'dan biraz ödün veririm denirse, marka saplantısı yoksa bir alternatif daha var yine benzer özelliklerde.
    |
    |
    Yobazsavar
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyordum. Ama bu yazılanlardan sonra açıkcası duraksadım. Bu fiyat bandında öneriniz başka cihaz var mı? Yada bu cihaz alınır mı ?
    |
    |

|
    |
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.