Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
15.565
Cevap
78
Favori
485.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 565
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 19
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 17
  • Favoriye Eklediklerim 78
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • O değil de (1049 mesaj) Enes Bahadır (770 mesaj) Erkanak18 (725 mesaj) Dementor-1 (671 mesaj) Destan1010 (635 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2817 mesaj) Mobil (9682 mesaj) Tablet (334 mesaj) Mini (636 mesaj) Uygulama (285 mesaj) (8 mesaj) (22 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Oyun ve Uygulamalar >> Oyunlar >> Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]
Giriş
    51 Mesaj

Shao Kahn F5 seviyesinde. Wrath Hammer Fx, Bloody Tomahawk FX, Wrath Helmet F5. Bunlarla bugün denerim. Öneri için Tşkler.

Ayrıca dün gece Normal kuleyi ikinci kez bitirdim. Ronin Takeda verdi. Ronin karakter hiç yoktu iyi oldu.

Bugüne kadar aldıklarım;

Normal kulede Kold War Skarlet ve Ronin Takeda.

Fatal 100 de COS Quan Chi.

|
    |
    Alitunc.resmi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    51 Mesaj

Bu oyun her türlü zorluk aşaması için biraz sabır ve zaman gerektiriyor. 1 yıldır oynuyorum işten güçten ve çocuklardan vakit buldukça.

Kendi kanaatime göre ne kadar Gold karakteri FX seviyesine çıkarabilirsek zorluk seviyesi yüksek bölümleri veya kuleleri geçme ihtimalimiz artıyor.

Eskiden Faction warsta kambatant 2 veya 3 e kadar gelebilirken şimdi karakterler güçlendikçe Kontender 2 veya 3e kadar gelebiliyorum. Diamondların çıkma ihtimalleri artıyor hatta 3-4 kez de alabildim.

Öncelik her gruptan (Outworld, Martial Artist, Netherrealm, Elder God, Spec Ops...vs) FX seviyesinde takımlar çıkarabilmek olmalı.

• Yüzbaşı
    853 Mesaj
    Bu Test Your Luck ne sıklıkla çıkıyor? Oyunun sitesinde her gün çıkıyor demiş ama bende her gün çıkmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    127 Mesaj

Hocam günlük bir kere çıkıyor

|
    |
    elpdrno_046 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    240 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ANT3550

Bu oyun her türlü zorluk aşaması için biraz sabır ve zaman gerektiriyor. 1 yıldır oynuyorum işten güçten ve çocuklardan vakit buldukça.

Kendi kanaatime göre ne kadar Gold karakteri FX seviyesine çıkarabilirsek zorluk seviyesi yüksek bölümleri veya kuleleri geçme ihtimalimiz artıyor.

Eskiden Faction warsta kambatant 2 veya 3 e kadar gelebilirken şimdi karakterler güçlendikçe Kontender 2 veya 3e kadar gelebiliyorum. Diamondların çıkma ihtimalleri artıyor hatta 3-4 kez de alabildim.

Öncelik her gruptan (Outworld, Martial Artist, Netherrealm, Elder God, Spec Ops...vs) FX seviyesinde takımlar çıkarabilmek olmalı.

aynen eskilerin oyunu bende ilk yeni çıktığı zamanlardan bu yana oynuyorum 5-6 yıl falan oldu ama 1-2 yıl ara vermiştim o arada towerlar brutality ekipmanları hep kaçırdıklarım oldu :)

bu büyücü kulesini yanlış hatırlamıyosam bu beşinci bitirişim artık saymıyorum :))

çünkü günde 30 maç oynuyom towerlarda 50 souls harcayıp maçları açıyom sabah 5ten sonra aktif oluyo 15 maç öyle akşam 5ten sonra da 15ini oynuyom zaten öyle öyle bitiyo yani 1 hafta da bir tower bitiyor

|
    |

• Yüzbaşı
    853 Mesaj

Bende 2-3 gündür çıkmıyor hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 26 Mayıs 2021; 23:42:28 >
    |
    |
    Scorpion1903NT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    240 Mesaj
    Shang Tsung acil düzeltmeleri lazım dövüşte iken karakter değiştirdikten sonra yani Shang Tsung sahaya çağırdığınızda dövüşmek için çok ağır kalıyor onu bırakın savunmaya bile geçemiyor öncelik hep rakibe geçiyor ve zaten güçsüz bende karakter direk ölüyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alitunc.resmi -- 27 Mayıs 2021; 9:24:53 >
  • Teğmen
    127 Mesaj

Hocam çok op olurdu o zaman karakter hem sp 2 de sürekli can basıyor hem de seri vuruyor olur mu öyle boss fightlarda sinir krizi geçirir insan

|
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj

Hocam çıkıyordurda hemen şu maçları yapayım çıkayım kafasındayken hatırlamıyorsunuzdur

|
    |
    elpdrno_046 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    853 Mesaj

Yok hocam çıkmadı.

|
    |
  • Teğmen
    240 Mesaj

Karakter sahaya girer girmez ölüyo ama savunsa arada o da iyi

|
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj

Hocam ?!?!

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f2/90/a1/f290a1b7641a5e9765b244e34a4ae4c5.jpeg&t=0&width=480&text=1

yaklaşık 1.5 ay arayla 2 reptile event

• Teğmen
    240 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion1903NT

Hocam ?!?!

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f2/90/a1/f290a1b7641a5e9765b244e34a4ae4c5.jpeg&t=0&width=480&text=1

yaklaşık 1.5 ay arayla 2 reptile event

ÇEVİRİ İÇİN UĞRAŞMAYIN BEN SİZİN İÇİN ÇEVİREYİM :D

KLASİK REPTİLE ETKİNLİĞİ

Yeterli Ruh Parçası kazandığınızda Outworld Haritasında Diamond Klassic Reptile'ı çağırmak için Görev Moduna gidin! Kazanırsanız bir Elmas Klassic Sürüngen karakter kartı kazanmak için patron savaşını yenin!

Yani diyo ki arkadaşlar Quest Mode da reptile gözünü toplayacaksınız yeteri kadar sonra önünüze reptile boss ile dövüş çıkıyor dövüşü kazandığınızda da size diamond reptile veriyor :)

• Teğmen
    127 Mesaj

Hocam keşke ilk eventtede çevirseydiniz az daha alamıyodunuz reptile ı :D

|
    |
  • Teğmen
    240 Mesaj

Aynen o hatadan sonra daha dikkatliyim acaba ne zaman gelecek

|
    |
  • Teğmen
    240 Mesaj
    Şu Shao Kahn's Tower kadar boş bir tower yok ya hiç bir şey vermiyor hiç olmasa Shao Kahn'ın ekipmanını verse arada karakter falan verse ekipman verse yok hiçbiri yok çok boş bir tower güncellemeleri lazım

• Teğmen
    127 Mesaj

Hocam relic huntta tamamlayamazsak ordan tamamlayalım var diye he bide talent olayıda var

|
    |
  • Teğmen
    240 Mesaj

Relic Hunt geldiğinde koysalar daha iyi ama talente ne faydası var ne yapıyor anlamış değilim

|
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj

Talent puanlarını almak için bitiriyoruz ya kuleyi ilk seferde

|
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj

En sevmediğiniz rakip karakter diye sorsalar ne derdiniz?

Benim seviyemdeki bi oyuncu için kesinlikle

1. sırada Ravenous Mileena ve Jadenin her türlüsü.

Kabal bile bu kadar zor gelmiyor.

Reklamlar
vp satın al
valorant points
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
1,023
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.