Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (4 Mobil) - 1 Masaüstü4 Mobil
14.781
Cevap
72
Favori
436.859
Tıklama
Giriş
    3547 Mesaj

Sarı çizgilerden 2 ve üstü olanlara veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    O değil de kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1039 Mesaj

Sağolasın Hocam da cuma sabahı oldu hala ödül yok.

|
    |
    Dementor-1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: O değil de

Sağolasın Hocam da cuma sabahı oldu hala ödül yok.
    Offline yaptıysan vermiyor

• Binbaşı
    1039 Mesaj

Sonradan geldi. Offline yaptım ve vermedi. Kontender İİ ve üstüne kart veriyor yani. Bi daha deneyeceğim pazartesi. İlk çıkışta istediğim kart çıktı çıktı, çıkmazsa offline'a gidicem yine.

|
    |
    Dementor-1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Son bir aydır aktif olarak oynuyorum 6 defa champion 2 defa kontender elite bir kez kontender 2 oldum toplamda dört erron black üç cyrax bir ronin kenshi ve bir de kotal kahn aldım acaip moralim bozuldu elmas raiden zaten hiç yok bari mileena yı vereydin güncelleme sonrası acaip cimri olmuş ama hakkını yemeyeyim yüzlerce maç oynadım gelen hileci sayısı bir elin parmaklarını geçmez o kadar kadı kızında da bulunur

|
    |

Offline yöntemi bayağı sınırlandırılmış dikkat edin oyun kapanıyor çöküyor ruhlarınız boşa gitmesin

|
    |
    O değil de kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: roverevor

milena istiyor bu challenge. nereden bulacağız. bende yok olmadığı gibi çıkmıyorda paketlerden, tipimimi beğenmiyor nedir.
    Kardes hangi karakter challenge var su an? Benim telefon her guncellemede sikinti yaratiyor iki haftadan once guncelleyemiyorum
    |
    |
    Offline yapmadan sadece hesap değiştim son 1 saatlik yaptıklarımı sildi oyun sadece faction puanımı verdi.Bırak offline hesap değişince Online dahi olsanız yaptıklarınız gidiyor.Belli aralıklarla Online kayıt alan bir sisteme geçtiler yada ofline i önlemek için hesap değişimine böyle kısıtlama getirdiler.Çok berbat etmişler.

quote:

Orijinalden alıntı: evsen81

Offline yapmadan sadece hesap değiştim son 1 saatlik yaptıklarımı sildi oyun sadece faction puanımı verdi.Bırak offline hesap değişince Online dahi olsanız yaptıklarınız gidiyor.Belli aralıklarla Online kayıt alan bir sisteme geçtiler yada ofline i önlemek için hesap değişimine böyle kısıtlama getirdiler.Çok berbat etmişler.
    En basit yöntem offline yaptıktan sonra istediğin birşey geldiğinde oyunu kapatıp internet acık iken geri açın oyun açılışta kesin kayıt ediyor duruma göre 2 kere yaptığım oluyor. Bu arada oyun bazen açılışta online olamıyor hata veriyor bir çok kere başıma geldi 2 kere üst üste çevrimiçi kayıt hatası verdiğinde oynadığım Challenge kendiliğinden sıfırlıyor ama oynadığım adamların canı enerjisi gitmiş oluyor, oynadığım geçtiğim krakterler veya ücret karşılıgı atladığım kuleler sıfırlıyor, bu yüzden kulelere başladım mı birene kadar çıkmamaya çalışıyorum.

• Yarbay
    3547 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KirkLeeHammett

En basit yöntem offline yaptıktan sonra istediğin birşey geldiğinde oyunu kapatıp internet acık iken geri açın oyun açılışta kesin kayıt ediyor duruma göre 2 kere yaptığım oluyor. Bu arada oyun bazen açılışta online olamıyor hata veriyor bir çok kere başıma geldi 2 kere üst üste çevrimiçi kayıt hatası verdiğinde oynadığım Challenge kendiliğinden sıfırlıyor ama oynadığım adamların canı enerjisi gitmiş oluyor, oynadığım geçtiğim krakterler veya ücret karşılıgı atladığım kuleler sıfırlıyor, bu yüzden kulelere başladım mı birene kadar çıkmamaya çalışıyorum.

Alıntıları Göster
    Bu yöntem de işe yaramıyor artık. Offline yapsanız da yapmasanız da oyundan tamamen çıkıp yeniden girsenizde fark etmiyor iosda hesap değiştirdiğiniz anda çok gerilere atıyor. Hatta fw de 5 maç yapıyorum yine fark etmiyor :(

• Yüzbaşı
    444 Mesaj

ben beceremedim video yapp paylaşsan cok iyi olur aslında.detaylı anlatırmısın
    |
    |
    Twister1155 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD PhenomII X3 720b(X4) / Gıgabyte 790XT-UD4P / Patriot Sectör 5Viper II DDR3 4GB 1600 CL7 / Western Dijital 1TB 32mb Cavier Black / Seagate 32mb 7200.12 1tb / Seagate 32mb 7200.12 1tb / Power Color 4850 512Mb / Gıgabyte 3D AURORA 570 Black kasa / Hıgh Power 500W Psu / LG DVD+RW 22X / Creatıve Tıtanium Fatalty Pro / Toshıba 32'' Lcd monitör / Logitech Z-5500 / Logitech G25 / Logitech Cordless Rumblepad 2 / Logitech Cordless Rumblepad 2 / Nova Mause pad / A4 X7 Laser Mause
  • Çavuş
    99 Mesaj

Memuplay haricinde bende sıfırlama yapamadım. Başka telefondan deniyorum olmuyor. Video için vaktim yok. Aslında çok basit. 1 memu hesabını sadece çoğaltma yapmak için kullanacaksın. O hesapta hiç oyanamayacaksin. Cogalttigin hesaplarla sıfırlama yapacaksın.

|
    |
    alacakll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Dementor-1

Bu yöntem de işe yaramıyor artık. Offline yapsanız da yapmasanız da oyundan tamamen çıkıp yeniden girsenizde fark etmiyor iosda hesap değiştirdiğiniz anda çok gerilere atıyor. Hatta fw de 5 maç yapıyorum yine fark etmiyor :(

Alıntıları Göster
    Aynen iosta hesap bile değişme engellenmiş durumda👍

|
    |

Şimdi yine deniyorum oyunu kapatıp açtığımda sağlam olsun diye 2 kere yapıyorum oyun açılırken kayıt işlemi yapıyor diğer hesaba geçtiğimde oyunu kayıt ediyor. FW dediğiniz gibi 1-2 el oynasam da kayıt etmiyor ama bu şekilde android de kayıt işlemini yapıyor.
    Hatta aynı işlemi Blustack ile denediğimde oyunu kapatıp açmadığım sürece kayıt yapmıyor ama Blustack oynadığım oyun veya açtığım pack'in kaydı için oyunu 1-2 kere kapatıp açıyorum kayıt işlemini yapıyor en azından android için çalışıyor diyebilirim.@Dementor-1 @evsen81
    |
    |
    Bahsedilenler: evsen81 , Dementor-1
    Android versiyonda çalışıyor demekki iOS versiyonu hiçbir şekilde olmuyor son güncellemeden sonra.

dostum bende ios kullanıyorum bende de oluyor sıkıntı yok yani. interneti kesip paketi açıyorum istediğim kart gelirse interneti açıyorum oyunu kapatıp açıyorum kaydediyor. maç yapınca kaydetmiyor ama oyunu kapatıp açmak dışında denedim hiçbir şekilde kaydetmedi
    |
    |
    evsen81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet aynen istenen kart gelince kapat oyunu ama tam kapat arka planda da çalışmasın tekrar aç kaydediyor
    |
    |
    evsen81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: somurcu1

dostum bende ios kullanıyorum bende de oluyor sıkıntı yok yani. interneti kesip paketi açıyorum istediğim kart gelirse interneti açıyorum oyunu kapatıp açıyorum kaydediyor. maç yapınca kaydetmiyor ama oyunu kapatıp açmak dışında denedim hiçbir şekilde kaydetmedi
    Bu yöntemi denedim çalışıyor çok sağol.

|
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    bazen hesabı kapatıp cok gerilere gidiyor oyun oduller acilmis kartlar hersey gidiyo cok kotu bisey cozum7 varmi bunun

Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.