Şimdi Ara

Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.403
Cevap
48
Favori
192.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 400
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 92
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 48
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • skywalker06 (318 mesaj) emreaplk (97 mesaj) Cossie (92 mesaj) yksln (82 mesaj) GullyFoyle (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1669 mesaj) Mobil (1491 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (59 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    15 Mesaj

Soru isaretinde anlatilanlari denedim ama ekranda komut yok yazisi cikiyo ve o noktadan sonra bir sey yaptirmiyor. Sarja takinca aciliyo telefon tekrar. Wide cache olayini sectigimiz ekrani goremiyorum yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bonasera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1290 Mesaj
    Yaklaşık 2-3 gündür ghost screen problemi belirmeye başladı. Lanet olsun

Bu telefon baya ciddi balon olmaya aday. Foruma yeni girip de bu teli almayı düşünen arkadaşlara net bir dille söylüyorum. Almayın!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aktivist-X

quote:

Orijinalden alıntı: Popular Demand

Bazi benzer sorunlar ile karsilasan dostlari gormek uzuntu verici.
    Onlara gecmis olsun dileklerimi iletiyorum.

Yalniz bu bahsettikleri problemleri hic yasamayanlar da cogunlukta. Bunlardan biride benim. Bozmak icin ugrasiyorum desem dogru cumle kurmus olurum.

Hemen yanimda biraderim, lansman sonrasi 5000TL civari bir rakama malum plusu satin aldi. Cihazda yok yok neredeyse...

Sabahtan beri kafa yapiyoruz. Nerdeyse 5te 1 fiyatina aldigim cihaz onun yaptiklarinin tamamina yakinini rahatlikla yapabiliyor...

Az para çok telefon... Tercih meselesi elbette...

Vallahi ben de sıkıntı çıkma ihtimalini göz önüne alarak aldım ama telefondan inanılmaz memnunum bir de 799 liraya almanın karşı konulmaz hafifliği(şimdi 999 olmuş) Şükür bir sorun yaşamadım umarım yaşamam dehşet bi f/p cihaz. 1,500 liraya samsung satsa şunu yok satar sorunlarına rağmen. Ayrıca sorunları olmayan cihaz neredeyse yok top class cihazlarda bile sorunlar var.

Ben de 5-6 aydır bu cihazın kullanıcısıyım. Neden bu telefonu aldım ki demedim hiç. Kesinlikle o fiyat aralığındaki bir numaralı tercih olmalı. Sadece telefon ısındığında ghost screen sorunu oluşuyor. Ama dinlenince özüne dönüyor :)
    |
    |

• Yüzbaşı
    449 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba G4 te hızlı şarj özelliği var deniyor ama kutudan çıkan şarj cihazı çok geç dolduruyor. 5 saat civarında sürüyor 0 dan 100 e ulaşması.Hızlı şarj cihazını kendimiz mi alacağız yoksa kutudan çıkmalı mıydı? Ya da telefonumda bir sorun mu var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2826 Mesaj

G4 plus da var turbo power adaptörü düz g4 de yok malesef fakat cihaz hızlı şarjı destekliyor haricen tedarik edebilirsiniz..
    |
    |
    *Mustafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj

Anladım​ sağolun

|
    |
    mcebi001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj
    arkadaşlar telefona hafıza kartı alacağım sizin kullandığınız ve önerdiğiniz kart modeli var mıdır ? hafıza ile birleştirmek istiyorum yada sadece resim müzik atmak için de kullanabilirim. kendi araştırmalarım ve baktıklarımdan 2 model de takıldım. birisihttp://www.hepsiburada.com/team-xtreem-64gb-4k-uhd-ile-tam-uyumlu-micro-sdxc-u3-90-45-mb-s-700-iops-flash-hafiza-karti-tmmsd64gu390-p-FTHFZTEAM64GMSDX90 bu linkteki diğerihttp://www.hepsiburada.com/samsung-64gb-microsd-evo-plus-class10-80mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-mc64da-tr-p-FTHFZSAMEVOPLSMC64 bu linkteki ürün siz ce hangisinde daha sağlıklı seçim olur ? yada başka önereceğiniz var ise onları da değerlendirebilirim.

• Yüzbaşı
    668 Mesaj
    Ben de hafıza kartı arıyorum arkadaşlar. Sorun çıkarmayacak bir kart önerir misiniz? Standart hafıza kartını görüyor, belli bir süre kullanıyorum da. Ama sonrasında kartı biçimlendirmek gerekli gibisinden bir uyarı alıyorum. Biçimlendirme ile normale dönüyor ama sonra aynı döngü devam ediyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-32gb-evo-plus-micro-sd-hafiza-karti-c10-u1-95mb-s-280290184#product-seller-info şu kart daha mantıklı geliyor samsung evo plus kullanan var mı bizim g4 plus da ? teşekkürler.
  • Uzaklaştırılmış 12 gün cezanın, 11 gün 7 saat 1 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: emreaplk

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-32gb-evo-plus-micro-sd-hafiza-karti-c10-u1-95mb-s-280290184#product-seller-info şu kart daha mantıklı geliyor samsung evo plus kullanan var mı bizim g4 plus da ? teşekkürler.

Ben 32 gb sandisk ultra aldım dahili değil normal kullanıyorum kamera kayıt yeri olarak, sıkıntısız. sahibindende yakalamıştım 25 liraya test ettim 35 okuma 13 yazma çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktivist-X -- 4 Mayıs 2017; 16:9:42 >
    |
    |

• Binbaşı
    1543 Mesaj

http://www.hepsiburada.com/samsung-64gb-microsd-pro-plus-class10-95mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-md64da-tr-p-FTHFZMD64DATR

BEN BUNU TAKTIM ÇATUR ÇUTUR VALLA AMA DAHİLİ OLARAK KULLANMAK SIKINTI YAPIYO BİLMİYORUM
    |
    |
    emreaplk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    265 Mesaj

|
    |
    borakaplan95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    156 Mesaj
    Telefonu güncelledim, bugün yeni güncelleme geldi. Mobil olarak internete girmiyor. askıya alındı diye bir ünlem çıkıyor.
    |
    |
  • Teğmen
    156 Mesaj
    ne yapmam lazım internete girmiyor
    |
    |
  • Teğmen
    231 Mesaj
    Mart 2017 güvenlik güncellemesini yükledim bir sorun yok şuan bende

|
    |
  • Yarbay
    3850 Mesaj
    |
    |
    emreaplk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1543 Mesaj

|
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Yeni gelen guncellemeyi yükleyen varmi?

• Binbaşı
    1543 Mesaj

Bi değişiklik yok sadece güvenlik yaması gelen güncelleme 40mb

|
    |
    pijamalıpanda1286 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    206 Mesaj
    Guvenlik yamasini yukledim, kapatip actim, wipe cache partition yapip, tekrar kapatip actim.

Sorun yok.

Sorun yasayanlari goruyorum. Onlarin hissettiklerinide anliyorum. Her markada sorun var. Android varsa problem yasamak dogal...

Motorola by lenovo(!)

Acaba yine satinalmacilara emirler verilip farkli seriler mi uretildi???

Bir kisim cihaz sahibi şansa mi sorun yasamiyor dert yok.!!!

Okudum anladim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Bebek Oyunları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,359
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.