Şimdi Ara

MOTO G 2014 ya da GM Discovery II

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta da belirttiğim gibi bu iki telefondan birini almak istiyorum.
    Moto G'de olan ama d2'de olmayan en önemli noktalar;

Android L gelecek ve updateler gününde gelecek. (çok önemli)
    Stereo hoparlörler telefonun önünde. (çok önemli)
    Neredeyse su geçirmez (http://www.youtube.com/watch?v=IVaTKG5q4YI)
    Arttırılabilir hafıza (sd kart)
    Stock android

D2'de ne kadar 8 çekirdekli işlemcisi olsa da işlemci mediatek ve güvenemiyorum (moto g'de snapdragon)
    ve General Mobile'a da ne kadar güvenirim bilemiyorum. Lütfen bu iki telefon hakkında da bilgiye sahip olanlar yazsın
    Hangisini Almalıyım

Not: Moto G 2nd gen'den bahsediyorum 5 inçlik olan versiyonu (daha Türkiye'de çıkmadı sanırım)

• Elbette moto g.gmd 2 almanız için bir sebep de yok. Ha tasarımı beğeniyorum dersiniz yada fhd ekran dersiniz orası başka hocam.ancak o işlemci ve fhd tartışılır. Kardesimde önceki nesil moto g var cihaz aşırı stabil ve elbette güncel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aokluoglu A kullanıcısına yanıt
    tabikide moto g hocam ilk moto g bile fiyatına göre çok iyi telefondu kaldı ki moto g 2 her türlü gmd2den ucuz olur ve dediğin gibi snapdragon olması çok önemli bir nokta güncellemeleri hem hızlı almasının sebeplerinden biride bu kaldı ki müşteri hizmetleri motorolanın çok daha iyi türkiye şubesi olmadığı halde türkiye numarasını arayıp ingiltereye ücretsiz bağlanıp yardım alabiliyorsun ve çok ilgililer bu konuda
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Peki moto g2'nin Türkiye'de ne zaman çıkacağı hakkında bilgin var mı? Baya bir süredir çakma telefonla idare ediyorum ve bir telefon almam lazım artık, şu 2 ay içerisinde çıkmayacaksa maalesef ya eski sürümünü ya da d2'yi alacağım.
  • Discoverye para kaptirmayin derim bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aokluoglu A kullanıcısına yanıt
    Kasım ya da aralıkta gelmesini bekliyorum çünkü ilk nesil moto gler nerdeyse hiç kalmadı piyasada hatta ben bile yeni bir motorola almayı düşünmüyor değilim moto x veya nexus 6 gelirse kaldı ki gmd 2yi ben pek tavsiye etmiyorum o fiyata o telefon alacağına nexus 5 alabilirsin hiç değilse güncel ve kaliteli bir telefon
  • Moto g

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.