Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT XL [PS4 ANA KONU] (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.739
Cevap
45
Favori
177.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alttan gelen kılıç darbesine eğilerek, üstten gelen kılıç darbesine ayakta blok yapman lazım. Sen eğildiğinde o yukardan(overhead) kılıç darbesi vuruyordur, bu da senin guard ını açıyor ve ardından komboya giriyordur. Scorpion bu oyundaki en kırık karaketerlerden biri. Fazla süratli bir karakter ve frame oranları çok iyi yapılmış. Scorpion ile iyi oynayan kişi pressure dan rakibe nefes aldırmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 17 Kasım 2017; 14:25:26 >
  • Satılık arcade stick

Yeni aldım arkadaşlar herhangi bir sıkıntısı yoktur cihazın.

Arcade stick almayı düşünenler özelden benimle irtibata geçsin.

Uygun fiyata bırakacağım.
  • Hocam offline oynayacak biri bu oyunu alsa ne kadar götürür bu oyun?
    Bir de 2 kol oynanabiliyor mu?
  • Bende almak istiyorum ama ds4 tuşları bozulur diye almıyorum ds4 oyundan pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 23 Aralık 2017; 19:46:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IraArel kullanıcısına yanıt
    Ben oyun yeni çıktığında almıştım, offline ve online olarak 6 aya yakın oynamıştım, hala arada açar oynarım.
    Şu sıralar online pek aktif olmasa gerek ama offline olarak çeşitli modlar var, hikayesiydi, kryptte dolaşma, sandıkları açma, living towers derken 2-3 ay oyalar bana kalırsa, XL’i alırsan içinde tüm kombat pack karakterleri de olacak, her karakterle hakkını vererek oynayacak olsan çok daha uzun süre de götürür

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
    Bir de mobildeki gibi, enerji muhabbeti var mı?
    Yani dövüştükçe şampiyonların enerjileri bitiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IraArel -- 23 Aralık 2017; 19:59:49 >
    Hayır, mobildeki mekaniklerle alakası yok, çok farklı.
    Gün boyunca istediğin sayıda maç yapabilirsin, mobildeki gibi enerji dolmasını bekleme olayları yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Sega Mega Drive efsanesindeki Ultimate ruhunu fazlasiyla koruyor. Ben de indirimden aldim MK fani olarak neden ciktiginda almadim cunku bozduklarini dusunuyordum ama hata etmisim oyun eski ruhundan hicbir sey kaybetmemis. Ayni psikopatlik ayni eski kafa oynanis ve cok guzel yenilikler. Yapimcilar MKda cok para hirsina girmislerdi ama bu indirimde XL yi alip olayi bitirebilirsiniz cok cok uygun fiyat. Olabilecek en guzel MK yapilmis eski oyunlara sadik kalinip muthis yeni mekanikler cilgin fatalityler ve grafiklerle.

Street Fighter ve Tekkeni de severim ama dovus oyunu denince fani oldugum tek oyun MK oldu hep. SF5 de alinir ama onun modlari filan sikacaktir. MK da muthis modlar var gerek tek basiniza online veya offline. Gerek arkadasinizla ortaklasa online girmek. Tower modlari, online modlari, rank sistemi level sistemi, fatality unlock etmek. Kiyafetler bonuslar kazanmak vs. cok baglayici yapmislar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 23 Aralık 2017; 21:18:41 >
    Oyunun offline modu baya doyurucu hocam. 2 kişi de keyifle oynarsınız. Uzun süre götürür bence. Online modu da eğlencelidir ama çok hırs yaparsan sinir stres yapabiliyor :)

• leonheart07 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
    Peki sf5 tekken7 mortal combat xl içinden hangisinin önerirsiniz offline için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IraArel -- 23 Aralık 2017; 22:48:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Oyun Sega Mega Drive efsanesindeki Ultimate ruhunu fazlasiyla koruyor. Ben de indirimden aldim MK fani olarak neden ciktiginda almadim cunku bozduklarini dusunuyordum ama hata etmisim oyun eski ruhundan hicbir sey kaybetmemis. Ayni psikopatlik ayni eski kafa oynanis ve cok guzel yenilikler. Yapimcilar MKda cok para hirsina girmislerdi ama bu indirimde XL yi alip olayi bitirebilirsiniz cok cok uygun fiyat. Olabilecek en guzel MK yapilmis eski oyunlara sadik kalinip muthis yeni mekanikler cilgin fatalityler ve grafiklerle.

Street Fighter ve Tekkeni de severim ama dovus oyunu denince fani oldugum tek oyun MK oldu hep. SF5 de alinir ama onun modlari filan sikacaktir. MK da muthis modlar var gerek tek basiniza online veya offline. Gerek arkadasinizla ortaklasa online girmek. Tower modlari, online modlari, rank sistemi level sistemi, fatality unlock etmek. Kiyafetler bonuslar kazanmak vs. cok baglayici yapmislar.

Bende seviyorum mk Sega zamanlarında çok oynardık arkadaşlarla beraber karşılıklı dövüşürduk

Bu fiyata kesinlikle değer ama çok kararsız kaldım

Ds4 deki tuşlar bozulacak diye cekiniyorum en ucuz fiyatı 170tl oyundan pahalı bir yandan da oyun zevkli

Ne yapsam karar veremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Oyun Sega Mega Drive efsanesindeki Ultimate ruhunu fazlasiyla koruyor. Ben de indirimden aldim MK fani olarak neden ciktiginda almadim cunku bozduklarini dusunuyordum ama hata etmisim oyun eski ruhundan hicbir sey kaybetmemis. Ayni psikopatlik ayni eski kafa oynanis ve cok guzel yenilikler. Yapimcilar MKda cok para hirsina girmislerdi ama bu indirimde XL yi alip olayi bitirebilirsiniz cok cok uygun fiyat. Olabilecek en guzel MK yapilmis eski oyunlara sadik kalinip muthis yeni mekanikler cilgin fatalityler ve grafiklerle.

Bende seviyorum mk Sega zamanlarında çok oynardık arkadaşlarla beraber karşılıklı dövüşürduk

Bu fiyata kesinlikle değer ama çok kararsız kaldım

Ds4 deki tuşlar bozulacak diye cekiniyorum en ucuz fiyatı 170tl oyundan pahalı bir yandan da oyun zevkli

Ne yapsam karar veremedim

Bende 3 gamepad var 3 senedir 3 tane de eskittim. Ds4 lerin en hassas yeri analoglari. Hep analoglar bozuldu bende bozuldugunda. Diger tuslar tas gibidir istediginiz gibi abanin.

Analoglar da hep fifa ve pesten bozuldu. 3 senede 10 bini geckin mac yapinca tabii analoglarda mesela tam dogrulttugum yeri algilamayip az yukarisina asagisina cekmeye basliyordu bu da oynamayi etkiliyor tabii.

Mk da en cok kullanilan x yuvarlak kare ucgen olacak. Bir de ok tuslari kullanilmali tabii analoga yerine avantaj oluyor ok tuslari. Bu tuslar da en saglam tuslar ds4 te en ufak sorun cikarmadilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 23 Aralık 2017; 23:48:5 >

• Dante kullanıcısına yanıt
    Bende pesi yön tuşları ile oynarım analog ile futbol oynamayı beceremiyorum

Bende ki sıkıntı R1 L1 tuşları sıkıntılı futbolda en çok bu tuşları kullanıyorum

Cevap için teşekkürler

• quote:

Bende ki sıkıntı R1 L1 tuşları sıkıntılı futbolda en çok bu tuşları kullanıyorum

Cevap için teşekkürler

Bozulmaz, ben de yön tuşları ile oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Cevap için teşekkürler

Bozulmaz, ben de yön tuşları ile oynuyorum.

Aynen yön tuşlarında sıkıntı yok üçgen kare x o R1 L1 bu tuşlar da olur sıkıntı olursa sağlam diyorsanız alırım tabiki sırf bu yüzden almıyordum

Tekken 7 nin içeriğini bilmiyorum o yüzden sf5 ile mk yı offline modda kıyaslarsak kesinlikle mk derim. Zaten Sf5 tamamen online oynanması için tasarlanmış bir yapım. Offline modu çok zayıf. Ben mortal kombat ı sırf online mod oynayan biriydim ama oyundaki karakterler arası dengesizlik ve çeşitli saçmalıklardan ötürü sf5 oynuyorum artık.

• leonheart07 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler tekrardan.

• PC konusunu bulamadım oyunun buradan yazayım. Oyunun XL sürümüne sahibim steam'de. İlk zamanlar kontorland kontrolcüm ile rahatça oynuyordum. Sonra bir şey oldu kol çalışmamaya başladı. Bu ve witcher 3'te. Sonra bir şekilde witcher 3 sorununu çözdüm. Ve Steam big screen'de de çalışıyor kol. Fakat bir türlü mortal kombat kontrolcüyü görmüyor. Sorun nedir acaba arkadaşlar bilgisi olan var mı ?

• Vuruş tuşları nedir arkadaşlar özel vuruşlar için hangi tuşlara basmamız gerek bunu gösteren bir tablo varmı acaba.
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.