Şimdi Ara

Motherland: Fort Salem (2020) | Freeform

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Motherland: Fort Salem (2020) | Freeform

Alternatif bir ABD'de geçen dizide 300 yıl önce cadı avı bitmiş ve cadılar ile hükumet arasında cadıların ülkeleri adına savaşması şartıyla ateşkes yapılmıştır. Artık cadılar Fort Salem denilen yerde büyü ile savunma eğitimi almaktadır. Burada eğitim alan üç genç kıza odaklanacak olan dizide bu kızların gündelik hayatlarının yanı sıra terörist bir cadı grubuyla mücadeleleri anlatılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 2 Haziran 2020; 21:12:46 >

• İlk 2 bölümünü izledim.

Ilk sahne baya iyidi meraklandırdı. Onun gazıyla devam ediyorum. Ciddi bir beklenti yoksa ortalama bir yapım ne eksik ne fazla.

Bu arada yaklaşık 2 saat diziyi izledim maksimum 5 dk erkek gördüm cast full kadın galiba

Dizi bu haliyle netflix witcherinden iyi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 11 Temmuz 2020; 9:15:44 >
  • ilk sezon an itibariyle bitti.

alternatif evrende ateşli silah keşfedilmemiş sanırım garip sesler çıkartarak sex shopdan alınan kamçılarla savaşıyorlar

cadı dediğin büyü müyü yapar gotdaki melisandre gibi havalı görünür hayatımda ilk defa devlet operasında ilk kez sahneye çıkıp böğürenler gibi cadılar gördüm güçleri ses tellerinden geliyormuş

başroldeki şifacı kızın çenesindeki yara dizi icabı diye zannetmiştim fakat 2 sene önce sette ölümden dönmüş yara izi gerçekmiş.

son bölüm genele göre baya iyi idi bunun dışında tamamen ortalama bir dizi bu tarz dizisiz günlerde iyi gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 11 Temmuz 2020; 9:16:21 >
  • Bakıcam bu diziye bakalım nasıl ilk sezon olarak cadı dizileri severim ama ilk defa seslerini kullanan bir cadı görücem gibi...
  • Merak ettim fakat nedense beni sarmadı pek bir şans daha vericem ama can sıkıntısı bugünlerde 😁
  • İlk sezon değişik geldiği için izlemiştim. 2. sezon sıfır merakla birazda ileri sardırarak izliyorum.

3. sezon onayı zor alır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.