Şimdi Ara

Mosso Legarda 1521 MSM V Kullanıcıları Kulübü[ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
6
Favori
19.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba, daha düne kadar 1521 V alırım güzel güzel diye düşünüyordum ki 24 vites alma fikriyle 1524'e bakmaya başladım. Mosso kullanıcıları olarak 1524 v hakkında bilginiz var mı? Hatta carraro sportive 224 ile arasında kaldım. Ne önerirsiniz?
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende bu bisikletten almayı düşünüyorum. düz maşalı olan modeli alacağım. ilerde jant seti ve lastiği değiştiririm 10 numara bisiklet olur
  • Arkadaslar mosso 1521 le araziye de girilebilir mi? Bir de daha genis lastik takmaya izin veriyor mu duz masali olan? Yani ng650deki gibi 2.20 2.30 gibi genişlikte lastik takılabilir mi? Üzerinde gelenin genisligi nedir bilen var mi?

• arkadaşlar mosso'nun 1521 ve 1524 gibi bu modellerine daha kalın lastik takılabilir mi? 2.10 2.25 gibi mtb lastikleri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

arkadaşlar mosso'nun 1521 ve 1524 gibi bu modellerine daha kalın lastik takılabilir mi? 2.10 2.25 gibi mtb lastikleri?

Üzerindeki jantlar 19 genişliğinde.. 700x28 ile 700x42 arası genişlik destekliyor , yazdıklarınız dahil
  • Bu bisikleti şuan İstanbul'da nerede bulabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Growlithe

Bu bisikleti şuan İstanbul'da nerede bulabilirim?

Kartalda Kısmet bisiklete sorarmısınız , namık bey yardımcı olmaya çalışacaktır size ben kendisinden almıştım 2 ay önce
  • arkadaşlar bu bisiklettten 6-7 tane almayı düşünüyoruz en uygun fiyata nerede bulabiliriz?
  • Sanırım Bu konu ölmüş dostlar.... son yorum 2014
  • Merhaba

Bugün 1621 H modelini önerdi Bostancıda bir bisikletçide baktım. Biraz ağır gibi geldi. Haftada 100 km ancak yaparım. Ne dersiniz daha fazla para verip daha iyi bir model mi bakmalı?
  • carraro 227 mi mosso 1621 mı arkadaşlar ?
  • Arkadaşlar 1621 msm v modelinin siyah rengini yaklaşık 10 gün önce beykoz bisiklet prodan 880 tlye satın aldım.Öncelikle renk konusunda bence kesinlikle siyah tercih edin,çok şık ve asil duruyor siyah olanı ama zevkler renkler tartışılmaz tabi.Aldığımdan bu yana genelde kısa mesafelerde kullanmıştım,bugün ilk kez istinye-beşiktaş arası sahil yolunda uzun mesafe kullanma şansım oldu.Tek kelimeyle bisiklet resmen akıyor.Hemen hemen tüm parçaları aliminyum olduğundan gayet hafif ve hiç yormuyor.Sele için 1521 modelinde şikayet olmuş baya ama ben 1621 için bugünkü 1 saatlik sürüşe istinaden öyle çok bir ağrı ya da acı hissettirdiğini söyleyemem,muhteşem bir sele değil ama kesinlikle kötü ve rahatsız bir selede değil.(fotoğrafta jel sele kılıfı var ama bugün kılıfsız kullandım).Kitlenebilir maşayı henüz kullanmadım,tam olarak nedir işlevi onuda bilmiyorum ama kitlendiği halde yine amortisor esneme yapmaya devam ediyor bu normal midir bilemedim.Özetle şehir içi kullanacaksanız ve genelde asfalt vb yollarda sürecekseniz ben şahsen tavsiye ediyorum.Gerek ekipmanı,gerek bu ekipmana karşılık oldukça makul sayılabilecek fiyatı,gereksede yakışıklı görünümüyle(özellikle siyah olan)başlangıç seviyesi bir bisiklet arayanı gayet tatmin edecektir diye düşünüyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Mosso Legarda 1521 MSM V Kullanıcıları Kulübü[ANA KONU]

• arkadaşlar ben de bu modelden almayı düşünüyorum ancak kadro boyu seçiminde kararsız kaldım. internetten alacagım için gidip deneme şansım yok. boyum 1.70, bacak boyum 80 cm. 16 inç mi almalıyım 18 mi?
  • mtso_221 M kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz ölçülere göre 18" uygun olacaktır. Aşağıdaki siteden teyit edebilirsiniz.
    Bacak boyu ölçümünün doğru yapılış şekli de tarif ediliyor.

http://www.ebicycles.com/bicycle-tools/frame-sizer/mountain-bike
  • NEL ÖZELLİKLER

KADRO
    MAŞA
    AYNAKOL
    RUBLE
    VİTES KOLU
    ARKA ATIRICI
    ÖN ATIRICI
    ZİNCİR
    FREN
    ORTA GÖBEK
    PEDAL
    HAZNE
    JANT
    LASTİK
    AĞIRLIK
    6061 ALLOY FRAME
    ZOOM CH565D M/LO
    SHIMANO FC-M131
    SHIMANO MF-TZ21
    SHIMANO ALTUS SL-M310 7X3
    SHIMANO RD-TX55
    SHIMANO FD-TX50
    KMC-Z51
    SHIMANO BL-M376-V
    KASET KL-08A
    HF866 ALLOY
    SHUFENG DISC SF-A210 ALLOY
    STARRIMS HL-QC
    CST C1563 29X2,25
    15,20kg
    wşldfire 29 uygun fiyata buldum 730 tl nasıl bi bısıklet arkadaşlar
  • 1624 V hakkında bilgisi olan var mı?
  • Arkadaslar mosso 1521 mi yoksa salcano city fun 70 mi almalıyım ne gibi farkları vardır

• Mosso 1621 mi yoksa 1524 MÜ sizce

• umitcicek U kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de mdm ve msm farkını merak ediyordum ve araştırdım.

MDM:Man düz maşa

MSM:Man süspansiyonlu maşa

LSM:Lady süspansiyonlu maşa

Şu aralar bisiklet bakıyorum yoğun trafikte günde 10 km süreceğim bunun 2 km si yüzde 40 yokuş.kilitli maşa mı düz maşa mı almak lazım sizce

• Kesinlikle duz masa tercih etmelisiniz. Yokuslarda suspansiyon enerjinizi verimsiz kullanmanizi saglar.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.