Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (770. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.885
Cevap
79
Favori
539.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drahmin's Mask

Drahmin's Mask is an Epic Equipment introduced in Update 1.16. It is currently not in circulation. Previously, it was a random drop that could be received when completing a Faction Wars battle. The equipment's power ranges from 30-50.

MK mobile fandom diye bir site var. Burda yazana göre Drahmins mask artık alınamıyormuş. Bende bi süredir uğraşıyorum faction warsta belki düşürürüm diye ama nafile.

Yakın zamanda bunu alabilen olduysa bilgi verebilirmi? Yoksa boşa uğraşmayayım.

• elpdrno_046 kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar bana da bu bug yada hileyi anlatırsanız çok teşekkür ederim duacı olurum size

• Oyuna yeni başladım soul falan çok zor kasılıyor tower bile yapamıyorum yardım edin bana lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: emrshr

Oyuna yeni başladım soul falan çok zor kasılıyor tower bile yapamıyorum yardım edin bana lütfen

Saatlik questlerle günlük 300-350 kazanabilirsiniz.

• Nasıl olucak ki guest bitirecek krkter yokki herkes aynı şeyi söylüyor ama olmuyor işte

• Abartma Raiden dokunmadım bile 😂😂😂
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Devridünya

Özlemişim doğrusu yıllar sonra Mortal Kombat tadı almayı...

Yalnız biraz da üzüldüm açıkçası, onca zamana rağmen oyunu ileri taşıyacak elle tutulur bir şeyler yapılmamış. Hatta birkaç dövüş sonrasında şunu fark ettim: Teoride aynı gibi görünse de pasif ataklarda özellikle Assassian Jade gibi karakterlerin kullanıcıdaki ıska yüzdesiyle rakipteki ıska yüzdesi kesinlikle aynı değil. Maksimum %40 gibi bir değerde karşındaki arka arkaya 6-7 kere ıska yapabiliyorken sen 3 defa üst üste yapamıyorsun. Aynı şey talent tarafındaki revenant, shinnok kalkanı olayında da geçerli. Bahsettiğim şey biraz Murphy Kanunları'na benziyor ama oyun motorunda gerçekten sıkıntı var gibi. Benim gözlemim bu yönde :)

Bunun yanında Faction yaparken bütün talent paneli tamamlanmış birkaç hesaba da rastladım. Demek ki hile hurda olayları hâlâ çözülebilmiş değil. Sanırım mobil oyunların kaderi böyle... Hoş, zamanında ücretine rağmen çıktığı gibi aldığım MKX Steam versiyonunda da benzer sorunlar vardı, şaşırmamak lazım.

Diablo'ya kadar kafa dağıtmak için güzel bir alternatif oldu. Hesap için @xwernediti 'ye tekrar teşekkür ederim.

Ayrıca, kartlara hâlâ 'attack speed' verisinin eklenmemiş olmasına şaşırdım. Bazı karakterlerin saldırı hızı bariz yüksek hatta komboları da oldukça seri oluyor. Aslında tabanı oldukça güzel bir oyun ama neden geliştirilmez anlamış değilim. Şirket paraya doymuş anlaşılan.

• Devridünya kullanıcısına yanıt

Saldırı hızının eklenmemesinde bir problem yok bence hocam, zaten oyunu belli bir süre oynayan biri hangi kartın kombo hızı nasıl biliyordur.

• Bilmiyorum yani daha doğrusu aynı fikirde değilim. Çok basic bir şey aslında neden eklenmesin ki... Özellikle yeni başlayan oyuncular için faydası olur kanısındayım. Hani eskiden aşağı yukarı biliyor gibiydik ama o kadar fazla kart eklenmiş ki zannımca hepsine hakim olmak ciddi vakit alır. Ayrıca şöyle bir durum da var: Normal şartlarda Spec Ops karakterler daha seri oluyordu ama örneğin her Johnny ya da her Kenshi aynı değil.

Hani bir de şu var ki aslında daha da önemli; karşımızdaki yapay zeka neye göre vuruş yapıyor? Kitana çok hızlı değilken bile Kombat Cup Sonya'dan ara vuruş çalabiliyor. İlginçtir şimdi farenin tepkime süresini düşürüp bilgisayardan deneyince çatır çatır düz atak yapabiliyorum. Bu da unfair mesela.

• Edenian Tower ekipman koleksiyonum (Sindel's Signet Ring Ring hariç);

Koleksiyonumda olmayan kartlar;

• Yardımcı olacak kimse kalmamış burda belli oldu

• emrshr E kullanıcısına yanıt

Nereden baksan zor soru hocam. Bu tür oyunlar hep pay2win oluyor, bir de bunun yanında oyun açıklarıyla bedavadan dizilmiş çok fazla hesap var. Öyle olunca ilerlemek için ciddi vakit harcaman lazım. Tadında gideyim dersen de yavaş olacak. Başka alternatifin yok.

• Faction Wars Champion ödülüm;

• quote:

Orijinalden alıntı: Devridünya

Nereden baksan zor soru hocam. Bu tür oyunlar hep pay2win oluyor, bir de bunun yanında oyun açıklarıyla bedavadan dizilmiş çok fazla hesap var. Öyle olunca ilerlemek için ciddi vakit harcaman lazım. Tadında gideyim dersen de yavaş olacak. Başka alternatifin yok.

Katılıyorum açıkların hepsini kapattılar hesabını güçlendireceğiniz bir bug yok 4 mayıs 2015'te çıktı oyun o günden bugüne oynayanların hesapları sağlam çünkü çok açık vardı herkes yararlandı 6 yıl oldu dile kolay ya oyuna para yatırmanız lazım ya da satılan bir hesabı almanız lazım onun dışında arkadaşın dediğine katılıyorum başka alternatif yok maalesef.

@emrshr

• quote:

Orijinalden alıntı: Dementor-1

Saatlik questlerle günlük 300-350 kazanabilirsiniz.

Alıntıları Göster

O neresi oluyor ki

•  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]
    Bu yuvarlakla cizdigim yerdeki seyler ne işe yariyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

O neresi oluyor ki

Alıntıları Göster

Buradan gireceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

Bu yuvarlakla cizdigim yerdeki seyler ne işe yariyor ?

Relic Hunt taşları.

bunlar belirli sayılara ulaştıkça Shao Khan karakterini alıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dementor-1

Buradan gireceksiniz.

Alıntıları Göster

Ben orda surekli yapiyorum ama gunluk 200 300 soul alamiyorum ki

• 
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.