Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.436
Cevap
78
Favori
479.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 561
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 19
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Favoriye Eklediklerim 78
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • O değil de (1049 mesaj) Enes Bahadır (770 mesaj) Erkanak18 (725 mesaj) Dementor-1 (658 mesaj) Destan1010 (635 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2777 mesaj) Mobil (9601 mesaj) Tablet (334 mesaj) Mini (633 mesaj) Uygulama (285 mesaj) (5 mesaj) (19 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Oyun ve Uygulamalar >> Oyunlar >> Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]
Giriş
    852 Mesaj

Umarım kule bitene kadar tamamlarım ekipmanları. Benim asıl merak ettiğim bu kuleden sonra hangi kulenin geleceği.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Alitunc.resmi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    187 Mesaj

Eski kuleler gelse benim için güzel olurdu black dragon mesela çünkü ben o zaman oynamıyordum oyunu ekipmanları falan alsam çok iyi olurdu bi de scorpion var hep brutality ekipmanları kaçırdım onlar gelse muhteşem olur

|
    |
    elpdrno_046 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Şu fotoya düşüncelerinizi merak ediyorum 😂😂😂
    (İnstagram da gördüm bende)

• Yüzbaşı
    852 Mesaj

Muhtemelen yeni bir kule gelir çünkü Mortal Kombat 11'den Mortal Kombat Mobile'e eklenecek çok karakter var daha. Tahminimce yeni kuleler ekleyip eski kulelerdeki ekipmalar için de paket çıkaracaklar.

|
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj

Aynısı scorpion için yapmadıkları sürece sorun yok 😂😂😂

|
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj

Haklısın daha gelecek olan 4 farklı karakter var büyük ihtimalle yeni kule yapacaklar ama lin kuri tower zamanında yaptıkları gibi yeni karakterler için oylama yaparlar onlar eklenene kadar eski towerları tekrar ederler gibi geliyor bana

|
    |
  • Teğmen
    187 Mesaj

Karakteri madara ediyorlar ya 😂

|
    |
    Scorpion1903NT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    187 Mesaj

Olabilir bi ihtimal

|
    |
  • Teğmen
    187 Mesaj

Challenge deki boss raiden a brutality oldu vaayyy be olabileceğini sanmıyordum

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4a/fd/79/4afd79958d755193f8031f3794b1c6d8.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alitunc.resmi -- 21 Mayıs 2021; 15:1:55 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    852 Mesaj

Hocam oyuna Mortal Kombat 9, Mortal Kombat X, Mortal Kombat 11 ve Injustice 2'den olmak üzere 33 farklı karakter gelecek, en son yapılan ankette 33 farklı karakter vardı. Bunlar talep sırasına göre oyuna eklenecek. 33 karakterin 20'si elmas olsa ve her kulede 4 farklı elmas karakter ödülü verilecek olsa 5 farklı kule daha gelecek demektir. Yani uzun süre daha eski kuleler tekrar etmez bana kalırsa.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c9/c5/d6/c9c5d663e3fe320a3eeab4fa285cb8d0.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/29/3b/5d/293b5d9a9460fcc075fcc355a8f43418.jpeg&t=0&width=480&text=1

|
    |

• Teğmen
    127 Mesaj

Hocam karekteri eklemek kolay değil çok uzun sürüyor şimdi bize nightwolf sindel be 2 yeni kart daha gelicek bunlar eklendikten sonra bi oylama süreci olacak bu süreçte eski kulelerle oyuncuları diri tutarlar yüksek ihtimalle

|
    |
  • Teğmen
    187 Mesaj

aynen mantıklı

|
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj
    Hocam ben raiden etkinliğine yeni başladım ama rakipler inanılmaz kolay utanmasalar karşımıza bronz team koyacaklar sebebi ne bilen var mı kolay olan maçlar bana sıkıcı geliyor

• Teğmen
    187 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion1903NT

Hocam ben raiden etkinliğine yeni başladım ama rakipler inanılmaz kolay utanmasalar karşımıza bronz team koyacaklar sebebi ne bilen var mı kolay olan maçlar bana sıkıcı geliyor

hocam sana sıkıcı geliyor inanın ki ben oynarken uykuya dalıyorum kaç kere öyle challengelerde telefon elimde uyudum ama artık koinslerle direk atlıyorum zaten koinsler souls kadar değerli değil ve artıyo hemen o yüzden acımadan artık challengelerde maçları atlamada kullanıyorum öyle yaparken bile uykum geliyor :)) ben iki gün önce öyle öyle bitirdim raiden challengesini 9fuse oldu

|
    |
  • Yüzbaşı
    852 Mesaj
    Elite Martial Artist Pack'i açan oldu mu? Paket nasıl elmas veriyor mu yeteri kadar? Eğer paket iyiyse Klassic Liu Kang'i fullemek için tüm ruhlarımı harcayacağım.

• Teğmen
    127 Mesaj

Hocam genel olarak bu paket en yüksek oranlı 3. Paket ancak istediğiniz liu kang cos ise elite netherrealm elder god pack i beklemenizi tavsiye ederim oyunun diamond verme ihtimali en yüksek olan paketi bu ha diyorsanız ki klassic olanı istiyorum o zaman özel klassic paketini bekleseniz daha karlı olur

edit:klassic yazısını yeni gördüm dediğim gibi kendine özel paketlerini beklemeniz daha akıl karı çünkü 15 ihtimal ztn diamond için bide hangisi geleceğide belli değil bi süre sabreddin eğer yanlış bilmiyorsam ya bu pack yada ondan packten sonra klassic pack gelicek onu açın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion1903NT -- 24 Mayıs 2021; 19:16:24 >
    |
    |
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Bu towerlarda 160'ncı maç en zoru 200'ncü olması gerekiyor 200'deki bile daha kolay 160'tan
    Boss Black Dragon Erron Black
    Boss Black Dragon Kabal
    Boss Black Dragon Tremor
    En uyuzu en gıcığı en zıkkımı da Tremor çok sinir oluyom yawşağa ya elimde ki karakterlere ekipmanlara rağmen 7 maç hakkı harcattı ve uğraştırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alitunc.resmi -- 24 Mayıs 2021; 19:54:36 >
    |
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj

Dün gece Elite Martial Artist Pack açtım. Klassic Sonya Blade verdi.

Sonra Ninja Pack açtım. Klassic Reptile çıktı şansıma ilk seferde. F2 seviyesine geldi.

Bi daha denedim. Bu sefer Klassic Ermac verdi. Zaten yoktu bende iyi oldu.

|
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj

Fatal Tower 189ncu seviyedeyim. Rakipler Assassin skarlet, kitana, jade. Dark magic ve dampening var bu bölümde. Netherrealm karakterler dark magic ten etkilenmez demiş. Bende Full FX outworld takımı var ama Full FX netherrealm takımı yok.

Bone shaper shinnok F10

Vengeful Shinnok F8

İnferno scorpion F6

Bunlarla geçmeye uğraşıyoum ama henüz sonuç almış değilim. 160ı geçebildim diye sevinirken denizi geçip derede boğulacağız galiba.        

• Teğmen
    187 Mesaj

Shao Kahn varsa elinde onun ikinci özelliği ile bitirici vuruşlar yapabilirsin ya da shao kahn's helmet ekipmanı üstüne wrath hammer ve bloody tomahawk ekle shao kahn a oyuna 3 bar ile başlar ve rakiplerinden birini rahat elersin böylelikle ve elinde circle of shadow liu kang varsa onunla başla onunla ilk başta rakibin canını baya götürürsün çok etkili olur geçmen için

|
    |
    ANT3550 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.