Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (769. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet bu oyunu ben de anlayamıyorum bazen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna bi hikaye modu atsalar veya online dövüş ya da bu bilgisayar oyununda ki gibi bi kaç yenilik yapsalar daha güzel olacak da işte nerdee

• Mortal kombat mobile hesabımı satmak istiyorum bunun için hesabı satıyorum ilanı falan nerede paylaşabilirim.
    İlgilenen olursa 1,000₺ satıcam

• Alitunc.resmi kullanıcısına yanıt

Bu forumda ilan verenler oluyo ama çok alıcısı olacağını sanmam yine de siz bilirsiniZ

• Scorpion1903NT kullanıcısına yanıt

ne kadara satabilirim onu da bilmiyorum açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion1903NT

Bu forumda ilan verenler oluyo ama çok alıcısı olacağını sanmam yine de siz bilirsiniZ

ilanı nereye veriyorlar?

• Merhaba Arkadaşlar ben oyunu androidde oynuyordum baya gelişmiş bir hesabım var iphone aldığım için o hesabı kullanamıyorum. aynı şekilde iphonede oynayıp androide geçen arkadaşlar varsa hesapları takas etmek istiyorum konuyu güncel tutarsanız çok sevinirim.

Kolay gelsin

• ARKADAŞLAR HESABIM SATILIK FİYATI 750 TL'dir ALANA HAYIRLI OLSUN.

Souls : 4,099

Coins : 10,65M

Faction Wars Store Yakut : 3,080

Level Upgrade Kartlar : 5

ELİMDEKİ BRONZE KARAKTERLER

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Use Upgrade Special1 Bronze Kartlar : 479

Use Upgrade Special2 Bronze Kartlar : 439

BU İKİSİ GEREKSİZ ÇÜNKÜ HEPSİ FULL

ELİMDEKİ SİLVER KARAKTERLER

Use Upgrade Special1 Silver Kartlar : 350

Use Upgrade Special2 Silver Kartlar : 331

Use Upgrade Special3 Silver Kartlar : 318

BU ÜÇÜ GEREKSİZ ÇÜNKÜ HEPSİ FULL

ELİMDEKİ GOLD KARAKTERLER

Use Upgrade Special1 Gold Kartlar : 100

Use Upgrade Special2 Gold Kartlar : 93

Use Upgrade X-Ray Gold Kartlar : 95

BU ÜÇÜ GEREKSİZ ÇÜNKÜ HEPSİ FULL

ELİMDEKİ DİAMOND KARAKTERLER

Use Upgrade Special1 Diamond Kartlar : 11

Use Upgrade Special2 Diamond Kartlar : 15

Use Upgrade X-Ray Diamond Kartlar : 14

GÖZÜKEN BU 5 KARAKTER YOK SADECE GERİSİ HEPSİ VAR.

ELİMDEKİ EKİPMANLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alitunc.resmi -- 12 Ağustos 2021; 16:37:36 >

• Edenian Tower Fatal 100'de Noob Saibot çıktı. Sürpriz oldu.

• Özlemişim doğrusu yıllar sonra Mortal Kombat tadı almayı...

Yalnız biraz da üzüldüm açıkçası, onca zamana rağmen oyunu ileri taşıyacak elle tutulur bir şeyler yapılmamış. Hatta birkaç dövüş sonrasında şunu fark ettim: Teoride aynı gibi görünse de pasif ataklarda özellikle Assassian Jade gibi karakterlerin kullanıcıdaki ıska yüzdesiyle rakipteki ıska yüzdesi kesinlikle aynı değil. Maksimum %40 gibi bir değerde karşındaki arka arkaya 6-7 kere ıska yapabiliyorken sen 3 defa üst üste yapamıyorsun. Aynı şey talent tarafındaki revenant, shinnok kalkanı olayında da geçerli. Bahsettiğim şey biraz Murphy Kanunları'na benziyor ama oyun motorunda gerçekten sıkıntı var gibi. Benim gözlemim bu yönde :)

Bunun yanında Faction yaparken bütün talent paneli tamamlanmış birkaç hesaba da rastladım. Demek ki hile hurda olayları hâlâ çözülebilmiş değil. Sanırım mobil oyunların kaderi böyle... Hoş, zamanında ücretine rağmen çıktığı gibi aldığım MKX Steam versiyonunda da benzer sorunlar vardı, şaşırmamak lazım.

Diablo'ya kadar kafa dağıtmak için güzel bir alternatif oldu. Hesap için @xwernediti 'ye tekrar teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devridünya -- 13 Ağustos 2021; 16:55:4 >

Hocam size hayırlı olsun. Ama güzel bir koleksiyon. Herhalde uzun bir emek gerektirmiştir. Ben oynamaya başlayalı 1 yılı doldurdu. Kendi çapımda mütevazı bir birikimim oldu gerek karakter gerekse ekipman konusunda. Daha çok yol var ama oyun zevkli. Oyun kendini güncelleyerek, yeni towerlar veya karakterler çıkararak oynama hevesini canlı tutuyor. Yoksa çoktan sıkılmıştım.

Ayrıca bugün oyunda bi sürpriz oldu benim için. Fatal kulede 200ü göremediğim halde normal tower 149da epic kart verdi (Dynasty mask of madness).

Daha önce 1 kez de Kold War Tower da olmuştu. Kule bitiremediğim halde oyunda General's Father Gun vermişti. Oyun bazen böyle sürprizlerde çıkarabiliyor.

• ANT3550 A kullanıcısına yanıt

Bende daha bugün fatal da 200'ü bir kez daha bitirdim bu sefer mk11 rain verdi bende olmayan karakterlerden biriydi brutality ekipmanları da tam zaten koleksiyona o da eklendi güzel oldu :)

• ANT3550 A kullanıcısına yanıt

Bende daha bugün fatal da 200'ü bir kez daha bitirdim bu sefer mk11 rain verdi bende olmayan karakterlerden biriydi brutality ekipmanları da tam zaten koleksiyona o da eklendi güzel oldu :)

Ben Fatal'ı 3 kere bitirdim ve hiç Rain çıkmadı. İlk bitirdiğimde Assassin Kitana çıktı, o bende zaten fulldü. İkinci bitirişimde Day of The Dead Kitana çıktı, 3 gün önce de 3. kere bitirdim ondan da Assassin Jade çıktı ve o da fulldü bende. Kardeşim bugün ilk defa bitirdi ve ona Rain çıktı. Sanırım ben çok şanssızım. Birkaç gün sonra tekrar bitireceğim umarım bu sefer Rain çıkar. Rain'in rare brutality ekipmanı bende X fuse, epic olanı da 1 fuse ama Rain'in kendisi bende olmadığı için Brutality yapamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 14 Ağustos 2021; 13:1:11 >
  • elpdrno_046 kullanıcısına yanıt

Towerlarda fazla zorluk çekmiyosun galiba çabul bitiyor sizde hocam bende üçüncü kez bitirdim dördüncü sefere başlıcam bende de iki kere kitana geldi :)

• Fatal 154 ü geçemiyorum. Karşıda mk11 jade kabal Rain var. Benim kombat Cup Cage sonya 4 fuse. Zaten çok kartım yok. En azından ekipman tavsiyesi verebilecek olan var mı. Black dragon kano dark raieden ronin kenshi oynuyorum. Bunlar dışında coc kitana var iyi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar merhaba faction wars da 15 li savaşı geçebilecek takım ve ekipman resimleri paylaşabilir misiniz.

Hangi takımlarla oynamalıyız puan için

• Normal kule 4. kez bitti. 5. ye başladım herhalde son kez bir diamond daha alırım.

1- Dotd Kitana 2-Shang Tsung 3-Ravenous Mileena 4-Klassic Raiden.

Fatal 100 de Rain aldım. 1 haftadır Fatal 171 deyim. Arctic wind ile birlikte Kold War takımı var (Sub-zero, Scorpion ve Sonya Blade). Geçemedim bi türlü.

• Sonunda 4. bitirişimde çıkarttım.

• elpdrno_046 kullanıcısına yanıt

tebrikler

• 
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.