Şimdi Ara

Mosso Legarda 1521 MSM V Kullanıcıları Kulübü[ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
6
Favori
19.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6061 Alüminyum
    Edit: Pardon soruyu yanlış anlamışım kadrosu için söylemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodaman -- 3 Haziran 2015; 22:23:51 >
  • jrbatu kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    İzmir'de nereden ve kaça aldınız acaba?.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodaman

6061 Alüminyum
    Edit: Pardon soruyu yanlış anlamışım kadrosu için söylemiştim.

Evet hocam maşanın ne olduğunu bulamadım hiç bir yerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iboocum

Arkadaşlar uzun bir süreçten sonra aradığım bisikleti buldum fakat 1-2 sorum kaldı 1521 düz maşa alıcam ama çelik mi alüminyum mu maşa bulamadım hiç bir yerde yardımcı olur musunuz?

KADRO
    MAŞA
    AYNAKOL
    RUBLE
    VİTES KOLU
    ARKA ATIRICI
    ÖN ATIRICI
    ZİNCİR
    FREN
    ORTA GÖBEK
    PEDAL
    HAZNE
    JANT
    LASTİK
    AĞIRLIK
    6061 ALLOY - 700C
    6061 ALLOY - 700C
    SHIMANO FC-M131
    SHIMANO TZ-21
    SHIMANO ST-EF51-L 3X7
    SHIMANO RD-M310-S
    SHIMANO FD-TX51-6
    KMC-Z51
    LOGAN ALLOY V934AE
    KENLI KASET KL-08A
    ALLOY HF893
    SHUNFENG RULMANLI SF-A223
    JINGHENGTON HLQC-02A
    CHAO-YANG H481 SİYAH 700X38C
    12,55kg
  • Bu özellikler MDM olanın.MSM de aynıdır herhalde.
  • zgronrn kullanıcısına yanıt
    tüm ümit bisiklet servisleri mosso servisi aynı zamanda. haberiniz olsun. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: URSUS

quote:

Orijinalden alıntı: iboocum

Arkadaşlar uzun bir süreçten sonra aradığım bisikleti buldum fakat 1-2 sorum kaldı 1521 düz maşa alıcam ama çelik mi alüminyum mu maşa bulamadım hiç bir yerde yardımcı olur musunuz?

KADRO
    MAŞA
    AYNAKOL
    RUBLE
    VİTES KOLU
    ARKA ATIRICI
    ÖN ATIRICI
    ZİNCİR
    FREN
    ORTA GÖBEK
    PEDAL
    HAZNE
    JANT
    LASTİK
    AĞIRLIK
    6061 ALLOY - 700C
    6061 ALLOY - 700C
    SHIMANO FC-M131
    SHIMANO TZ-21
    SHIMANO ST-EF51-L 3X7
    SHIMANO RD-M310-S
    SHIMANO FD-TX51-6
    KMC-Z51
    LOGAN ALLOY V934AE
    KENLI KASET KL-08A
    ALLOY HF893
    SHUNFENG RULMANLI SF-A223
    JINGHENGTON HLQC-02A
    CHAO-YANG H481 SİYAH 700X38C
    12,55kg

Anladım süspansiyon olmadığı için maşa kadro birleşik o da alüminyum herhalde haftaya alıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• www.mossobisiklet.net adresinde yer alan iletişim numarasını aradım. Ankaradan bursaya ücretsiz kargo ile 1521 msm v mavi siyah 18 kadro olanı 666/9 kapıda ödemeli olarak göndereceğini söyledi acaba yetkili satıcımı?
  • Alexios A kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam aynen Dediğiniz gibiymiş sitesinden baktım şimdi. Bende tam mossonun resimlerine bakıyordum yarın ç.kalede olucam bayilere bakacam bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: URSUS

Merhabalar,
    İzmir'de nereden ve kaça aldınız acaba?.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkür ederim..

çankaya sundu bisikletten peşin 670 gibi bir fiyata almıştım, yanında bir de kilit hediye etmişlerdi.
  • mossobisiklet.net ten ankaradan ücretsiz kargo ile 670 TL' ye aldım, bugün geldi kurulumunu yaptırıp garantiyi açtırdık. 5 km yaptım. ilk izlenimlerim;

+ Bisiklet hızı hissettirmiyor. Konforlu ve hızlı
    + kilitlenebilir maşa olayı çok hoş, engebeli zeminde açıyorum fark hissediliyor.

- Sele kesinlikle çok rahatsız.
  • Arkadaslar mosso legarde 1521 msm v ve bir de ayni bu modelin hidrolik disc frenlisi var aralarinda ne fark var teknik ozellikleri degisiyor mu acaba ? Aradaki fiyat farkini vermeye deger mi Birde ng650 ile bu modeli kiyaslayabilir misiniz masa vites lastik ve kadro olarak???

• hidrolik olana 900 lira değermi diye soruosan kesinlikle deymez şuan n11 de % 11 indirim carraro sportive 225 alsan 1000 liraya daha iyi seçim olur senin için msm v modeline 600 verdim peşin hidrolikliyide 750den alabilirsen o zaman deyer çok kullanmam diosan hidrolie gerek yok illede alıcam diosan carraro sportive 225 alabilirsin maşası göbekleri daha kalite
  • hocam benim fiyat aralığım 500 ile 600 arası o yüzden sordum bin liralara çıkmam imkansız ng650 ile mosso legarda 1521 msm v arasında kaldım sizin terhiniz ne olurdu ve neden dolayı 600 liraya çok iyi almışsınız nerden aldıgınızi söyleyebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: typre256

hocam benim fiyat aralığım 500 ile 600 arası o yüzden sordum bin liralara çıkmam imkansız ng650 ile mosso legarda 1521 msm v arasında kaldım sizin terhiniz ne olurdu ve neden dolayı 600 liraya çok iyi almışsınız nerden aldıgınızi söyleyebilir misiniz ?

Hocam ng650 ile mosso 1521 aynı kulvar degil biri şehir digeri dağ

• quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy Vulmer

quote:

hocam benim fiyat aralığım 500 ile 600 arası o yüzden sordum bin liralara çıkmam imkansız ng650 ile mosso legarda 1521 msm v arasında kaldım sizin terhiniz ne olurdu ve neden dolayı 600 liraya çok iyi almışsınız nerden aldıgınızi söyleyebilir misiniz ?

Hocam dogrudur pek bilgim bu konuda yeni bir deneyim olacak benim icin mosso yu alicam sanirim suan kullananlarin oneri tavsiyesi var mi sizlerin dusuncesi de cok onemli ben hic bir fikrim yokken buldum mossoyu burda yazacak olan her sey benim gibiler icin cok degerli olacak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy Vulmer

quote:

Hocam dogrudur pek bilgim bu konuda yeni bir deneyim olacak benim icin mosso yu alicam sanirim suan kullananlarin oneri tavsiyesi var mi sizlerin dusuncesi de cok onemli ben hic bir fikrim yokken buldum mossoyu burda yazacak olan her sey benim gibiler icin cok degerli olacak

Hocam bisikleti nerde kullanacaksiniz yani sehir icindemi arazide felanmi

• Hocam sehir ici ve tur olarak dusunuyorum antalyada yasiyorum bazen kaldirimlardan kavislerden patika yollardan gecmek zorunda kaliyorum kas kalkan fethiye gibi yerlere gidip kamp yapmayi da dusunuyorum

• Neden kimse cevap yazmiyor alan arkadaslarin detayli yorumlarini alsak cok iyi olcak 1 haftadan uzun kullanan arkadas yok mu hic burada ? Vites gecisleri seri mi masa 1 haftadan sonra ozelligini yitiriyor mu zoom masa mi ? Tavsiye ediyor musunuz adam akilli bi tane bile kullanici yorumu yok turkiyede ya hey gidi eski dh heyy...

• tabiki mosso kardeşim kusura bakma foruma giremiorum bu aralar neden mosso biraz örnek veriyim aralarında 2 kilo fark var mossonun vitesler daha üst model altus, maşada yine aynı şekilde kitlenebilir olması yokuşlarda daha rahat ettirir. Birde mekanik fren kuru ağırlık hidrolik olsa neyse v fren mekanikden iyidir ben kullanıyorum gayet memnunum 300 kilometre yol yaptım tek sıkıntısı selesi onun haricinde çok hafif kıvrak zaten hibrid bir bisiklet lastiklerde gayet yeterli 600 liralık bisiklet için bisikleti Avsaroglu Bisiklet 0532 573 96 33 istanbul/umraniye nakit olarak 600 e aldım ellerinde kalmışmıdır bilmiyorum son 2 tane vardı ben aldığımda
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.