Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
3.403
Cevap
48
Favori
192.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 400
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 48
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1669 mesaj) Mobil (1491 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    206 Mesaj
    Resmen benim cihazda psikolojik siddet yok.

İsteyene noter huzurunda her turlu teste, iddia sahibi karsi odemeli hazirim.

İstanbul'dayim.

Sorun yasatanlarinda samimiyetine inaniyorum. Ve onlar adina kalben uzuluyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    206 Mesaj
    Yillardir Motorola kullanan son kullanici olarak, eger lenovo Motorola'ya boyle muamele edecekse, bu benim son cihazim olacaktir..

|
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    Arkadaslar siz telefonu aldiginizda kutu jelatinle kapli miydi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3850 Mesaj
    Güncellemeyi yaptım şimdilik bir sıkıntı göremedim önümüzde ki günler ne gösterecek göreceğiz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    594 Mesaj
    Bu konuda daha önce de belirtmiştim. Bundan önceki cihazım galaxy S7 idi. Fakat telefonda sürekli şebeke kopması, ulaşılamama, mobil internet kopması, şebeke çekim gücünün çok düşük olması gibi sorunlar beni çıldırtmıştı. İşin kötüsü Vodafone kullananlarda bu sorunun büyük çoğunluğunda olmasıydı. Bu sitedeki galaxy s7 forumunu incelerseniz görürsünüz. Sattım ve bu telefonu aldım. Elbette özellik açısında galaxy s7 daha iyi bir telefon. Ancak temel kullanım ihtiyacıma dört dörtlük yanıt veren telefon bu oldu. Ne şebeke kopması, ne çekim gücünün düşüklüğü. İşyerimde galaxy s7'nin hiç çekmediği odada bu telefon üç diş çekiyor. O yüzden çok memnunum. Bu arada ghost screen denilen durumla hiç karşılaşmadım.
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Ben de yukarıda yazan arkadaş gibi düşünmekteyim,evvelden de Motorola cep telefonları kullanmış biri olarak,
    G4 PLUS'ı da hem Motorola markası hem de saf android diye aldım ve 3-4 aydır kullanıyorum hatta 1 kere yazmıştım buraya,
    Ben çok memnunum her işimi görüyor , çekim gücü,kameralar, hız v.s benim için iyi.İnternet- Whatsapp,Youtube v.s
    Gene benim düşüncem p/f oranı iyi bir cihaz.Çok fazla zorlayacak uygulamalarda bulunmadım. Günlük hayat için gayet iyi.
    Hızlı şarj esnasında aşırı ısınma, açılmama, ghost screen falan görmedim henüz ( Ekranı, lbd mi ltb nedir o seriden benimkinin)

Tabii ki Elektronik biraz da şans işi , Ben de olmaması sizlerde de olmayacağını manasına gelmez.
    O kadar kişi yazmış ayrıca orası böyle yaramaz , şurası şöyle yaramaz diye.
    Sözün kısası arkadaşlar benim için fazla para vermeden, üst sınıf telefonların da yaptığı işleri iyi yapan,
    doğru bir tercih oldu bu G4 +
    Saygılar herkese.

** Arkadaşın biri sormuştu alırken kutuda jelatin var mı diye ,
    Ben de Teknosa'dan aldım kutunun jelatini yoktu ama hologram şeklinde kutuyu kapatan tam yapışık bir etiket vardı.
    Onu kesip kutuyu açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denver3 -- 5 Mayıs 2017; 13:10:36 >

• Teğmen
    231 Mesaj

Wipe cache yapınca telefondaki bütün bilgiler siliniyormu

|
    |
    Popular Demand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    206 Mesaj
    Sadece önbellek dosyaları silinir. Bütün bilgiler silinmez.

Yalnız olaya pek hakim değilseniz, bilen birinden yardım alınız veya kurcalamamanız tavsiye olunur.

• Er
    4 Mesaj

Benim G4da ekran açık veya kapalı farketmeksizin çağrı geldiğinde ses ve titreşim geliyır ancak ekrana arayan ile ilgili hiç bir bilgi yansımıyor. eksik yaptığım bir ayar mı var yoksa servislik bir durum mudur yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    |
    |
    Popular Demand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj

Hocam çok güzel aciklamissiniz. Çok para vermeden şarjı kamerası hızı iyi olsun günlük kullanımda beni uzmesin az para verip keyfime bakarım diyenler alsın. Tutup 3 4 bin liralık cihazlarla kiyaslanmamali. Ha belki üste biraz daha ekleyip farklı marka cihazlar da alınabilir lakin bu tercih meselesi. O tamamen sizin maddi ve keyfi durumunuza kalmış. Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum bir eksik görmedim cihazda.

|
    |
    denver3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    206 Mesaj
    Sayın SS43 cihazın ayarlarını tek tek tamamını görmeden, sizin telefonunuzu hangi kişisel ayarlarda bıraktığınızı ekranınızdan göremeden uzaktan teşhis ve tedavi çok zor.

Bildirim almanın en kolay yolu:
    Ayarları açın, ardından menüden Bildirimleri açın, sağ üstte üst üste duran üç noktanın hemen yanında duran çark gibi işareti tıklayıp, oradan Kilit Ekranına tıklayıp, açılan ayarlardan ''Bildirim içeriğinin tamamını göster'' i seçmenizdir...

Eğer olmazsa Motorola desteği arayın, rescue mobile for Motorola tarzı uzaktan yardım uygulaması veya benzeri bağlantıyla yardımcı olurlar veya sizi yönlendirirler...

Geçmiş olsun.

• Binbaşı
    1216 Mesaj
    arkadaşlar... android telefon bakıyorum kendime. birden bire burda buldum kendimi. sizcezenfone laser 2 5.5 mu yoksa bu telefon mu ? Pek fazla kullananı yok sanırsam yazılım destek durumu ne durumdadır ? Normal g4 bildiğiniz 750 tl. çok dikkatimi çekti. 4g 4.5g vardır sanırım bunda ? açıkcası işten geldim yorgunum ve tekraradn mesaiye gideceğim. braz bilgi verebilirmisiniz karşılaştığınız sorunlar vs gibi.
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj

Hocam iki cihazda işinizi görür. Moto g4 yerine g4 plus da alabilirsiniz. G4 plus ta Parmak izi okuma var ve kamerada 1 tık daha üstte ama g4 de güzel cihaz. G4 ve g4 plus modellerinde hızlı sarj var ama g4 ün kutusundan hızlı sarj adaptöru çıkmıyor normal adaptör var bilginiz olsun. Zenfone 2 laser de güzel cihaz ama şahsen ben olsam g4 plus alırdım. Nedeni ise parmak izi kamerasi sarji gibi konulardan dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreaplk -- 5 Mayıs 2017; 21:7:17 >
    |
    |
    ddnet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1216 Mesaj

cevabınız için sağolun. ama zenfone laser 2 ile aralarında işlemci farkıda var. birde bunda yazılım sorunu yok sanırsam asus o kısımda hep batırıyor. bir kaç özellik için plus modeli alamayabilirim. normal 4g de işimi görrür heralde diye düşünüyrum. yanlız bu cihazın garanti servisi nasıldır? yaygınlıı vs. zira motorola daha yeni girdi piyasaya sayılır. lenovo telefonlar için pek biiyi şeylerde duymadım... biraz tereddütüm var açıkcası.... ama şuanda g4 hakkaten uygun fiyata.
    |
    |
    emreaplk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj

Yazılım yönünden motorola zenfone 2 serilerinden daha iyi diyebilirim. daha önceden de lenovo p70 kullanıyordum 2 kez garantiye gönderdim ikisinde de sorun yaşamadım dediğim ne var sa yaptılar onardilar. Su an g4 plus var bende çok şükür garantilik bir durumum olmadı ama garantisi yanlış bilmiyorsam teleservis olmalı. Fiyat olarak g4 tam f/p ürünüdür. Sizi üzmez.

|
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj

https://www.youtube.com/watch?v=vo7mYlurscM

no command ya da komut yok yazısı çıkan ekranda power+ses açma tuşuna basınca recovery menusu açılıyor.
    Aynı ekranla karşılaştım ben de ve yukarıdaki video sayesinde çözdüm olayı.
    Yalnız ses kapama değil açma tuşuna basıyoruz ben kapatma basıp niye olmuyo diye biraz bocaladım da ondan belirtiyim dedim
    |
    |
    borakaplan95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    15 Mesaj

Evet dediginizi yaptim ve oldu. Bi sorun olmadan önbellegi sildim 😁

|
    |
    Prometheus Libertatis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj

eşim zenfone 2 16 gb rom 4 ram modelini kullandı 2 yıla yakın.telefonda 4 gb ram var ama moto g4 plus hem daha akıcı hem de kamerada daha iyi.şarjı zenfone a göre çok iyi.ısınma daha az.intel işlemci bazı uygulamalarda hata veriyodu bi de.benim tavsiyem g4 plus almanız.ben teknosadan indirimden 799 tl ye aldım.şuana kadar bi sıkıntı çıkmadı.telefonuma onlarca uygulama yükledim takılmadan,kasmadan hala 400 mb dan fazla ram de boş yer var kullanıyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    TELEFONU ARAŞTIRANLAR İÇİN YAZIYORUM
    -Facebook,instegram,whatssapp...... sorunsuz kullanıyor muyum? --- EVET
    -Top Eleven,boom beach,osm gibi online oyunlarımı kasmadan,donmadan oynayabiliyor muyum? --- EVET
    -İnterneti takılmadan donmadan kullanabiliyor muyum? --- EVET
    -Diğer işlemlerimi sorunsuz yapabiliyor muyum? --- EVET
    -Kamera bu fiyat aralığuında rakipsiz mi? --- EVET
    Benim gibi bi kullanıcıysanız bu cihaz size fazlasıyla yeter.
    4500 e de cihaz alsam benim için sadece kamera farkı olur başka da bi fark olmaz.Bu fiyata bu cihaz A-LI-NIR
  • Binbaşı
    1216 Mesaj

Eyvallah. Dertlerim tam olarak bunlar zaten. Saklasın ☺

|
    |
    sovalye_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.