Şimdi Ara

MOTO G GRİP SHELL kılıfı nerden bulabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye de bulma şansımız varmı bu kılıfı telefonu güzel koruyoda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhndlkci71

Türkiye de bulma şansımız varmı bu kılıfı telefonu güzel koruyoda

maalesef yok. aliexpress ebay gibi sitelerden alabilirsiniz

• Burda buldum ben , almadım henüz ama orjinal olduğunu belirtmişler.
  • TR de satan bir yer olur da şans eseri falan denk gelirse buradan bilgi verin lütfen arkadaşlar..
  • Kardeşim buldum diyosun nerede bulduğunu söylemiyorsun sende bi alemsin :D :D söyle de bende alıcam :D
  • http://www.aliexpress.com/item/100-Genuine-Original-OEM-Grip-Shells-for-Motorola-Moto-G-Back-Cover-Battery-Housing-Door-Cover/1867829010.html

Buradan 8 ağustosta siyah aldım. O zaman 7,92 idi şimdi 9,90 olmuş bugün geldi. Malzeme kalitesi gayet güzel, çok beğendim. Orjinaline o kadar para vermeye gerek yok tavsiye ederim.
  • balistik81 kullanıcısına yanıt
    hocam ürünün resimlerini eklemeniz mümkün mü ?
  • Arkadaslar banada bunun ince bumper kilifi lazim nerede bulabiliri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kılıf alan arkadaşlar nereden aldıklarını ve fotoğraflarını buradan paylaşabilir mi lütfen
  • ben de 1 adet var beyler ve şu an için satılıktır.

forum ilanı için

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=97202516
  • frequentflier kullanıcısına yanıt
    Ben almak istiyorum acaba telefon numaranizi alip gorusebilir miyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

http://www.aliexpress.com/item/100-Genuine-Original-OEM-Grip-Shells-for-Motorola-Moto-G-Back-Cover-Battery-Housing-Door-Cover/1867829010.html

Buradan 8 ağustosta siyah aldım. O zaman 7,92 idi şimdi 9,90 olmuş bugün geldi. Malzeme kalitesi gayet güzel, çok beğendim. Orjinaline o kadar para vermeye gerek yok tavsiye ederim.

hocam aldığınız ürüne yani moto g kılıf için ,ne kadar kargo ödediniz acaba ?

• BatCat kullanıcısına yanıt
    Hongkong postasini sectim toplamda 9.2 dolar odedim 1 ay once verdigim ikinci beyaz 10 gun once ulasti. Kalitesi cok iyi tavsiye ederim. Yalniz su anda cin ulusal tatili var gecikebilir.

• konyaturk42 kullanıcısına yanıt
    Fotolar
     MOTO G GRİP SHELL kılıfı nerden bulabilirim ? MOTO G GRİP SHELL kılıfı nerden bulabilirim ? MOTO G GRİP SHELL kılıfı nerden bulabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

Fotolar
     MOTO G GRİP SHELL kılıfı nerden bulabilirim ? MOTO G GRİP SHELL kılıfı nerden bulabilirim ? MOTO G GRİP SHELL kılıfı nerden bulabilirim ?

tşk ederim hocam. daha önce paylaştığınız linkten satın aldım bende. ama tatil dolayısı ile halen kargolanmasını bekliyorum.

• 5 adet siyah grip shel kılıf bulunmakta. 28,95 TL. kargo ücreti alıcıya ait. 2 ve üzeri alımlarda kargo ucretsiz.

• Beyaz ve kirmizi var bende kullanmiyorum satabilirim
  • konyaturk42 kullanıcısına yanıt
    Hocam elinde fazladan varsa alabilirim :)
  • balistik81 kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın çok uzun süredir siteye girme fırsatı bulamadım. halen lazımsa yardımcı olabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyaturk42

TR de satan bir yer olur da şans eseri falan denk gelirse buradan bilgi verin lütfen arkadaşlar..

Ben zamanında kendime ve listeye dahil 20 kişiye toplu getirmiştim her renginden. 1 haftada hepsi satılmıştı bidaha da getirmemiştim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.