Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.400
Cevap
49
Favori
191.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1667 mesaj) Mobil (1490 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    1265 Mesaj

Müthiş kamera, süper hızlı şarj, pil yönetimi mükemmel, hızlı parmak okuyucu, estetik şık görünüm... vs. vs.

Bunları geçelim şimdi. Evet gidip de amiral almadık ama 3-4 ay teli kullanıp sonra ghost screen çıkmasını da kabullenmek pek kolay olmamalı. Isınma var. Sar değeri yüksek, gerçekten baş ağrısı yapıyor. Ve şimdiden hafif kasmaya başladı.

3 yıldan fazla samsung galaxy s4 kullandım. Baya efsane telefonmuş. Motorolaya geçince farkettim.

Bu saydığım problemler olmasa fiyatına göre harika bir telefon olacak ama olamadı işte. Onun için hiç tavsiye etmiyorum. Sırf almışken biraz kullanayım diye kullanıyorum. Birkaç ay sonra satacağım.

O kadarı kadı kızında da olur diyorsanız alın. Kötü demiyorum ama sakın iyi olduğunu söyleyenlere de aldanmayın. Dediğim gibi şu ana kadar beliren problemler hiç de yabana atılacak cinsten değil.
    |
    |
    HDogus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pijamalıpanda1286 -- 19 Mayıs 2017; 13:41:13 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: emreaplk

Hocam cam kırılması gibi görünüyor. Ön camda yada var ise kırılmaz camda bir catlama mi var yoksa ön kamera lens camı mi çatlamış ?

Hocam kırılmaz cam veya ekran koruyucu yok. Kamerada ufak çizikler gözüküyor herhalde ondan.

Servise gotursem ne kadara patlar acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam kullanıcı hatası olarak görünür ise parça fiyatını isterler sanırım. Ama kameranin kendi içerisinden kaynaklanan bir problem ise garanti kapsamında onarım yapılır diye tahmin ediyorum. Garantiye gönderin sorunu belirtin baksınlar zaten size geri dönüş yaparlar bu şekilde yol izlerseniz belki para isteseler bile cüzi bir miktar olabilir.

|
    |
    KırmızıElma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

çözümünü bilen?

|
    |
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar. Sadece Sosyal Medya, Google arama vs günlük ihtiyaçlar için bir telefon arıyorum limit 800 tl. Araştırmalarıma göre Vestel Venüs V3 5580 ve Lenovo Moto G4 Plus var. Siz moto g4 plus Kullanıcıları bana bu konuda yardımcı olabilir mi objektif olarak. Ben telefonu standart şekilde kullanırım ne aşırı yoğun ne çok az. Bu telefon beni idare eder mi ? yoksa v3 5580 daha mı iyi. o cihazda 3gb ram var fakat Vestel beni korkutmuyor değil. Moto G4 Plus düşünmeden alırdım fakat ghostscreen olması canımı sıkıyor. Siz ne dersiniz ? ne önerirsiniz bana ?

Yaklaşık 1.5 ay önce aldım telefonu şu ana kadar ne ghostscreen ne başka bı sorun yaşamadım ama bu olmayacağı anlamına gelmiyor, kullanan diğer arkadaşlarda özellıkle bu ghostscreen ile karşılaşanlar olduğu için demekkı bu cıhazlarda bu sorun heran oluşabılır, lakin ben cıhazı hiç yormam ne oyun ne de başka bırşey sadece telefon görüşmesi arada forum, face, kamera , bu iş bıraz da şans işi karar sizin tabi.
    |
    |
    sergenatalmis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanırım Android 6 da ayarlar çarkına tıkladığımızda cihaz özellikleri açılıyormuş Youtube da baktığımda 7'e güncelledim bende çıkmıyor.

Sizde nasıl acaba?

Edit: Geliştirici seçeneklerini açtığım için bu menü çıkmıyordu, şimdi kapattım ve menü çıktı ayarı yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edarguner -- 20 Mayıs 2017; 12:50:53 >
    |
    |

Anladım hocam dediginiz hatalar beni telden soğuttu başka telefon bakacam artık eyvellah

|
    |
    leidenfrost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: yakamoz32

Yaklaşık 1.5 ay önce aldım telefonu şu ana kadar ne ghostscreen ne başka bı sorun yaşamadım ama bu olmayacağı anlamına gelmiyor, kullanan diğer arkadaşlarda özellıkle bu ghostscreen ile karşılaşanlar olduğu için demekkı bu cıhazlarda bu sorun heran oluşabılır, lakin ben cıhazı hiç yormam ne oyun ne de başka bırşey sadece telefon görüşmesi arada forum, face, kamera , bu iş bıraz da şans işi karar sizin tabi.

Haklısınız birazda şansa kalmış aslında. Giriş seviyesi telefon bu pazarda da yeni her an beklenebilecek bir durum. Aslında hediye olarak alacağım için (yorumda kendime dedim ama) işi şansa bırakmak istemiyorum. Ama Vestel Venüs V3 5580'ın 1 gb ram fazlası var diye bu cihazdan iyi olduğunu kesinlikle düşünmüyorum
    |
    |

Orijinalden alıntı: cemmkosse

Resmi sayfa paylaşım yaptı bugün

Fiyat nasil olacak acaba? G5 su an hicbir sitede satista yok.

http://www.gsmarena.com/motorola_moto_g5-review-1601.php

quote:

Main shortcomings:
    Unimpressive build quality
    Poor display sunlight legibility
    Poor performance in certain apps and games
    Unimpressive battery life
    No fast charging
    No USB Type-C
    |
    |
    Yobazsavar
  • Yüzbaşı
    280 Mesaj

Daha hiç bir bilgi yok hocam fiyat ile alakalı olarak. Yurtdışı fiyatının $299 olduğunu biliyoruz sadece

|
    |
    giovannidrogo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: leidenfrost

Müthiş kamera, süper hızlı şarj, pil yönetimi mükemmel, hızlı parmak okuyucu, estetik şık görünüm... vs. vs.

Bunları geçelim şimdi. Evet gidip de amiral almadık ama 3-4 ay teli kullanıp sonra ghost screen çıkmasını da kabullenmek pek kolay olmamalı. Isınma var. Sar değeri yüksek, gerçekten baş ağrısı yapıyor. Ve şimdiden hafif kasmaya başladı.

3 yıldan fazla samsung galaxy s4 kullandım. Baya efsane telefonmuş. Motorolaya geçince farkettim.

Bu saydığım problemler olmasa fiyatına göre harika bir telefon olacak ama olamadı işte. Onun için hiç tavsiye etmiyorum. Sırf almışken biraz kullanayım diye kullanıyorum. Birkaç ay sonra satacağım.

O kadarı kadı kızında da olur diyorsanız alın. Kötü demiyorum ama sakın iyi olduğunu söyleyenlere de aldanmayın. Dediğim gibi şu ana kadar beliren problemler hiç de yabana atılacak cinsten değil.

Kafa sar oranı iphone 7den daha düşük.Sizin baş ağrısı psikolojik olabilir mi?Zira senelerdir çıkan iphone modellerinin kafa sar değeri 1den yüksek oluyor ve sıkıntı olmuyor.
    |
    |

• Onbaşı
    37 Mesaj
    Arkadaşlar ben bu telefonu anlamadım. Telefonu parmak izi ile kapattıktan sonra açtığımda bazen son bıraktığım sayfayla alakasız hatta en son açmadığım bir noktayı görüyorum. Chromeda iken kapatıp açtığımda bir bakmışım WhatsApp dayım. Ekran kapattıktan sonra dokunmatiği mi kapatmıyor nedir?

|
    |

Edit: sifirlayinca düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreaplk -- 22 Mayıs 2017; 0:6:48 >
    |
    |

Canlı Tv izle
Gülüş Tasarımı
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.