Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.401
Cevap
49
Favori
191.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 399
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1667 mesaj) Mobil (1491 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    4499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: *Mustafa

Aynı sorun bende de olmuştu. Modem arayüzünde access point ayarlarından kanal numarasını değiştirmen gerekiyor. Ben 6 yı seçtiğimde wireless görünmeye başladı.

Teşekkürler...
    |
    |

Orijinalden alıntı: GullyFoyle

Arkadaşlar elimde şu üründen var,

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/motorola-moto-g4-plus-kilif-arka-kapak-kirilmaz-cam-opsiyonel-P32437919

Kırılmaz cam ile birlikte 23.90 TL yapıyor. Ben ÇYDD derneğine 5 TL yardım yapacak arkadaşa ücretsiz vereceğim. İzmir'deyim. (İşin içine kargo girerse pek mantıklı olmaz sanırım)

Yineleyeyim.
    |
    |
    Yobazsavar
  • Yüzbaşı
    688 Mesaj
    Bu telefonun malzeme kalitesi cok kotu ya, hic beklentilerimi karsilamadi. Sirf saf android oldugu icin alayim diyordum, inceleyince vazgectim.

Ilk moto g kullananlar aradaki farki, demek istedigimi anlayacaklardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: yksln

Güncelleme bana da geldi. Güvenlik vs. İyi birşey demekki.

1mart güncellemesi değil dimi

Galiba. Bugün geldi

|
    |
    İso-06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Moto g kullandım 3 sene kadar taş gibi telefon hatta hala bende satılığa çıkardım. Eşime moto g4 plus kendime isw Lenovo k6 aldım. Moto g4 plus in arka kısmı sanki benim gidiyorum der gibi. Hatta şuan ki aklım olsa xiaomi note 4x alırdım aynı fiyata hem daha iyi ram ve batarya olurdu. Lenovo k6 şuan bi haftada 100 tl fiyatı düştü.

|
    |
    giovannidrogo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: pijamalıpanda1286

Onereceginiz galeri uygulaması var mı

Asus'un galeri uygulamasını bulup kurabilirsin. Hoşuna gidecektir :)
    |
    |

| Xbox One Controller | Tt Challenger Ultimate |
    | Logitech F710 / Performance MX / MX Master 2s / G602 / G413 / Z-506 |
  • Yüzbaşı
    739 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Armo_

Bu programla test edince böyle sonuç verdi.
    |
    |

• Onbaşı
    25 Mesaj
    Telefon ısınınca ghost screen olayı olusuyor ve tekrar sogudugu zaman sorun ortadan kalkiyor. Bunun sebebi ne olabilir

|
    |
    Ghost screenin çözümünü geçenlerde biri xda forumda açıklamış bende denedim ve şu ana kadar işe yaradığını söyleyebilirim.Bluelight filteri indirin siyah filterede dereceyi 5 e getirin ve kullanın.Çözümün bu olması saçma gelebilir ama bence mantıklı çünkü buyuk ihtimal ekrana verilen bazı renkler sorunu oluşturuyor ve bu şekilde bu renkler engelleniyor olabilir.

|
    |

Daha önceden de bilen arkadaşlar vardır belki benim cihazımda ghost Touch sorunu vardı 08.05.17 tarihinde 1 haftalık cihazımı Teleservice Maltepe şubesine teslim ettim içerisinde video olduğunu bu telefonun sorunlu olduğunu pilin az gittiğini ve hoparlörde cızırtı olduğunu söyledim gişedeki hanımefendi Doa kapsamında ya ücret iadesi yada değişim cihazı verileceğini söyledi bugün telefonuma gelen mesaj cihazınız yedek parça beklemektedir yönünde Teleservice Maltepe şubesini aradım değişim için onay verilmemiş ses için parça değişecek diyor şimdi bu durumda yapılması gereken bir şey var mı 1 haftalık cihaz sonuçta

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Arkadaşlar merhaba,

Daha önceden de bilen arkadaşlar vardır belki benim cihazımda ghost Touch sorunu vardı 08.05.17 tarihinde 1 haftalık cihazımı Teleservice Maltepe şubesine teslim ettim içerisinde video olduğunu bu telefonun sorunlu olduğunu pilin az gittiğini ve hoparlörde cızırtı olduğunu söyledim gişedeki hanımefendi Doa kapsamında ya ücret iadesi yada değişim cihazı verileceğini söyledi bugün telefonuma gelen mesaj cihazınız yedek parça beklemektedir yönünde Teleservice Maltepe şubesini aradım değişim için onay verilmemiş ses için parça değişecek diyor şimdi bu durumda yapılması gereken bir şey var mı 1 haftalık cihaz sonuçta

Satın aldığınızdan itibaren henüz 7 gün geçmiş. Ortaya çıkan bu ve bunun gibi kusurlar çerçevesinde ürün ayıplı mal olarak değerlendirilmeli. Bu çerçevede seçimlik haklarınız mevcut. Ürünün tamir edilip edilmemesi sizin inisiyatifinizde. Bence bu durumu bildirin. Diretirlerse servis raporunu talep edip işi hukuki mecraya taşıyın.

Tüketicinin seçimlik hakları
    MADDE 11 – (1) Malın ayıplı olduğunun anlaşılması durumunda tüketici;
    a) Satılanı geri vermeye hazır olduğunu bildirerek sözleşmeden dönme,
    b) Satılanı alıkoyup ayıp oranında satış bedelinden indirim isteme,
    c) Aşırı bir masraf gerektirmediği takdirde, bütün masrafları satıcıya ait olmak üzere satılanın ücretsiz onarılmasını isteme,
    ç) İmkân varsa, satılanın ayıpsız bir misli ile değiştirilmesini isteme,
    seçimlik haklarından birini kullanabilir. Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür.

-----

Ghost screen için mavi ışıkfiltresi kullanılırsa (%5 şart değil %30/40 ve altı yeterli oluyor) karşılaşmıyorsunuz. Hatta mavi ışıl filtresini kapattığınızda da ortaya çıkmıyor bir süre. Lakin kesin çözüm değil tabi.Olan panelle ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 15 Mayıs 2017; 16:19:37 >
    |
    |
    Yobazsavar

• Yüzbaşı
    739 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Arkadaşlar merhaba,

Onun bunun şunun çocukları. Teleservice klasiğidir. Birilerine sorup onay istedikleri felan tamamen hikaye. Değişimden çok düşük ücret kazanıyorlar. Sırf bunun için tamir yaparlar yollarlar. Telefonu al hakem heyetine git , fatura ve tamir formunu göster yeterli. Karar çıkana kadarda istediğin gibi kullan telefonunu. Yeterki kırma :) Karar çıkınca da git al paranı ya da telefonu. Faturan yüksek ise paranı al. Hatta karar çıkınca firma kim bilmiyorum ama sorun çıkartacak firmaysa direk icraya ver. 15 gün beklemek felan zorunda değilsin. Kararı direk icraya verebilirsin.
    |
    |

• Yüzbaşı
    365 Mesaj
    Demin şarja takmıştım bi baktım kendi kendine güncellemeyi indiriyor, dedim herhalde işaret ben de nougata güncelledim gitti :) diğerine göre daha güzel bu sürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktivist-X -- 16 Mayıs 2017; 1:46:46 >
    |
    |

|
    |
    Selam Arkadaşlar
    900 TL ye bu telefonun alınası var mı ? tavsiye eder misiniz? diğer alternatifim huawei P9 lite 2017 1170 tl. kullanıcı olarak sizin tavsiyenize ihtiyacım var.

P9 Lite 2017 al hocam arkana bile bakma

|
    |
    trimmm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaşlar bugün şöyle bir sorun yaşıyorum. Mesela twitterda sayfayi yeniliyorum sürükle bırak yapıyorum ya hani onu yaptığında ses çıkıyor bu sesten önce ve sonra hoparlörden pıt sesi çıkıyor. Mesela bildirim geliyor bildirim sesinden sonra pıt diye ses çıkıyor hoparlörden. Kulaklik ile denedim böyle bir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktivist-X -- 16 Mayıs 2017; 12:8:23 >
    |
    |
    Beyler telefonu tavsiye edermisiniz kullanım amacı; arada oyun,genellikle film dizi sosyal medya,müzik ve kamerada arada kullanacam günü çıkarıyor telefon diyorlar ama bataryanın dolma süresinden şikayetcilerdi
Canlı Tv izle
Ekonomi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.