Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.885
Cevap
79
Favori
539.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com/mortal-kombat-x-mobil-ana-konu--107194503-553

Hem offline hemde challenge yenilmek için iOS da yapılması gerekenleri bu linkte arkadaş çok güzel anlatmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jade de hiç fena değil yani daha yeni başladık ama fuseleyelim

• 3 fuse lu diomand karakterde 1 battle oynuyorum takımım HP si 48 50 arası karşıma çıkıyor 69 72 HP li hileli rakip iyiden iyiye soğudum oyundan sadece görevlerimi verip çıkıyorum.
  • Early access e ne geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Bahadır

Early access e ne geldi

Treacherous Tanya

• Leş

• Treacherous Tanya çok yavaş. İki hareket arası kahve molası yerine hafta sonu tatili yapıyor resmen ama sp hareketleri çok çok iyi.

Bu harada happy holiday diye birşey gelmiş. Anladığım kadarıyla 17 gün boyunca farklı hediyeler verecek. Bana ilk gün 20 ruh çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dementor-1

Treacherous Tanya çok yavaş. İki hareket arası kahve molası yerine hafta sonu tatili yapıyor resmen ama sp hareketleri çok çok iyi.

Bu harada happy holiday diye birşey gelmiş. Anladığım kadarıyla 17 gün boyunca farklı hediyeler verecek. Bana ilk gün 20 ruh çıktı.

Hayattaki şansım

Level up kartı çıktı

• Bu Tanya'nın sp1'i ve sp2'si vuruş güçlendirmeyle ilgili. Önce sp2, sonra sp1 yapıldığında inanılmaz bir vuruş gücüne ulaşılıyor. Yanına Ninjitsu ve Sun God getirildiğinde bu kart uçar. Ninjitsu-Sun God ve Jade de böyle.

Ayrıca bu happy holiday olayında geçen sene Undeadhunter Johnny Cage çıktığını söyleyenler vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: O değil de

Bu Tanya'nın sp1'i ve sp2'si vuruş güçlendirmeyle ilgili. Önce sp2, sonra sp1 yapıldığında inanılmaz bir vuruş gücüne ulaşılıyor. Yanına Ninjitsu ve Sun God getirildiğinde bu kart uçar. Ninjitsu-Sun God ve Jade de böyle.

Ayrıca bu happy holiday olayında geçen sene Undeadhunter Johnny Cage çıktığını söyleyenler vardı.

Doğru. Challenge Pack e kadar gitmiş çünkü :D

• Beyler bilgisayara Nox kurdum ama MKX i yükletmiyor this game is not available your version diyor ne yapmam gerek bilen var mı?

• Yarın yeni sürpriz bekliyorum :)

• Oyunun şu an ki halinden inanılmaz memnunum doğrusunu söylemek gerekirse. Her hafta bir challenge eski karakterlere de repeat geliyor sürekli bu sayede fuse artıyor ayrıca bir sürü de soul biriktirme fırsatı doğuyor.

Neydi o önceden bitmek bilmez challenge lar... 3 hafta süren... ayrıca haftalık faction lar...

Bi de şu hileli hesapların önüne geçebilseler...

• quote:

Yarın yeni sürpriz bekliyorum :)

ne süprizi hocam :D
  • aarda kullanıcısına yanıt
    Early acces birazdan bitiyor. Akşam 8 gibi yerine yeni birşey bekliyorum :)

Yoksa duyum ve bilgim Yok :)

• quote:

Early acces birazdan bitiyor. Akşam 8 gibi yerine yeni birşey bekliyorum :)

Yoksa duyum ve bilgim Yok :)

Bence yerinde yellerin estiğiyle kalacak

•  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]
    daha bugun konustuk arkadaşlar mortal kombat x te hile yaptığını söyledi inanmadım sonra foto atmıştı. ekledim buraya. nasıl yaptığını sordum bir tane uygulama indirmiş magazadan onunla dedi çok şaşırdım. bizde android oyun hilesi paylaşan sitelerden indiriyoruz dedim güldü. uygulamanın adını söylemedi. öğrenirsem sizede verecem arkadaşlar
  • Reklamını sevsinler
  • Merhaba arkadaşlar. Ben uzun zamandır bu forumdayım aslında ama sadece yorumlarınızı okuyordum, yazmıyordum. Mortal Kombatı ilk çıktığından beri oynarım daha atari salonlarında oynardım. Hastasıyız.

Kafama birşey takıldı benim size sormak istedim..

Faction War oynarken birgün acil işim çıktı ve oyunu pauselayıp gittim ve 10 dk sonra gelip kaldığım yerden devam ettim. Böyle bişey nasıl oluyor? Neticede online oynuyoruz. Kafam karıştı biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobayashi34 -- 18 Aralık 2017; 21:27:40 >
  • Kobayashi34 kullanıcısına yanıt
    Faction war da karşılıklı oynanmıyor. Senin kurduğun takıma yakın başkasının kurduğu takımı karşına çıkarıyor. Ama sen oynarken karşındaki sistem oynuyor.

• 
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.