Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.400
Cevap
49
Favori
191.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1667 mesaj) Mobil (1490 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    231 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Armo_

Motorolayı arayın ve mail atın. Teleservice gerekeni yapmıyor diyin

Lenovo motorolayi satın aldı kimi kime sikayet ediyon :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sakın bulaşma. Ciddi problemleri var.
    |
    |
    HDogus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ciddi problemlerden kastın nedir açarsan hemi benim hemide başka almayı düşünen arkadaşlar için açıklayıcı olur

|
    |
    leidenfrost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Uygulama gümcellemeyi sormuyorum o google playdan halloluyor,yazılım güncelleme iptalini bulamadım bir türlü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Hacı abi mis gibi telefon, taş gibi al keyfine bak alanların neredeyse hepsi memnun.

|
    |
    HDogus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yorumun için eyvellah gardaşım ben zaten iphone 5s kullanıcısıyım teyzem var 32 yaşında ona bakıyorum ona yeterli olur galiba,senin muzdarip olduğun bi sıkıntısı var mı hiç telin?

|
    |
    brhtn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

uygulamalar-3 nokta-sistem işlemleri

ordan Motorola​ güncelleme yi seçip durmaya zorla deyin.

telefonu kapatıp açınca tekrar yapmak gerekiyor yalnız.

|
    |
    leventsr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kayınpederini aliverdigim telefonda da açma kapama tuşu arıza yapmıştı ondada servisten yeni telefon geldi. Serviste bir sıkıntı da olmadi.

Bence fiyat performans ürünü bir cihaz. Alacak olsam yine aynısını alırdım.

|
    |

Eyvallah atkadaşım durmaya zorla dedim ama aktif olmadı bir türlü,
    Yaşlı bir kişi telefonu kullancağı için sürekli güncelle uyarısı çıksın istemiyordum

|
    |
    quvardci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

o zaten sürekli aktif gözüküyor ama uyarı çıkmıyor artık.

aynı yerde bildirimler var onu da kapatırsan büyük ihtimalle sorun kalmaz.

|
    |
    leventsr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

karşılaşan oldu mu hiç böyle bir şeyle?

|
    |

|
    |

Çift Hat ve 3 Slotlu ( çift sim ayrı ve H.kartı ayrı) Cihaz bakarken buna denk geldim.

J7 Prime'den batarya süresi ve stabilite olarak aşırı memnunum. Özellikle 8 saatleri görüyorum ekran süresinde ve bu Mobil nette, Wifi ile 10 saati buluyor. Bu cihaz ile kaç saat görebilirim.

Ayrıca bende genelde 1.5gb ram boşta kalıyor ( 3Gb rami cihazın) Bunun ile sıkıntı yaşarmıyım?

Yoksa tavsiye edebileceğiniz başka bir cihaz varmı? 3 slot olan.
    |
    |

elephone : LGD panelli cihazlarda ghost screen /screen burn sıkıntısı olabiliyor. Bu panele sahip olup henüz karşılaşmayan da var. Ama karşılaşanların tamamı LGD panele sahip cihazlardan. Marketteki DevCheck System Info ile kontrol edilebilir bu durum. Navigasyonda compass özelliği olmadığı için haritada yönünüz muğlak. Çoğu insan sorun etmiyor. Ama sizin için önemliyse dikkatten kaçmasın.

edarguner : Epey iyi süreler alıyorsunuz,10 saati bulacağınıza ihtimal vermiyorum G4 Plus ile. Keza 3GB'lık RAM avantajı da var. Ben bir çok uygulamayı kapatmış olmama rağmen 800MB civarı boşta RAM oluyordu. (Hoş hep söylendiği gibi önemli olan boşta kalması değil RAM'ın ne kadar efektif kullanıldığı. Bu noktada g4 Plus'ta herhangi bir kasma vs söz konusu hiç olmadı)
    Yobazsavar
  • Yarbay
    4441 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GullyFoyle

elephone : LGD panelli cihazlarda ghost screen /screen burn sıkıntısı olabiliyor. Bu panele sahip olup henüz karşılaşmayan da var. Ama karşılaşanların tamamı LGD panele sahip cihazlardan. Marketteki DevCheck System Info ile kontrol edilebilir bu durum. Navigasyonda compass özelliği olmadığı için haritada yönünüz muğlak. Çoğu insan sorun etmiyor. Ama sizin için önemliyse dikkatten kaçmasın.

edarguner : Epey iyi süreler alıyorsunuz,10 saati bulacağınıza ihtimal vermiyorum G4 Plus ile. Keza 3GB'lık RAM avantajı da var. Ben bir çok uygulamayı kapatmış olmama rağmen 800MB civarı boşta RAM oluyordu. (Hoş hep söylendiği gibi önemli olan boşta kalması değil RAM'ın ne kadar efektif kullanıldığı. Bu noktada g4 Plus'ta herhangi bir kasma vs söz konusu hiç olmadı)

Cevap için teşekkür ederim.

Oyun oynamam asla, İnternet ve birkaç internet uygulaması kullanırım. Bu yüzden ram ile takıntım 2gb ram li G2 ve s4 çok kasıyordu . Gittim J7 ile refaha kavuştum. Ama bu seferde 2 telefon kullanmak yük olmaya başladı. Beni en çok cezbeden yanı 3 slot olması, yen telefonlar ya çift hat ya tek hat ve sd gibi seçenek sunuyorlar. Bundan dolayı alıp 1 sene sonra ramden dolayı elimde patlamasını istemiyorum.

|
    |

• Yarbay
    3098 Mesaj
    edarguner : Hocam spesifik ihtiyaçlar söz konusu olunca mevcut teknolojinin son kullanıcıya pazarlanma şekli itibariyle maalesef bazı şeylerden ödün vermek zorunda kalıyoruz. Ya da bazı markaların bariz faulleri olmasına rağmen yine tercih etmek zorunda kalıyoruz.
    İşin açıkçası 1 sene sonra patlamaz g4 Plus RAM kaynaklı, çünkü saf android yüzü var ve bütünleşik gelen uygulamalar epey az ve hafif. Bir de Motorola G ekolü var ki eski konulara bakarsak hala kullanan var. Ama nihayetinde ya yazılımsal ya da bileşenlerin bilerek "Yeteri kadar kaliteli" olarak seçilmemesinden dolayı bir akıllı telefonun (Bir çok diğer elektroniğin) ömrünü 2 yıl olarak değerlendirmek gerek. (Standart sapmalar elbette olacaktır.
    Asus bile şimdiye kadar çıkardığı modeller aksine yenilerde sim2'yi micro SD ile paylaştırıyor artık. İsterseniz onlara da bakın ama 1000TL altında bir tane modelde 32 GB hafıza vardı. Diğerleri 16. Bu durumda 2. sim takınca micro SD ile genişletme imkanınız kalmayacak.

elephone: Hocam edarguner 'e de yazdığım gibi şu 2.sim'in micro SD ile değişimli olması can sıkıcı bir durum.Yeni telefonlarda da tercih ediliyor. Fiyat konusundaki limit nedir bilmiyorum ama ekran çözünürlüğünü gözardı edersek J7 2016 ayrı sim ve micro sd slotlu. GPS olayına gelirsek,şimdiye kadar kullandığım 10larca samsung cihazda sıkıntı olmamıştı G4 plus gibi. Ama emin olamadım. Teknoloji markette denemek lazım. Ben kurcalarken aklıma gelmemişti mesela. Eğer 32 GB bana yeter micro sd yerine ikinci simi takarım derseniz alternatif daha çok.
    Yobazsavar

• Yarbay
    4441 Mesaj

Aldım gitti hocam cihazı,

Siyah Renk 799 TL'ye Vatanda buldum.

Xiaomi veya Zenfone Laser3 alacaktım, son anda bunu buldum. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Şuan Güncelleme alıyor, HReset yapıp kullanacaz artık.

Sanırım Çift Hat tek işlemci, Biri ile konuşurken diğeri kapalı gözüküyor. Ayrıca ekran çok canlı ve cihaz boş olmasından dolayı belki çok hızlı.

|
    |
    GullyFoyle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar telefonumun ön kamerası böyle. Kamerada çizik de gözükmüyor, arka kamerada bir sorun yok. Nedenini bilen, daha önce yaşayan var mı ?

Önceki mesajlarda bir arkadaş çağırıda ilk kısık sonra ses yükseliyor diye bahsetmişti. Benim telefonda da bu sorun çıktı.

Güncellemeden sonra hard reset atıp herşeyi öyle kurdum ama yine de düzelmedi. Kötü oldu açıkcaı. Çağrı bırakan oluyor arada bir bunlar duymayacağımız anlamına geliyor bu durumda.

|
    |

Hocam cam kırılması gibi görünüyor. Ön camda yada var ise kırılmaz camda bir catlama mi var yoksa ön kamera lens camı mi çatlamış ?

|
    |
    KırmızıElma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Ekonomi
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.