Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (584. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
79
Favori
539.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aarda

quote:

Orijinalden alıntı: efruz

Arkadaşlar müsabakada rakibin canını bitiriyıeum. Canı sıfırken ölmüyor. Etrafında kıvılcımlar dönerken kalkıp bana saldırıyor. Darbe almıyor bi kaç saniye. Bu nedir. Bakıyorum rakibin böyle bi yeteneği de yok. Neye göre oluyor.

bahsettiğimiz hile o maalesef :(

Hile değil hocam talent tree de defense ın son seviye özelliği olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

quote:

Orijinalden alıntı: aarda

quote:

Orijinalden alıntı: efruz

Arkadaşlar müsabakada rakibin canını bitiriyıeum. Canı sıfırken ölmüyor. Etrafında kıvılcımlar dönerken kalkıp bana saldırıyor. Darbe almıyor bi kaç saniye. Bu nedir. Bakıyorum rakibin böyle bi yeteneği de yok. Neye göre oluyor.

bahsettiğimiz hile o maalesef :(

Hile değil hocam talent tree de defense ın son seviye özelliği olması lazım

bone shieldda mı hile degil hocam ?
  • O değil de O kullanıcısına yanıt
    Bu linkte arkadaş iOS da hem challenge tekrarını hemde offline yöntemini uzun uzun anlatmış.

Hep vardı bu yöntem :)

https://forum.donanimhaber.com/mortal-kombat-x-mobil-ana-konu--107194503-553

• quote:

Orijinalden alıntı: Futurecomputer

Bahsettiğiniz yetenek talent ağacından yapılıyor defence ağacında revenant ve shinnok teaching yapacaksınız sizde ölmeden etrafınızda kırmızı halka veya kemikten bir kalkanı kullananilirsiniz

Çok teşekkürler. Mutlaka yapılması gereken bir yetenek. 2-3 saniye ölümsüz oluyorsun resmen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bone shield special power yedikten sonra açılıyor genelde. Talent ağacından açıyorsun. Diğer shield da canın %1e inince açılıyor otomatik. O da talent ağacı defansın özelliği ikisi de. Ofansiv yerine defansife basın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobayashi34 -- 26 Aralık 2017; 18:49:46 >
  •  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Bone shield ve 5 saniyelik diğer kalkanı soran arkadaşlar için talent ağacı.. Revenant ve Shinnoks Touching.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobayashi34

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Bone shield ve 5 saniyelik diğer kalkanı soran arkadaşlar için talent ağacı.. Revenant ve Shinnoks Touching.

Defense a mı kassaydık ya :(

Ben komple offense a abandım son özellikte arka arkaya SP2 yapabiliyorum. 4 kere yaptığım oldu Luck bastıktan sonra

• Raiden'ını sahiplenen Kenshi duruşu

• Dün viejo diye bir hileciyi yendiğimi söylemiştim artık oyunun mekaniğinidemi hacklediler bilmiyorum herifi yeniyorum yine aynı adam geliyor iki günde adamı hayata küstürdüm tokat manyağı yaptım kanişim yaptım istediğin kadar gel sen benim minik kuçumsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Futurecomputer -- 26 Aralık 2017; 21:37:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Futurecomputer

Dün viejo diye bir hileciyi yendiğimi söylemiştim artık oyunun mekaniğinidemi hacklediler bilmiyorum herifi yeniyorum yine aynı adam geliyor iki günde adamı hayata küstürdüm tokat manyağı yaptım kanişim yaptım istediğin kadar gel sen benim minik kuçumsun :)

Gel üstüme biraz Raiden at allahını seversen

• Bu card packlerdeki indirim yilbasina kadar degilmiydi arkadaslar ya suan da indirim bitmis gozukuyor ..

Kac gundur neredeyse hic oynamadan sadece offline dan elite pack aciyordum gerci diamond olarak iki raiden iki de milena aldim ama biraz daha ruhum vardi

• XardaTR X kullanıcısına yanıt
    Hocam bu oyunda indirimi görür görmez yapıştırıcan. Ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Neyse gerçi iki diamond çakmışın. Allah bereket versin.

O değil de "en iyi equipment hangisidir?" konulu anket yapalım mı?

En iyisi dendiğinde birçok kişinin aklına ermac gelecektir de hadi ikincisi diyelim, bence Tremor. Çünkü hem resistance to all debuf diyor hem de % 20 power veriyor. Bu iki birleşim, X fuse yapamamış olsam da, bence harika. Adamların kendilerine takılan equipment'lar içinde de Sub-Zero ve Liu Kang çok iyi. Jacquie de fena değil çünkü hem basic attack damage'i arttırıyor hem de % 35 health veriyor. Yanına sub-zeronun eq'ı ile brawler gloves'ı da koyunca kadın Allah yarattı demiyor valla.

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    O arka arkaya sp2 kullanım şansı bende de açık. Offansive de full benim. Yalnız defansif ve ofansifte de bazı gereksiz talentleri fullemedim sadece 1 kere verdim sonraki kutunun açılması için.

• quote:

O arka arkaya sp2 kullanım şansı bende de açık. Offansive de full benim. Yalnız defansif ve ofansifte de bazı gereksiz talentleri fullemedim sadece 1 kere verdim sonraki kutunun açılması için.

Ben onu yapmadım işte bazısını fulledim :( Napsak yeniden mi düzenlesek bilemedim ki :/
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Bence kalkanları aç derim ben. O kadar çok işe yarıyor ki o 5 sn. kaybedecekken kazandığın çok oluyor.

• Kobayashi34 kullanıcısına yanıt

Kalkanları açmak önemli tabii.

• Bende indirim devam ediyor :)

Talent defansı fulledim süper oldu.

Birde güncellemeden sonra maç kazanma sayım çok düştü. Daha zor ve benimkilere göre güçlü rakipler gönderiyor :(

30 luk kartlar ile N. Reptile ve A List jony full oldu. C. Subzero da olmak üzere :))

Düzeltme: challenge yenileme işlemi yaptım ve indirim gitti :((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dementor-1 -- 27 Aralık 2017; 12:35:38 >
  • Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    Hocam challenge yenilemeyi bluestacks'ten mi yapıyorsun? Ben dün, bütün gün boyunca 7 8 kere denedim olmadı. Acaba dedim önlem mi almışlar?
  • O değil de O kullanıcısına yanıt
    Ben iOS da mobil oynuyorum. Yazdığınız yöntemi de bilmiyorum. Silip yeniden yükleme dışında başka yöntem bilmiyorum.

• quote:

bu 2 varyasyonunda ekran görüntülerini atsanız çok güzel olur üstteki resimde sadece 3 4 kutu görünüyor öncekıleri neye vericez bilemedim vakıt bulurda atarsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.