Şimdi Ara

Moser Traş Makinesi 279.90

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Vahsi Hindi Sürprizi (2 mesaj) xhordata (2 mesaj) alembizim (2 mesaj) Akhenatonnn (2 mesaj) Kronik Farenjit (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (3 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Fiyatlar piyasaya göre acayip üstü uygun. Ama evde ihtiyacım var mı diye sorguluyorum su an :)

• neyapıcazki kabloluyu dükkanmı işletiyoz🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahte veya kullanilmis cikma ihtimali nedir merak ediyorum.

Fonex kozmetik 1400 diye aratinca cok fazla kullanilmis ürün satisi sikayeti var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahsi Hindi Sürprizi

Sahte veya kullanilmis cikma ihtimali nedir merak ediyorum.

Fonex kozmetik 1400 diye aratinca cok fazla kullanilmis ürün satisi sikayeti var.

bu ürün watsonsta sahte satmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

neyapıcazki kabloluyu dükkanmı işletiyoz🤔

Batarya ile ugraşmak istemeyenler var. Batarya zamanla eskir performansı düşer en önemlisi bıçaklar.Ayrıca moser 1400 kalitesinde bataryalı ürün almak için 500 TL üzerinde bütçe lazım.

Bu ürünü powertech vs ile karşılaştırmayın.Bu kalitede bataryalı makine fiyatlarına bakın ondan sonra yorum yapın.

Düzgün bir bakımla evde 15 yıl rahat kullanırsınız.

• Bunların uç kısmı nasıl sökülür acaba? Temizliği için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • liberty_15 l kullanıcısına yanıt

bu markanın sahtesi piyasada çok fazla

asıl dağıtıcısı sitesinde fonex gözüküyordu...hala öyledir sanırım bakmadım

ben fonexden almıştım 2 yıl kadar oldu, yağını bakımını eksik etmeyin sizi üzmez 2 yıllık gözlemim o yönde

altında 2 tane vidası var bir tornavida veya bıçakla bile sökülür ağzı geniş çünkü

sökünce alt ucunu çıkarıp temizleniyor basit yani

• Bunların sahteleri bile taş gibi. 4 senedir 99 TL ye aldığım moseri kullanıyorum bi ağırlığı var. İlk günkü gibi keskin.. Saç traşımı sürekli bununla oluyorum. Sakalları düzeltiyorum. Tavsiye ederim ama geçen haftalarda 225 TL ye gözüme çarpmıştı.. Bu fiyat aralığı gayet uygun..
    Birgün orijinalini de almak isterim tabi bu bozulursa ve canımız sağ olursa. 🤲
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Bende de kablolusu var,sıkıntı yaratmıyor...

• https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_wahl-home-pro-sa%C3%A7-kesme-makinesi-metal-siyah-1212517.html?gclsrc=aw.ds&rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=EAIaIQobChMIotujv62x7QIVThV7Ch34TwtdEAAYASAAEgLfRPD_BwE

Hafta sonu mağazadan 149.00TL aldım.

Cihaz kaliteli içinde makasından tarağına kadar ihtiyacınız olan herşey var.
    3 metre kablo uzunluğu gayet iyi.
    Saç kesme tarakları çok kaliteli değil idare eder.

Not: Evde 2 tane şarjlı cihaz (Goldmaster ve Rowenta Nomad) var ilk alındığında gayet iyi performans veriyor bir süre sonra pert oluyor.

Şarjlı olanlar kullanım açısından iyi ama pil yüzünden cihazlar kullanılamaz hale geliyor, sonuç çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 3 Aralık 2020; 11:14:1 >

• OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt
    bende 4-5 yıllık phılıps şarzlı var hala ilk günki gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vahsi Hindi Sürprizi kullanıcısına yanıt

ben nisanda gene buradan Wahl marka almistim sahte cikmisti (ince ayar mandalindaki vida titresimden dolayi dusuyordu). iade etmek istedim kullanilmis oldugu icin alamayiz dedi. kullanmadan bozuk oldugunu nasil anlariz diyince siz de haklisiniz ama yapacak bir sey yok diyince watsonstan elektronik urun almaya tovbe ettim

• bu makine uzun zamandır bu fiyat zaten. Hatta geçen hafta trendyolda 255 tl idi.

• carnivore c kullanıcısına yanıt

Hocam moser ve wahl in inanilmaz derecede sahtesi var piyasada ve aradaki farki anlamak kimilerinde cok zor.

Watson orijinal aliyorum diye sahte almis olabilir ondan dolayi sahte olabilir, gidipte bilerek sahte alacaklarini düsünmüyorum. Davalik oliurlarsa büyük bedel öderler.

Fonex ten alip kullanilmis ürün geldi diye sikayet eden de cok var.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.