Şimdi Ara

MOTO 360 ****ANA KONU****(10.01.2015) (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.560
Cevap
43
Favori
90.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar merhaba, moto 360 ilk versiyon kullanıyorum arka kapağında çatlak oluştu bu şekilde servise gönderip değişim alabilen var mı? Bu arkadaş gibihttps://youtu.be/5cDxo4kG5hE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce aşağıdaki ürünün siparişini verdim.
    Herşey dahil 447 TL'ye siparişi geçtim.
    Kart bilgilerimi girdim ve sipariş onaylandı.
    Fakat kartımda ne o kadar limit vardı. Nede internet alışverişine açıktı.
    Merak ediyorum siparişim iptal mi olacak :)

https://www.amazon.com/gp/product/B00OBHEQDK/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • frantico kullanıcısına yanıt
    Amazon kargoya verilmesi sırasında çekiyor karttan parayı parayı tahsil edemediği zaman mail ile bildirir size.yeni kart girmez ya da karta limit yükleme yapmazsanız sipariş iptal edilir

• S7 ile uyumlumu arkadaşlar.. tamamen?

• Senceru kullanıcısına yanıt
    Evet uyumlu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. jenerasyon tertemiz 46 mm kahverengi kordon saatim telefon takaslı satılıktır. iphone tercihim.

donanımhaber ilanı

• Bu fiyatlara yurt dışından 2 tane alınır gidin yurt dışından alın varsın 20 günde gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Bu fiyatlara yurt dışından 2 tane alınır gidin yurt dışından alın varsın 20 günde gelsin

Aynen, adamlar resmen kazıklıyorlar. Üstelik 2 Eylül'de kargo diyor, adam sen spariş vereceksin o da spariş verecek hazır bile değil. tam üç kağıtçılar.
  • Arkadaşlar selamun aleykum akıllı saat almayı düşünüyorum da bunun iyi olduğunu duydum yaşadığınız bir sorun veya baska bir memnuniyet/memnuniyetsizliginiz varsa bu cahil
    arkadaşınıza yardımcı olmanızı rica ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonklavyebükücü -- 27 Ağustos 2016; 7:37:47 >
  • Merhaba arkadaşlar moto 360 2nd jenerasyon almayı düşünüyorum. 42mm alacağım. Amazondan alınca 650 tl gibi bir rakama geliyor. Saat alınır mı değer mi arkadaşlar.
  • Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt
    akıllı saat alacaksan adres kesinlikle bu saat.Benim tek kafaya taktığım yanı su geçirme olayı.Keşke denize falan a girebilecek kadar koruması olsaydı.Onun dışında 10 numara saat.Senin soracağın varsa cevaplarız
  • legolasbride kullanıcısına yanıt
    Ben ilk jenerasyonla 3 gün boyunca havuza girdim. Dışarı telefonu yerleştirip fotoğraf çekebilmek için. Ve hiç bir sıkıntı olmadan çalıştı. Denizde denemedim tabi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JessicaCornish kullanıcısına yanıt
    bir saati denizde yitirdim.Motorola değildi ama onda da ip7 koruma vardı.2 gün çalıştı 3. gün durdu.O yüzden güvenemiyorum maalesef
  • arkadaşlar moto 360 1. nesil saatim %100 şarj olmuyor %79 da kalıyor neden acaba ?
  • legolasbride kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam.

Bu linkdeki saati almak istiyorum bilek ölçüsü yok standartmı acaba?

https://www.amazon.com/Motorola-1-56-Inch-Smartwatch-Android-iphone/dp/B00OBHEQDK/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1472560664&sr=8-2&keywords=moto+360&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi görkemöztürk -- 30 Ağustos 2016; 15:46:06 >
  • görkemöztürk kullanıcısına yanıt
    Seçtiğin saat metal kordonlu. Metal kordonların parçaları çıkartılabiliyor. Kendi bileğine göre ayarlayabilirsin. Deri kordon ne olacak dersen, ondada bir çok delik yeri var. Ona göre takacaksın. Bide kordonun milimetresi yazıyor. Bu kordonun genişliği. 23 MM.
  • görkemöztürk kullanıcısına yanıt
    Hicam bilek olcusune cok takilma istedigin gibi bir kordon ile kullanirsin.istersen benim saatin bilegimde resmini gonderirim fikrin olsun diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam 2. versiyonlarında 42 ve 46 secenekleri vardı ondan kafam karıştı meğersem ekran boyutuymuş o cevap için ikinizede tesekkürler
  • 3. Versiyonu ne zaman çıkacak bilgi var mı?

Ne zaman tanıtılacak etkinlik ne zaman

İyi akşamlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.