Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grand Master bitirdim. Geçen hafta erron black vermiştir konterder kaçtı hatırlamıyorum bakalım grand master ne verecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kontender2 bitirdim erron black verdi

• Ödüllee henüz gelmedi ama biraz fw attım baktım yine gelmedi fw ödülleri.

• Grandmaster bitirdim reptile verdi Allahım yaa elite karakter vermedi.

• Campion bitirdim 800k puanım vardı , istemediğim biri gelir diye offline açtım 1 adet kraken reptile verdi , hesap değiştim bir daha bişey vermedi

• Offline yapan var mı? Bana her denemede aynı ödülleri verdi.

• Artık yüksek kategoride bitirdiğinde birden fazla karakter vermiyor galiba.
  • Master bitirdim sadece dark kotal kahn verdi bence yüksek seviyeli adamları yüksek sıralamada bitirince verme yöntemine geçilmiş olabilir tabiki sadece düşünce, bu kart bana geçenlerde yeni gelen zımbırtıda çıkmıştı sizce noob robot olarak mı gelecek L571 filan gibi robot kod adıyla veya ninja olarak mı ?

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• Kontender elite bitirdim eldergod kenshi verdi.

Şuanda fw neden yok. Veri temizledim ama düzelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanak18 -- 29 Ağustos 2018; 20:31:33 >
  • Arkadaşlar faction ödüllerinde offline denedim hesaba girdiğimde ödüller görünmüyor hala gelmedi sizdede oluyormu bu?

• fw de offline yapınca ödülleri tekrardan vermiyo. bende denedim bana da vermedi.
  • Eskiden yan hesaptan relic huntayken hesap değiştirinice diğer hesaptan relic huntun içinden çıkıyordu. Son güncellemeden sonra bunu engellediler. Shao khan ı Z fuse yapınca relic hunt hesaba gelmiyor. Ben de shao khan IX sörf relic geldiği zaman benim hesaba gelsin diye shao khan ı almadım. 1270 relic vardı x. Shao yu verdi almadım, şu an 1310 u geçti. Bakalım bir dahaki relic hunt benim hesaba gelecekmi?

• Beyler 2 sorum olacak.

Birincisi Relic Hunt tamamladım sonra kayboldu. Nasıl geri getirebilirim ? Var mı bir yolu ?

İkincisi de Klasik Reptile Quest Modun da ne zaman gelir ?

• Kitana geliyor. Diamond olabilir mi?

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mosyozzz -- 1 Eylül 2018; 7:21:23 >
  •  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Jingu Kitana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visceroid -- 1 Eylül 2018; 11:16:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mosyozzz

Kitana geliyor. Diamond olabilir mi?

Abi bu kadar saçma bişey olamaz ya
    Biz diyoruz Noob Saibot gelsin Diamond olsun Klassic Johnny Cage gelsin MK ruhu geri dönsün adamların yaptığına bak
    Jingu Kitana ne ya

• Store da klassic scorpion pack var haberiniz ola...

• Iki haftadir oyunu yuklemeye calisiyorum, her defasinda google play ile ilgili baska bir hata veriyor. Cozum icin yardimci olabilecek var mi ?
    Google playde iki hesap acik ondan olabilir mi? O ihtimali dusunmek istemiyorum, diger hesap kapatabilecegim bir hesap degil Zaten daha once de o hesap vardi boyle bir sorun olmamisti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hitadam -- 2 Eylül 2018; 6:43:34 >
  • Bayağı iyi bir oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Hitadam

Iki haftadir oyunu yuklemeye calisiyorum, her defasinda google play ile ilgili baska bir hata veriyor. Cozum icin yardimci olabilecek var mi ?
    Google playde iki hesap acik ondan olabilir mi? O ihtimali dusunmek istemiyorum, diger hesap kapatabilecegim bir hesap degil Zaten daha once de o hesap vardi boyle bir sorun olmamisti.
    Kardeş Play Store önbellek temizle. Öyle dene .Olmazsa muhtemelen iki hesap olmasından kaynaklanıyordur.

• 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.