Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Youtube kullanarak 164 ü geçtim. şimdi regenerationda sıra. Kraken reptile ile zehir verip KC johnny ile bitirmeye uğraşıyorum. Klassic Sonya Blade i denedim ama canlarını yine fullemekteler.

Bir de basic attack unblockable "accessory" kart var mı bildiğiniz? Ben johnny cage te vial of infinite blood (Skarlet için olan) kullanıyorum, bu sayede attack kısmında widowmaker kartına yer kalıyor hemde accessory ile unblock yapabiliyorum. Takımdaki diğer karakterlere de bu şekilde bir accessory yükleyebilmem lazım.

• Fatal kuleyi bir kez bitirdim. Shang Tsung geldi, bu arada sanırım biraz şanslıydım 180 boss dövüşünden de Klassic Raiden geldi. Yanlış hatırlamıyorsam boss dövüşleri dışında sadece 184. bölümde tekrar yaptım. Az önce 175. bölüme geldim, ikinci kez bitirmeye çalışıyorum.

Bende mk11 scorpion fullenmişti. Bu kulede onu kullanmaya başladım, bu karaktere ciddi şekilde torpil geçmişler. Fatal kuleyi sadece mk11 scorpion kullanarak bitirdim desem yeridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Bende bu ikisinde takıldım normal kuleyi 15 gündür geçemiyorum canlarını indiremedim 😃

• Etluseem E kullanıcısına yanıt

Normal kulenin 200. bölümünde Shang Tsung'u ilk önce öldürürseniz diğer karakterlerinin enerjileri artmaz. Kule ekipmanlarınız ne durumda bilmiyorum ama mevcut karakterlerinizle buraya kadar gibi gözüküyor.

•  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Fatal elder wind'i ikinci kez bitirdim. Bu sefer hediyelerim bunlar oldu.

• Etluseem E kullanıcısına yanıt

kc sonya blade bosslara karşı pek bir işine yaramaz. onun yerine klassic sonya bladei kullanıp sürekli sp1 kullan hem tüm takıma hasar veriyor hem de tüm takımın kalkanını yok ediyor. youtubeda elder winde özel bir talent tree var onu uygula. özellikle snare fullensin. yukardaki arkadaşın dediği gibi shang tsung oyuna girdiğinde kc johnnyi al ve sürekli sp1 kullan. shang tsung ölürse diğerleri de kolay ölür. ama shang tsungun asla 2. skilli kullanmasına izin verme.

• Ya bu Elder Wind 170'deki Raiden durduk yere regen atıp duruyor. Nasıl geçeceğiz bunu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jack_sparrow_82 J kullanıcısına yanıt
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Ekipmanlarım bu şekilde

• ogurer3 O kullanıcısına yanıt

F2 klassic sonys blade var elimde onun levelini kasıp deneyeceğim olmazsa klassic ermac alıp sürekli snare atarım

• Ben de şöyleydi böyleydi derken Fatal kulede 164ü 169u 180i geçtim. 184te takıldım assassin jade, assassin kitana, day of the dead kitana var. Knocked out ve resurrection ile birlikte. Talentte death markı fulledim. Ama bu karakterlerin yüklü olduğu kartlardan mı yoksa pasiflerinden ötürü mü bilmiyorum death mark bi türlü çlışmıyor. Tekrar dirilip duruyorlar. Bu bölüm için şimdilik F9 Kano klassic, F10 KC Johnny cage ve F10 KC Sonya blade ile geçmeye çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANT3550 -- 9 Mayıs 2022; 14:28:9 >
  • death mark işe yaramıyor knk bunlara. savunmaya yüklen talent treede. assasin jadeyi kc sonya ile oyun sona bırak. assasin karakterlere combo ender yapma çünkü onu da dodgeluyolar. supportda power drain has snare diye bir yetenek onu fulle. oyuna giren rakibin ayaklarını bağlıyor böyle sürekli tek bir heroyla uğraşırsın sonra da yavaş yavaş keseceksin sırayla savunma ve support kastığın için kolay kolay ölmezsin. 184de ben de çok zorlanmıştım ama geçince de karşına çok zor bir 185. bölüm çıkacak. ben de ilk başta geçemiyordum senin gibi oyunu silecek hale gelmiştim ama youtubedan yardım alınca bitirdim kuleyi şimdi de ikinciye dönüyorum 150deyim. sinirlerin bozulmadan önce kesinlikle youtubedan yardım al.

• Şükür kuleyi bitirdim o kadar 200 katta anca Tournament Quan Chi ile MK11 Noob Saibot verdi

•  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Bu kartlar ve youtubeden bulduğum talent ile 15 denemede bu kadar indirdim canlarını. Bence fena değildi bakalım 2 saat sonra ödülümüz ne olacak İstediğim 3 kart var. Mk Rain , Noob , Nightwolf bu üçünden biri gelsin yeter. Dvorahın elması gelmesin de xd

•  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]20 denemede bitirdim 200ü ve ödülüm bu oldu. Bence hiç kötü değil istediğim karakterlerden biri gelseydi güzel bir mk11 takımı yapabilirdim ama sağlık olsun bu da iyi

• Klassic Noob Saibot, Challenge Pack'lerden çıkıyor mu?

• Çıkmıyor kulelerden quest renowndan ve klasik paketlerinden çıkıyor.

• Bu Fatal Tower 169'un hali nedir ya? Fire God Liu Kang gelince hiç oynamayalım daha iyi. Neyle geçeceğiz bunu bilen var mı? Ben Klassic Liu Kang, Klassic Raiden ve Spec Ops Scorpion'la deniyorum bir türlü olmadı :(

• Sonunda Fatal 200ü görebildim. 184, 185, 189, 190, 195 gibi zorla geçtiklerim de oldu tek seferde geçtiklerimde. Yotube videoları sayesinde Dark Raidenin bu kadar etkili bir karakter olduğunu keşfetmiş olmam da önemli bir artı.

Fatal 200 için takım önerisi olan varsa bilmek isterim. Çünkü neredeyse tek vuruşta karakterler ölüyor. şimdilik kc johnny ile fujini biraz indirdim. Matokan Snake Skin F9, Widowmaker F8 oldu. Bunları yükleyerek devam ediyorum.

• ANT3550 A kullanıcısına yanıt

başlangıçta kc johnny co cassie klassic sonya ile devam et. önce shang shungu öldürürsen çok rahat edersin. shanga kesinlikle 2. skilli attırmaman lazım çünkü can çekiyor. en sona da kesinlikle fire god liu kang kalacaktır. asıl zorluk onu öldürmek zaten eğer o aşamaya gelirsen ayrı bir talent tree ayrı herolar ve ayrı ekipmanlar ayarlaman gerekecek. şimdilik shang ve fujine odaklan.

• Bildiğin hileye dönmüş botlar. Snare atarsın yemez Liu Kang döne döne 2 adam alır saldırırsın 7/24 block atar. Bu nedir ya
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.