Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.403
Cevap
48
Favori
192.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 400
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 48
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1669 mesaj) Mobil (1491 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    8111 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Greggs

Telefonla ilgili bazı sorunlarım var.İlk çaldığı zaman 1 saniye filan çok düşük seste çalıyor sonra tekrar normal haline dönüyor.Ama sanki telefon çalarken kasıyor gibi geliyor.Bir de nougatta sanki şarj biraz daha hızlı bitiyor gibi.Güncellemeden sonra format filan atmadım sizce sebebi bu olabilir mi?
  • Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 12 saat 47 dakika kadarı kaldı.

Guncelledikten sonra hard reset şart gibi bir şey hocam androidde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Greggs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8111 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Greggs

quote:

Orijinalden alıntı: aktivist-X

Guncelledikten sonra hard reset şart gibi bir şey hocam androidde.

Hocam kesin çözülecek mi bu ses sorunu?

Kendi lg g2 telefonuma jbden lollipopa geçene kadar 1 kere bile atmamıştım hard reset.

Hocam ben de kullandim g2 iyi bilirim yüzde doksanda hard reset ister bazen de istemez güzel çalışır sistem.

Ses sorununu bilmiyorum ben nougata geçmedim ama deneyin bir iki sayfa evvel arkadaşlar paylaşmıştı videosunu falan.

|
    |
  • Yüzbaşı
    906 Mesaj

Ayarlar-Ses-Sesi Aç'ı kapatıp deneyin. Bu ayardan dolayı 1sn düşük veriyordu sesi (yanlış hatırlamıyorsam).
    Ben güncelleme sonrası format atmadım önceki halinde nasılsa öyle devam ediyor. Hatta bende doze mod daha iyi çalışmaya başladı gibi güncelleme sonrası. Format atmayı deneyin belki düzelir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    491 Mesaj
    Maalesef gost screen bende de çıktı oysaki çok memnundum cihazdan çok üzüldüm açıkçası garanti yolu gözüktü... İstanbul Avrupa yakasında cihazı elden verebileceğimiz yer varmı arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz acaba

|
    |
  • Yüzbaşı
    443 Mesaj
    İlk 1-2 gün ghost touch denen olay başıma gelmişti, fakat daha sonra hiç olmadı. Telefonu sevmeye başladım. Ghost screen zaten yok. Ekran cmd_boe imiş.
    7'ye güncellemedim, yorumlarda şarj kısaldı diyorlar, güncellesem mi?

Hocam sen ekran konusunda şanslı çıktın sorun yaşamazsın büyük ihtimal. Ben de güncellemedim sana kalmış orası sonra pişman olma da.
    |
    |
    sagun18 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4149 Mesaj

Ekran olayına nasıl bakıyoruz ?

|
    |
    sagun18 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    4 Mesaj

Bildirim ayarlarından olmadığı anlaşıldı. Yardımınız için çok teşekkür ederim.

|
    |
    Popular Demand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    443 Mesaj

Ekrana DevCheck programı ile baktım.

Aktivist_X, bu ekran paneli daha mı iyi? Telefon daha 10 günlük.

LG'nin knock-on özelliğini seviyordum, parmak izini daha çok sevdim.

İp5s'i olan arkadaşla fotoğraf çektik. Fotoları ona yolladım. Ertesi gün iş için foto lazım olduğunda, senin telefonla çekeyim dedi.

Flaşı​ çok kullanırım, program kolay açılmasını sevdim.

Telefonu elimden düşürmesem bile şarjını bitiremiyorum.(oyun oynamam.) Normal kullanımla şu an %65

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagun18 -- 6 Mayıs 2017; 19:50:24 >
    |
    |
    RdvnKrca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evet boe ekranlarda sorun olmuyormuş bı arkadaş yabancı forumlardan takip ettiğini söylemişti. Lgd var bi de sorun onlarda çıkıyor yurtdışında boe ekranla değiştiriyormus lenovo. Ben de yeni aldım teli bendeki lgd çıktı.

• Yüzbaşı
    450 Mesaj
    quote:

Evet boe ekranlarda sorun olmuyormuş bı arkadaş yabancı forumlardan takip ettiğini söylemişti. Lgd var bi de sorun onlarda çıkıyor yurtdışında boe ekranla değiştiriyormus lenovo. Ben de yeni aldım teli bendeki lgd çıktı.

bende de lgd ekran var şu ana kadar çok şükür bir sıkıntı yaşamadım. Biraz şans işi elektronik. Sonuçta sıfır açılmamış kutu denk geliyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    909 Mesaj
    bir arkadaşa düşünüyoruz birkaç sorumuz var cevaplarsaniz sevinirim.

-Ghost touch sorunu sadece şarjda ve PARLAKLIK EN YÜKSEK SEVIYEDE iken mi oluyor yoksa düşük parlaklıkta da oluyor mu.

-Ghost screen her cihazda mi oluyor?

-Bunların dışında kronik sorunu var mi?

-Telefonu bu sorunlardan dolayı garantiye veren oldu mu? Sonucu ne oldu?

Teşekkürler..

• Yarbay
    8111 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Greggs

quote:

Hocam ben de kullandim g2 iyi bilirim yüzde doksanda hard reset ister bazen de istemez güzel çalışır sistem.

Ses sorununu bilmiyorum ben nougata geçmedim ama deneyin bir iki sayfa evvel arkadaşlar paylaşmıştı videosunu falan.

Ben hala g2 kullanıyorum, bu telefonu annem kullanıyor.Hard reset attım ama bir işe yaramadı.Hala ilk çaldığı zaman kısık sesle çalıyor 1 sn filan.
    |
    |
  • Yarbay
    8111 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Greggs

quote:

Orijinalden alıntı: Armo_

Ayarlar-Ses-Sesi Aç'ı kapatıp deneyin. Bu ayardan dolayı 1sn düşük veriyordu sesi (yanlış hatırlamıyorsam).
    Ben güncelleme sonrası format atmadım önceki halinde nasılsa öyle devam ediyor. Hatta bende doze mod daha iyi çalışmaya başladı gibi güncelleme sonrası. Format atmayı deneyin belki düzelir.

Attım, dediğiniz ayarı da kapadım ama fayda etmedi.Neyse tek sıkıntısı bu ama o da çok önemli değil, telefonu 2 sn geç fark etse bir şey değişmez.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj
    Arkadaşlar Merhaba ,

Telefonu daha dün aldım ve şarja biraz kurcalarken bu ghost screen diye bahsedilen sorunu bende yaşadım çözümü nedir ? Garantiye mı vermek gerekiyor ?

Birde şu aşağıdaki videoyu izlediniz mı gizli bildirim ışığı

https://youtu.be/3kRpGT5l3S4

|
    |
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj

Selam dostum ,

Widget I nasıl o hale getirdin bende sadece hava durumu ve saat çıkıyor . Bende istiyorummm

|
    |
    denver3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3112 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

bir arkadaşa düşünüyoruz birkaç sorumuz var cevaplarsaniz sevinirim.

-Ghost touch sorunu sadece şarjda ve PARLAKLIK EN YÜKSEK SEVIYEDE iken mi oluyor yoksa düşük parlaklıkta da oluyor mu.

-Ghost screen her cihazda mi oluyor?

-Bunların dışında kronik sorunu var mi?

-Telefonu bu sorunlardan dolayı garantiye veren oldu mu? Sonucu ne oldu?

Teşekkürler..

Ghost touch sorunu ile parlaklığın alakasını nerede okudunuz?
    Ghost screen sorunu, bahsi geçen panele sahip neredeyse tüm cihazlarda ama 1 ay ama 3 ay ama 6 ay sonra çıkıyor. Zaten öyle olduğu için yurtdışındaki servisler hemen değiştiriyormuş ekranı, servise gönderdiğinizde. Türkiye'de durum ise farklı tabi.

• Yüzbaşı
    443 Mesaj
    Dün 2 saat webde gezindim, elim uyuşmaya başladı nerdeyse. Bıraktım telefonu, tableti aldım elime. Şu an tek sıkıntım sar değeri .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.