Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT X (XBOX ONE&360) ANA KONU 14/04/2015 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
1
Favori
10.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Razura

Eğer gerçekse süper görünüyor.

MORTAL KOMBAT X  (XBOX ONE&360) ANA KONU 14/04/2015

Renk uyumu olacaksa xbox one kapağına Reptile yakışır

• E3 yarin aksam 7 de inşallah görüruz oyunumuzu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E3 yarin aksam 7 de inşallah görüruz oyunumuzu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: killenergy35

E3 yarin aksam 7 de inşallah görüruz oyunumuzu :)

Yarın bilmiyorum ama 3 gün içerisinde göreceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Şu X'de bir pislik var ama ne

https://twitter.com/noobde/status/474927000289689600

/>

Umarim yoktur yaa..istemiyorum abuk subuk bi kombatt !!!!

• Oyunu sabırsızlıkla bekliyorum. MK9 serinin dirilişi oldu adeta. Umarım yükseliş devam eder. MK vs. KI olayına girilirse tekrar çöküşe geçer MK.

Sub-Zero vs Scorpion meselesinde ise Sub-Zero taraftarı olarak kırıldım diyebilirim. Favori karakteri Sub-Zero olan John Tobias oyun ekibinden ayrıldığından beri Scorpion üstün gösteriliyor Ed Boon tarafından ve bence ayıp ediyor. Çünkü MK'nın efsane zamanlarında hep John Tobias vardı. Ne zamanki ekipten ayrıldı (MK4 John Tobias'ın da ekipte olduğu son oyundu.) seri saçmalamaya başladı. Ed Boon biraz eski dostunun hatırasına saygı göstermeli.

John Tobias olsaydı Sub-Zero bu kadar ezilmezdi. Hatırlayın Sub-Zero'ya özel bir oyun bile çıkmıştı zamanında.
  • Trailer'dan gaza gelenler boşuna geldi. Asıl gaza gelinmesi gereken gerekli bir gameplay videosuydu. Gecenin sıcak videosu. İzleyin.

• Videoda görünen yeni karakterleri beğenmedim.

Rengarenk, cırtlak sesli, zorlama karakterler olmuş ve MK ruhuna aykırı olduğunu düşünüyorum.

MK9'un hikayesinin sonunda Shinnok'ı gördüğümde, yeni oyunun MK4 tabanlı ve günümüz grafiklerine uyarlanmış bir biçimde olacağını düşündüm. Sanırım yanılmışım.

Sub-Zero ve Scorpion'un karizmasına bakın bir de diğer karakterlere...

Son oyun öze dönüş sayesinde çıkış yakaladı. Umarım bu çizgiden kopmadan, MK ruhuna dokunmadan devam ederler.
  • Bi demo bekliyorum ben..bakalım cikicakmi ?

• Bence müthiş olmuş. Fatality'ler göz dolduruyor özellikle

• Yeri bura değil ama yinede sorayım yeni Konu açmayalım elimizde bulunan arcade stickler xbox one ile uyumlu olurmu acaba aparatla felan varmı bi bilgi?

• Oh be oyunla ilgili baya bisey gosterdiler cidden..baya bi izlicek materyal birikti :)

• Arkadaşlar Merhaba. .biraz once ed boon twitter da benim cizdigim resmi paylasti..twitter kullananlar baksin..suan cookk mutluyum :))

• Yeni karakter aciklanicak birazdan ;)

• Arkadaşlar karakter aciklandi..yeni karakterimiz ..Raiden ..

• İşte aradığım konu johnny cage sindel kitana jade noob saibot vs vs eski karakterler olcak mı

• Warner Bros, merakla beklenen dövüş oyunu Mortal Kombat X'in çıkış tarihini açıkladı. Oyun 14 Nisan 2015'te duyurulduğu bütün platformlar için (PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One) piyasaya çıkacak.

Oyunun ön-siparişini verenler efsanevi savaşçı Goro'yu yönetmen şansı yakalayacaklar. Böylece Goro uzun süren sessizliğini (8 yıldır göremiyoruz) bozmuş olacak.

• Tüm karakterler olacak demişti Ed Boon.Zamanında mortal kombat armageddon da da tüm karakterler vardı ama bu bence hoş olmuyo.Keşke mk9 gibi özel adamlar olsa sınırlı sayıda.daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.