Şimdi Ara

Most Wanted Hamachi İle Nasıl online Oynanır.. |> Most Wanted Hamachi Ağı <|

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
11.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BUYRUN ARKADAŞLAR BENİM KENDİME AİT ANLATIMIMDIR..
    LÜTFEN MW İLE İLGİLENEN ARKADAŞLARIMIZ BU YAPTIĞIM PAYLAŞIMI OKUYUP EN ALTTA VERDİĞİM HAMACHİ EN BÜYÜK MOST WANTED AĞINA GİRSİNLER...

Şimdi size NFSMW'yi Hamachi' ile nasıl oynayabiliceğinizi anlatıcam.(Hamachi'nin görevi bilgisayardan bilgisayara oyun oynama görevini yapar.)Yapıcaklarınız çok kolay arkdaşlar.Sırayla Anlatıyorum!

Oyun kurucak kişinin görevleri:

1.Program Files'de ki EA GAMES klasörünü açacak ve server.cfg dosyasını not defteri ile açacak.
    2-Orda 2 tane aynı IP adresi görecek.Orda ki 2 IP'yide Hamachi programının ortasında bulunan IP'lerle değİştiricek ve kaydedip çıkacak.
    3-Hamachi'ye karışmadan Yerel Ağ Bağlantısı'nı devre dışİ bırakacak.
    4-Oyuna girip oyunu kuracak
    5-Oyunu kurduktan sonra ctrl ile alt tuşunun arasındaki windows tuşuna basarak oyunu alta alacak ve Yerel Ağ Bağlantısı'nı Aktifleştirecek.
    6-Arkdaşlarına haber verecek ve onlarda girecek.
    7-Anti Virüsünü kesinlikle kapalı tutacak!

Oyuna giricek kişinin görevleri:

1-.Program Files'de ki EA GAMES klasörünü açacak ve server.cfg dosyasını not defteri ile açacak.
    2-Orda 2 tane aynı IP adresi görecek.Orda ki 2 IP'yide Hamachi programının ortasında bulunan IP'lerle değİştiricek ve kaydedip çıkacak.
    3-Arkdaşından oyuna gir haberini aldığİ zaman lan playa tıklayarak oyuna girecek.
    4-Anti Virüsünü kesinlikle kapalı tutacak!

NOT:Eğer oyunun kasmadan oynanmasını istiyorsanız her 2 tarafta bilgisayarında çalışan tüm programları kapatacak.

NOT2:Arkdaşlar bide şu sorun var.Şimdi eğer ''ya ben bu ayarların hepsini yaptım ne var ne yok her şey hazır kurulan oyunu ama yinede göremiyorum''diyorsanız bunun tek çözümü NFSMW oyununu silip tekrar yüklemek olucaktır.(Oyunu tekrar yüklerseniz emin olun sorun hallolunacaktır!)

-----------------------------

ÖNEMLİ NOT : VE EN SONUNDA AĞAĞIDAKİ EN BÜYÜK MOST WANTED AĞINI EKLİYORUZ ONLİNE OYNUYORUZ..

EN BÜYÜK NFS MOST WANTED FULL ONLİNE HAMACHİ AĞI ;

---------------------------

AĞ : Hızlı ve Öfkeli 3

ŞİFRE : 123

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

TEŞEKKÜRLER..RaZoR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaZoR_58! -- 28 Mayıs 2009; 22:29:30 >

•  Most Wanted Hamachi İle Nasıl online Oynanır.. |> Most Wanted Hamachi Ağı <|

***KONUMUZ GÜNCELDİR (2017-2018) ******

Merhaba Arkadaşlar..efsane oyunumuz Nfs Most Wanted ile pistleri aşındırmaya devam ediyoruz ve hemen yarışlara katılmak istediğinizi biliyoruz..,Sadece Nfsmw değil,tüm Nfs serilerini (Nfs Underground 2 - Nfs Carbon- Nfs World ) ve diğer farklı yarış oyunlarını da oynuyoruz...Bu amaçla tüm oyuncuları biraraya topladık, yeni oyun-sohbet programımızla artık kolayca oyunlara girebiliyoruz..Vereceğimiz linkten oyunu da yükleyip,yarışcıyı da buluyorsunuz...komple çözüm yeni kanalımızda..buradan: https://discord.gg/NvGD924

(konunun altında kanalımızın görüntüsünü görebilirsiniz)

(discord programı tarayıcıda direk çalışıyor...telefon ve tabletlere de uygulama mağazasına girerek "discord" yazarak kolayca kurabilirsiniz...biz uygulamasını kurmanızı tavsiye ediyoruz)

Nasıl gireceğim: en üstte verdiğimiz linke tıklayınca sayfa direk açılır yada discord uygulamasını telefona veya pc ye kurabilirsin..yönergeleri takip edin,email ve şifrenizi belirleyin,herşey çok basit...direk sizi oyun kanalına getirecek.

Düzgün yarış oyunu bulamadığımız bu günlerde "ne varsa eskilerde var" diyoruz ve sizleri efsane oyun Nfs Most Wanted ‘ın'nin kıran kırana geçen multiplayer yarışlarına davet ediyoruz...evet hemen en üstte verdiğimiz linke tıklayarak aramıza katılın ve kendinizi yarışlarda gösterin..

--------------------------------------------------------------------------

Not2: Oyun, Windows Xp,Windows7 ve Windows8 ve 10 da %100 multiplayer oynanmaktadır...

KANALIMIZDAN GÖRÜNÜM :

Sizin için en güzel araçları da unutmadık hepsi burada: TIKLA

Not1: Oyunun versiyonunu 1.3 e yükseltmeniz yeterlidir.. TIKLA

kralmost foto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 22 Kasım 2017; 23:47:39 >

• [B]selam arkadaşlar...[COLOR=#ff0000]hamachi[/COLOR] programı ile [COLOR=Blue]most wanted[/COLOR]'ı internet kafedeymiş gibi arkadaşlarımızla kolayca oynayabiliyoruz...[COLOR=Blue].hergün 50 kişinin[/COLOR] olduğu büyük ağımıza hemen katılın...oyuncularla buluşun ve turnuvalarda kendinizi gösterin.

evet şimdi gelelim hamachi programına...program ücretsizdir...alttaki yazıyı okuyarak hemen indirin,ağımızı ekleyerek oyuncularla muhabbete başlayın.

Ücretsiz hamachi türkçe indir (1mb): http://files.hamachi.cc/HamachiSetup-1.0.3.0-tr.exe

hamachiyi indirip kurduktan sonra programda alttaki üçgene basın ve "[COLOR=Blue]başka ağa katıl[/COLOR]" diyerek ağımızı alttaki resimdeki gibi ekleyin.

[U]ağımız:[/U] [COLOR=Blue]kralmost[/COLOR]

[U]şifre: [/U][COLOR=#0000ff]123[/COLOR]

oyunlarda bekliyoruz buyurun.[/B]

[B][COLOR=Red]kralmost ağı foto[/COLOR][/B]

• pardon sefer bende aynı ağı reklem yapıom
    kralmosta girin pişman olmassınız. devamlı yarış var
  • Merhaba,arkadaşımla bir türlü oynayamadık hamachiyi indirdim o kadar video izledim odayı kuruyorum gelemiyor discord falan atarmısınız bi yardımcı olun teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.