Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
79
Favori
539.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlki kule ekipmanından kaynaklı dodge atıyor senin sp ye
    İkinci olarak da DOT yemiş olabilir karakter (freeze, bleed, poison, fire) o zaman powerdan düşebiliyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sonunda nightmare tower da bitti. 3 kez bitirmiştim dün son kez 100. oyunu oynayabildim. Diamond Black Dragon Kabal verdi bende F2 oldu. Artık yeni kuleyi beklemeye devam.

• Oyun her yerde çöküyor çok can sıkıcı olmaya başladı. Faction wars, kule maçları, talentsta her yerde çöküyor kaç gün geçti hala bir düzeltme yok.

• ScorpionSubZero kullanıcısına yanıt
    Evet buglar oluyor. Hele ki görev tamamlamak için 7 li savaş yaparken oyun çökünce deli ediyor.

Bu arada christmas indirimi olur kesin. Soul bitirktirmek lazım

• efruz E kullanıcısına yanıt
    7li savaşta 6. ve 7. maçta gidiyor bende bekliyorum düzeltirler diye 14 ünden itibaren hediyeler olacak diyordu bakalım ne verecekler

• nasıl daha hızlı souls kasa bilirim yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • White Lotus fatal kule 184 te belki 10 gündür takılıp kalmıştım ve geçme ümidim yoktu açıkçası. Dün nasıl olduysa geçtim. Gerisi çorap söküğü gibi geldi. Bu sabah 200e dayandım ve 200 de Nightwolf u öldürebildim. Aksilik olmazsa bu akşam Liu kang ve Fujin i de geçip kulenin son gününde bitirebilirim. Oyunun ekipmanlarından rare olanlar iyi seviyede ama bunca zamandır oynuyorum hiç epic düşmedi. Bugün ilk kez bir de epic kart alırım inşallah.

• ANT3550 A kullanıcısına yanıt
    184 ü ne yaptıysam geçemedim bir sürü takım talents ekipman denedim kaldım öyle yine bir fatal kulede 180 lerde kaldım

• Sonunda bitti. Sindel yoktu bende bu da iyi oldu.

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANT3550 -- 26 Ocak 2023; 13:41:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda Elemantal Warriors Pack'ten çıktı.

• İlk defa bir fatal tower bitirebildim günlerdir 184 i geçmeye çalışıyordum 184 ü geçtikten sonrası hızlıca bitti. Ödüllerimde bunlar.

• ScorpionSubZero kullanıcısına yanıt
    Nasıl geçtiniz acaba kafayı yicem bende 10 gündür geçemedim 184 ü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Raiden Vignette kullanıcısına yanıt
    Fx KC Johnny Cage
    Fx KC Sonya Blade
    Fx MK11 Scorpion takımını kullandım
    Nightwolf u Sonya ile devre dışı bırakıp Sindel i sürekli oyunda tutmaya çalışıp önce onu yendim sonra Shang

• Action Movie Tower fatal kuleyi 3 kez bitirebildim. İlk başta 184 te ben de 1 hafta bocaladım ama sonunda geçtim.

Bu tarz zor bölümlerde kule ekipmanınız fazla olmasa bile doğru takım kurmakla geçilebiliyor. Hatta 184 ten sonraki bölümlerin tamamını bu takımla geçtim.

Ben şunları kullandım ve tavsiye ederim;

FX Klassic Scorpion

FX KC Sonya Blade

F8 Klassic Raiden (Oyuna her alışımda rakibin canının %40 nı alıyor. Ayrıca power drain yapıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANT3550 -- 9 Mayıs 2023; 14:6:18 >
  • Sonunda.

• elpdrno_046 kullanıcısına yanıt

Helal. Ben daha fujini koleksiyona katamadım sen FX yapmışsın hocam. Dün akşam fatal kuleyi bitirdim ve Ravenous Mileena aldım F1 oldu. Koleksiyonda 4 tane daha eksik kartım var. MK11 Fujin, Klassic Movie Johnny Cage, DOtD Erron Black, Black Dragon Tremor.

• Ben de dün Fatal kuleyi bitirdim ve Ravenous Mileenayı açmış oldum. Ekipman olarak Epic Erron Black bekliyorum hala düşüremedim, umarım düşer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScorpionSubZero -- 12 Haziran 2023; 16:55:48 >
  • Ben yeniden başladım oyuna. Fatal 60 da shao khan ne kadar düşürsem düşüreyim hep 632k can ile yeniden oyuna giriyor bir sonraki dövüşte. Tek dövüşte 600k da götüremiyorum. Nedir bu iş. Kaldım orda

• ANT3550 A kullanıcısına yanıt

Fujin konusunda oldukça şanslıyım. Action Movie Tower Fatal'da falan 100. ve 180. maçlardan sürekli Fujin çıkıp durdu. En son gelen Divine Storm Pack'ten de 20 pakette 2 Fujin çıkardım ve FX yaptım. Ama bende senden daha çok eksik kart var. 6-7 elmas kart ve yeni çıkan altınlardan birkaçı bende eksik.

• Merhaba SATİLİK MORTAL KOMBAT HESAP UYGUN FİYAT .bu fiyata kaçmaz

EN AZ 5 K RUH hesaplarda

7M COİNLİ

En az 2 burutality setli

12X DİOMOND KARAKTER

HERKESE GORE KARAKTER VARDİR

Toplulugumuzdan hesaplara bakabilirsiniz alttaki telegram adresimizden detayli inceleyip 7/24 yazabilirsiniz

Bircok kisiye hesap satildi memnun olmayan yok gelin görün

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]telegram
    Mortal Kombat Mobile Hesap Satış
    https://t.me/mortalkombatmobilehesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adambanko28 -- 30 Haziran 2023; 19:33:37 >

• 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.