Şimdi Ara

Moto E4 Plus Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
7.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim bilgilendirme için. Hayırlı olsun. Aklımda Moto G5S de var. Duruma göre yukarıda yazdıklarımın birisini alacağım.
  • Selamlar , bu telefona hangi özellikte sd karti önerirsiniz ? Malum 16 gb cok yeterli degil.
  • Arkadaşlar, moto e4 plus ile konuşurken karşı tarafın sesini duyamıyorum.

Hard reset sonrası (bir müddet sonra) düzeldi. Ama ertesi gün yine ahizeden ses gelmemeye başladı.

Not:Telefon ederken 'Rahatsız Etmeyin' simgesi (daire içinde çizgi (eksi işareti) çıkıyor.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu rootlamıştım, fbrka ayarlarına geri döneyim derken yanlış birşeyler yaptım ve şuan device unlocked yazıyor ve telefon resrt döngüsüne girdi ve hiç açılmıyor. nasıl çözebilirim fikri olan var mıdır?
  • Ben de bugün aldım telefonu ama daha acemisiyim. Mobil veriyi tek tıkla açamıyorum var mıdır ayarı . Bir de pilde kalan yüzde görünmüyor nasıl hallederim

• Ekranı yukaridan aşağı cekip cekim gücünü gösteren simgeye tiklarsaniz sag ust köşeden mobil veriyi açabilirsiniz (yuvarlak simgeyi sağa cekince simge renklenecek). Ayni şekilde, sola cekerek de mobil veriyi kapatabilirsiniz.

Pil durumu icin de yine ekranı aşağı cekip pil simgesine tıklamanız yeterli. Ekran suresini gormek icin de detaylar kısmı vardı, oradan görebilirsiniz (telefon yanimda olmadığından net bilgi veremiyorum).

• Merhabalar bu telefonu inceliyorum. Yorumları okudum. merak ettiğim navigasyon performansı nasıldır?
    Teşekkür ederim. Uzun ömürlü kullanmanız dileğiyle...
  • mitbaer kullanıcısına yanıt
    Her gün Google Maps uygulaması ile sabah ve akşam trafik bilgisi ile birlikte kullanıyorum. Gayet başarılı. Nadiren de olsa ilk hareketten kısa bir süre sonra hangi yöne gittiğimi gösteriyor.

Daha önce başka bir marka ile yine aynı güzergahta aynı uygulamayı kullanırken, bir anda karşı şeritten gidiyormuşum gibi algılayıp yeniden rota hesaplıyordu.

Bu telefonda şimdiye kadar böyle bir durumla karşılaşmadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim. Güle güle kullanın.

• mitbaer kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Yine sormak istedikleriniz olursa, cevaplamaya çalışırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucanturk45

Rica ederim. Yine sormak istedikleriniz olursa, cevaplamaya çalışırım.
    hocam bilmem kullanıyormusunuz ama fm radyo performansı nasıl sizde.benim telefonun çekimi çok zayıf çok az kanal buluyor.
    birde konuşurken ahize sesi boğuk ve kısık geliyor.sizde nasıl?
    daha önce moto g kullandım onunla karşılaştırıyorum haliyle bu çzellikleri bana vasat geldi.saygılar.
  • chaplinn kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde ben de Moto G den geçtim diyebilirim.

Radyo konusunda karşılaştırma yapmadım ama kulaklık kablosunun konumuna göre hassasiyeti değişiyor.

Sesin boğuk gitmesi gibi bir durumu bazen eller serbest modunda kullanırken yaşıyorum.
    Düzenleme: Yanlis anladım sanırım. Karşı tarafın sesini duymak konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Genel olarak Moto G den aldığım kullanım zevkini alamadığını ise söyleyebilirim. Telefon kötü diyemem ama, parasının karşılığını verdiğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucanturk45 -- 30 Eylül 2018; 21:39:34 >
  • Merhaba, telefona hafıza karti aldım ama uygulamaların nasıl karta taşınacağını bulamadım. İndirdiğim herşey hala telefonun hafızasına kaydoluyor.

Bir de telefon zilini nasıl dışarıdan indirdiğim bir müzik ile değiştirebilirim.

Tşk.

• Manyak bir telefon 3gün oldu sadece %74 olmuş, çok az kullanıldı ama 3 GÜn ya, 3 GÜN...

Şık, sağlam, her özellik var.. Fİyat çok uygun..
  • Merhaba, telefonun ekranı televizyon a aktarmak mümkün müdür?

• İphone 5s mi moto e4 plus mu

Sony z2 den geçeceğim

• Telefonla konuşurken kendi kendine tuşlama beklemeye alma hoparlörü açma gibi sorunlar yaşayan var mı . Yakınlık sensörü de sorunlu galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: swanky_201

Telefonla konuşurken kendi kendine tuşlama beklemeye alma hoparlörü açma gibi sorunlar yaşayan var mı . Yakınlık sensörü de sorunlu galiba
    Aynı sorunu yaşıyordum telefonu kullanırken. Servise sorduğumda, ekranın değişmesi gerekebilir demişlerdi. Bunun üzerine herhangi bir işlem yaptırmamıştım.
    Siz sorununuzu çözebildiniz mi?
  • Hayır. Çok canımı sıkıyor ama idare ediyorum

• selam

Bu telefonun IMEI sini değiştirmek için hangi programa ihtiyacım var. Yarımcı olacak var mı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.