Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim gibi giremeyen çok fazla kişi var. Facebook grupta çıldırmış durumda kullanıcılar. Silip yeniden yükleyince düzelenler olmuş onlara telafi ödülü vermişler. Ben dildim yükledim oyuna girdi bu seferde hesaba giremiyorum. Benim gibi hesaba giremeyende çok fazla kişi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka gibi. Sanırım bugfix gelmiş ve vere vere özür hediyesi olarak 1000 soul, opponent reroll, equipment revive potion vermişler 10 ar tane.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sonunda sıkıntıyı çözebildiler. özellikle faction war oynanmaz olmuştu tüm konsumablelar sıfırlanınca pek bir şey yapamıyor elderda. daha önce bundan daha basit hatalarda hediye olarak elmas verdikleri olmuştu şimdi sadece 1000 soul vermeleri biraz kötü oldu. çünkü bu seferki hata yüzünden baya bir kişi oyundan soğudu veya bıraktı. twister towerda da 4. tura dönüyorum dotd kitana, ravenous mileena ve kc cassie cage verdi şu ana kadar. ama fatal towerda ne yapacağımı bilmiyorum. hem jokerin pasifi hem kule ekipmanları hem de fatal 200deki boss kitana insanı biraz korkutuyor.

• Kuleyi 4. kez bitirdim bu sabah. Hedefte kraliçe Sindel var ama elde edemedim hala. Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] 

• Yeni karakter açıldı
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• Twisted fatal kule de 189. Bölümü fena abartmışlar  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_sparrow_82 -- 30 Temmuz 2022; 14:4:4 >
  •  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]
    196ya kadar normal bir şekilde gelmiştim. en az 15 kere falan denedim geçemedim 196yı. sonra reddittekilerden taktik istediğimde tremor bugını kullan dediler tek denemede geçtim. sonra 200e kadar rahat. ama 200ü aşırı kasmışlar. onu da mecburen tremor bugını kullanarak 5 denemede geçtim.

• Tremor bugu nedir acaba?!.

• ogurer3 O kullanıcısına yanıt

Tramor bugu nedir acaba. Girince bayıltması mı?

fazla zorladıkları için rauntlar aşırı uzun sürüyor ben 169 da bıraktım.

benim takım herşeyi full klasik reiden- klasik Liu Kang-SF Scorpion

• jack_sparrow_82 J kullanıcısına yanıt

oyunda bir aftershock tremor bugı oluştu yeni güncellemeden sonra. cosplay jb ile oyuna başlayıp ermac kostümünü seçiyorsunuz. ondan sonra rakibe sp1 atıyorsunuz. eğer rakip bloklayamayıp yere düşerse düştüğü anda aftershock tremoru oyuna sokuyorsunuz. normalde after shock tremor oyuna girdiğinde en güçsüz rakibi oyuna alıp stun atıyor. ama jb’nin sp1inden hemen sonra rakip daha yerdeyken tremoru oyuna sokarsanız tremorun animasyonu gelmiyor. daha sonra tremor hasar yemeyen bir hale geliyor. rakibin hiçbir karakteri tremora hasar veremiyor. böylece tremor tüm rakip takımı kesiyor. ben bu bugı 196. bölümde öğrenip uyguladım. ondan sonra da 200. bölümde 10-15 kere takılınca tekrar kullandım. şu an çoğu kişi kullanıyor bu bugı. her bölüm için tavsiye etmem ama 10-15 kere takıldığınız bölümlerde deneyebilirsiniz. tabi regeneration olan bölümlerde kazanmanız kolay değil çünkü ne kadar hasar verirseniz verin rakip aynı seviyede canı yeniliyor. bir de birkaç heroda bu bug çalışmıyor. mesela oyunda fujin varken olmuyor. bir de bu bugı kullanacaksınız bütün hasar ekipmanlarınızı tremora verip talent treeyi de komple basic attack üzerine kurun.

edit: eğer anlamadıysanız starinsky youtube kanalında tremor glitch videosunu izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogurer3 -- 1 Ağustos 2022; 11:36:19 >

Eyvallah  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] 

akşam bir deneyeyim. Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] 

Tremor bug'u için teşekkürler. Ben kuleyi bitirdim açıkcası, bir tane arkadaşım takılmıştı bu yüzden sordum. Cevap için teşekkür ederiz. Beni 189. Bölüm fena zorlamıştı. Mk11 Scorpion, mk11 Jade ve mk11 Kabal ( bazen mk11 Raiden) şeklinde takımımı kurdum. Bu karakterlerimin hepsi x fusion olduğundan biraz rahatım.

• Fatal kulede 184 arctic wind ve resurrection var. Takılıp kaldım. Donma efekti yüzünden karakterlerim çbuk dağılıyor. Tremor bug denedim, ilk başta işe yarıyor ama Tremor da donup kalıyor. Bu arada Misfortune Teller diye bir epic kart düştü şansıma yine 184te uğraşıp dururken bugün.

• Fatal kulede 184ü geçebildim sonunda Tremor Bug ile. Derken kendimi 189 da buldum regeneration var bu bölümde ve oldukça kasıyor. Tremor Bug ilk başta beceremiştim ama şimdi kullandıkça gayet etkili. Teşekkürler ogurer3 arkadaşım.

189 u combat cup karakterleri ve Klassic reptile ile geçmeye uğraşacam.

• ANT3550 A kullanıcısına yanıt

189u geçebilen kişi sayısı az baya. ve rakip sürekli can yenilediği için tremor bugı da çok işe yaramıyormuş 189da. ama ben ilginç bir şekilde hiç bug kullanmadan tek seferde geçtim 189u iki bitirişimde de. ama 196 ve 200 için hala tremor bugı kullanıyorum. ve kuleyi sadece gold karakter kullanarak bitirdim. uygun ekipman talent tree ve gold karakterlerle her fatal kule bitirilebilir bence. şimdi 3. tura dönüyorum ama 4. turu bitiremeyeceğim galiba. 4. turda da 180e gelip bir elmas daha çıkarabilirsem baya güzel geçecek.

• Fatal 189u tremor bug ile geçebildim sonunda. Önce sf scorpion, sonra sf cassie cage öldü. Sona sf johny cage kaldı. Canını yenilediği için uzun sürdü baya. Tek bir bölümü bitirmem yaklaşık 10 dakika sürdü. 195 e kadar gelebildim.

• Sonunda fatal kuleyi bitirebildim. Bunlarda ödülüm. Dark fate terminatör yoktu bende. Diamondlara bi çizik daha atmış oldum.

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• Sindel büyük lanet ama olsun
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• Oyuna nolmuş böyle ya kaç yıldır oynamıyorum aklıma geldi bi bakayım dedim :) biraz değişmiş sanki eskiden sıkıcı kaldığı için bırakmıştım :) var mı güncelleme konusunda ufak bi brifing verebilecek arkadaş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyüp_Can -- 29 Ağustos 2022; 11:49:18 >
  • Discord da falan var mı kanalı bu oyunun?

• 
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.