Şimdi Ara

MOTO 360 ****ANA KONU****(10.01.2015) (123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.560
Cevap
43
Favori
90.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Emin değilim, iphone ile android wear kullanmadım.
  • tarzanabi T kullanıcısına yanıt
    peki androidde nasıl atıyordunuz ?
  • Bu iş için Watchmaker uygulaması kullanılıyor. Konuyu okursanız bununla ilgili pek çok ayrıntı görebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

Bu iş için Watchmaker uygulaması kullanılıyor. Konuyu okursanız bununla ilgili pek çok ayrıntı görebilirsiniz.

saati bilgisayara bağlamak istedim ancak interface bağlantısı bulunmuyor kayışları söktüğümde bile. acaba android bir telefona bağlayıp face leri alsam sonra iphone a bağladığımda o yüzler kalır mı onu merak ediyorum
  • Muhtemelen kalır.Ama içeriği telefon sayesinde okuduğu için bazı içerikler adım bilgisi gibi güncel olmayabilir

• Motorolanın akıllı saatlerini tek geçiyorum gerçekten tasarım ve özellik olarak Samsung modellerinin çoğundan daha başarılı bence.
  • trojannn kullanıcısına yanıt
    Hayır siz çünkü telefonu iPhone ile yeniden eşleyeceksiniz haliyle app uçmuş olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moto 360 2'ye Android Wear 2.0 ne zaman gelecek bir bilgisi olan var mı?
  • Arkadaşlar 1. jenerasyon var elimde temiz ve sıkıntısız düşünen varsa uygun fiyata bıraka bilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androktay

Moto 360 2'ye Android Wear 2.0 ne zaman gelecek bir bilgisi olan var mı?

Bende merak ediyorum ama daha açıklama yok :(
  • Merhaba bugün ikinci el bir moto 360 aldım. Fakat ürünü telefonuma bağlayamıyorum nedense. Reconnect yazısı çıkıyor ve sanırım eski sahibinin telefonuna bağlanmaya çalışıyor. Ürünü komple nasıl sıfırlarım acaba ?

Edit : Sorunu kendi kendime çözdüm arkadaşlar. Factory reset atmak gerekiyomuş. Fakat bu factory eğer bataryanız yüzde 80 nin altında ise çalışmıyor.Hatta sadece kendini kapatmakla kalıyor. Yüzde seksendeyken komple sıfırlayabiliyosunuz. Umarım bu sorunu yaşayanlara yararı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinancd -- 9 Mart 2017; 1:57:10 >
  • ARKADAŞLAR MOTOROLA 360 SPORT 2.GENERATION VAR 700 TL SİZCE ALSAM MI YOKSA 850 900 TL YE GEAR S3 FRONTIER MI ALSAM ..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbjk25

ARKADAŞLAR MOTOROLA 360 SPORT 2.GENERATION VAR 700 TL SİZCE ALSAM MI YOKSA 850 900 TL YE GEAR S3 FRONTIER MI ALSAM ..?

İkisini de kullandım. Açıkçası Gear s3 alınması gerekiyor. Hem daha yeni, hem pili daha iyi gidiyor ve "kullanması" moto'ya göre çok daha kolay. Moto eskidi artık.
  • Cossie C kullanıcısına yanıt
    maalesef Türkiye'de yetkili servisi yok, Türkiye'den distribütörden alsaydınız garanti süresi geçmediyse birebir değişim yapıyolar. Bulgaristandan nasıl almış Amazondan alındıysa durumu anlatır mail yazın amazona geri göndermeniz gerekiyor moto 360ı ama kargo size ait tabi. ayrıca screen burn olayı çoook uzun süre Qi şarj dockunda kalırsa olan birşey ve kullanıcı hatasıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsukiyomi -- 23 Mart 2017; 10:0:17 >
  • ilkerbjk25 kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    s3 frontier uzun şarj süresi, sürekli aktif olan ekranı ve motolardaki sensör çizgisi olmaması daha cezbedici ama sanırım tam olarak herşyinden faydalanmak için samsung telefon kullanmak gerekiyor s7 gibi hemde :( diğer android telefonlarla çok kısıtlı, tizen işletim sistemi sevimsiz çok uygulama çeşidi yok ios desteği yok ekranı motodan ufak. bence moto 360 3geni bekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsukiyomi

merhaba,
    s3 frontier uzun şarj süresi, sürekli aktif olan ekranı ve motolardaki sensör çizgisi olmaması daha cezbedici ama sanırım tam olarak herşyinden faydalanmak için samsung telefon kullanmak gerekiyor s7 gibi hemde :( diğer android telefonlarla çok kısıtlı, tizen işletim sistemi sevimsiz çok uygulama çeşidi yok ios desteği yok ekranı motodan ufak. bence moto 360 3geni bekleyin

1.5 gb ram yetiyor hocam illa ust duzey s7 ye falan gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cossie C kullanıcısına yanıt
    nerdeyse 200$ moto 360 1gen fiyatı hocam kesin eminmisiniz 2gen olduğuna? oy kullanmaya gidersek bitanede sport modelinden ben alıyım, hangi operatör?
  • Moto 360 2nd gen 46 mm temiz kullanılmış saatini satan varsa mesaj atın anlaşırsak alabilirim

• Elinde v1 için kordon yada şu kordon aparatı olan varsa alabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • moto 360 1 veya 2 yi satmak isten olursa alabilirim arkadaşlar.iyi günler
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.