Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (667. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mali_21

Bütün karakterlerim de full ve full e yakındı oyunu bırakmak ta istemiyorum ne yapmam gerektiğini biti yazarsa sevinirim
    Oyunu silip tekrar yüklemeniz gerekmektedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sildim yükledim yine aynı hocam farkeden bişey olmadı wbplay şifresini giriyorum kabul ediyor oyun sayfasına dön e basınca oyundan atıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mali_21

Sildim yükledim yine aynı hocam farkeden bişey olmadı wbplay şifresini giriyorum kabul ediyor oyun sayfasına dön e basınca oyundan atıyor
    5-6 ay önce birisinin başına da gelmişti. Çok uğraştı en sonunda oldu. Hep silip yüklüyordu. Bana da oldu 2 ya da 3. Yüklemede çözülmüştü.

• Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    Şu kırmızı kurukafayı merak ettim doğrusu sarısını biliyoruzda kırmızısı kritikle ilgisi olsa gerek

• Arkadaşlar bu Relic Hunt neden bende gözükmüyor? Kaç gündür düşmedi ekranıma, acaba Shao Kahn full fuse olduğu için mi? En azından daha fragment soul kasaydım..

• Kobayashi34 kullanıcısına yanıt
    Evet full olunca görünmüyor , ben yan hesapta açıkta sonra esas hesaba girip öyle bitiriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobayashi34

Arkadaşlar bu Relic Hunt neden bende gözükmüyor? Kaç gündür düşmedi ekranıma, acaba Shao Kahn full fuse olduğu için mi? En azından daha fragment soul kasaydım..
    Shao khan full ise gözükmüyor. Yan hesap varsa oraya git relic e git. Sonra relic içindeyken asıl hesaba dön. Relic e giriş yapmış olursun.

• Mali_21 M kullanıcısına yanıt
    4 nisandan beri bende giremiyorum güncelleme bekleyenlerdenim, allahtan sizde wb üyelik varmışta denemişsiniz ben silmedim oyunu güncellemeyle düzelir diye inşallahta düzelir.. beklemedeyiz 1.18i.

• Walla bugün 3 sefer sildim geri yükledim halen aynı şifre olsa da giremedikten sonra ise yaramaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya beyler bu konuyu hic anlamadim 666 sayfayi bu oyun mukemmel oldugu icin mi yazdiniz oyleyse bende baslayim mk severim. Oynanisa baktim normal mortal kombatla alakasi yok clicker oyunu gibi ekrana basip duruyosun birde bazen refleksel haraketler yapiyosun. Anladigim kadariyla kart mart, karakter gelistirme muhabbeti yuzunden sizde bagimlilik yapmis ayni star wars galaxy of heroes gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oramakomaburamako1 -- 16 Mayıs 2018; 21:10:40 >
  • Bir tek ben yapamıyorum bu legend şeyini

• Blood.hunter B kullanıcısına yanıt
    Bu sezon ben de yapamadım hiç Hocam. Son iki sezon pat diye olmuştu hemen.

• Takeda erişime açıldı early acces görünmüyor enteresan.

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    aynen geçen sezon ben de yapamadım yav
  • Gaz çıkaran boğa bora ço gelmiş :(((

• Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    Netherrealm studios üzdü :(
  • En son güncelleme ne zaman geldi arkadaşlar?
  • Arkadaşlar güncelleme yakındır hatta 3 veya 4 gün bilemedin 1 hafta sonra gelebilir, hazırlıklı olun !

Şimdi durup dururken nereden çıktı bu dediğinizi duyar gibiyim

İnjustice 2 ye 2.3 güncellemesi gelmiş bulunmakta.

Diğer güncellemelere baktığımızda önce ij2 ye sonra mkx e güncelleme verildiğini görürsünüz.

Zaten 2 oyununda yapım şirketi aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MercenaryKiller

Arkadaşlar güncelleme yakındır hatta 3 veya 4 gün bilemedin 1 hafta sonra gelebilir, hazırlıklı olun !

Şimdi durup dururken nereden çıktı bu dediğinizi duyar gibiyim

İnjustice 2 ye 2.3 güncellemesi gelmiş bulunmakta.

Diğer güncellemelere baktığımızda önce ij2 ye sonra mkx e güncelleme verildiğini görürsünüz.

Zaten 2 oyununda yapım şirketi aynı.
    Hocam inşallah dediğiniz gibi olur oyun şu haliyle beni baymaya başladı biraz atraksiyona ihtiyacı var oyunun.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle4141

Hocam inşallah dediğiniz gibi olur oyun şu haliyle beni baymaya başladı biraz atraksiyona ihtiyacı var oyunun.

Alıntıları Göster
    Sabredin hocam hep bu şekilde olmuştur bundan sonra da farklı olacağını düşünmüyorum

• 
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.