Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler son 2000 ruhu da netherrealm pek e bastım. Hayırlısı. Kaçırmak olmazdı ama arkadan büyük olaylar geliyor sanki. Ya da herkeste ruh biriktiğinin farkındalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dementor-1

Relic hunt için çok geç aldığın adam alsan bile yeterince geliştirmezsin ama illa netharealm karakteri olsun diyorsan challenge pack da daha çok çıkıyor.

Sağolun hocam.
    Challenge açtım Sektor çıktı
    Allahtan Wrath Hammer çıktı da yolumuzu buluruz belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerim5100 -- 27 Kasım 2017; 22:10:6 >
  • Elit park açıp Elmas çıkaran var mı?

Bilsek bu kadar indirim olacağını dün 1500 ruhu harcamazdım :(

• Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    Hocam elmas çıkmaz değil çıkar ama bu gece yarısı biterse boşuna zaman kaybı olur diye dedim ben. Ben 2 tane çelınç pek açtım, üst üste 2 tane Erron çıktı, tatava yapmadım aldım hemen. 160 ruha Erron çok iyi.

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Sc. O. Jesie içim Kombat pack, elmaslar içinde elit e yükleneyim.

• Ben de evdeki bilgisayara bluestack kurup çelınç tekrarı peşinde koşuyorum da olmuyor bir türlü. Daha mortal kombat ı bile açamadım bluestack te. Acaba direk yedeği yüklesem ne olur?

• Beyler millet official forumda varını yoğunu basıyo elite pack'a falan. Ben de asıl hesabımda 2000 ruh harcadım n.realm pack'e. Elinizi korkak alıştırmayın.

Yatırım tavsiyesi değildir.

• Beyler Baraka challenge bitince ne olacak tahmin eden var mı? RJV Challenge gelir mi yoksa geçen seneki gibi 30 günlük Christmas Bundle mı gelir?
  • Nerdeyse parayla soul alacak duruma geldim. 12 soulum var. Relic Hunt oynamak istemiyorum. Shao Kahn tower yeteri kadar soul vermez. Dur la Bluestack telefondan da oluyordu!

Edit: Bilgisayarım aşırı dandik olduğu için Bluestacks oyunu açamadı. Dolayısıyla yedek veriyi yükleyemedim. Telefondan da bunu yapmanın bir yolu yok galiba. Var mı beyler.

Bi de bu indirim abd saatine göre bir gün sürerse yarın bize göre saat kaçta bitebilir? Yarın sabah okuldaki bilgisayarda çelıncı sıfırlayıp hemen bir tane daha çelınç pek patlatabilirim bir ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O değil de -- 27 Kasım 2017; 23:52:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Beyler Baraka challenge bitince ne olacak tahmin eden var mı? RJV Challenge gelir mi yoksa geçen seneki gibi 30 günlük Christmas Bundle mı gelir?

christmas bundle neydi dostum geçen seneki,hatırlayamadım da ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Beyler Baraka challenge bitince ne olacak tahmin eden var mı? RJV Challenge gelir mi yoksa geçen seneki gibi 30 günlük Christmas Bundle mı gelir?

christmas bundle neydi dostum geçen seneki,hatırlayamadım da ?

30 gün arka arkaya oyuna giriş yapınca toplamda 300 kart gibi birşey veriyordu Holiday Pack mi neydi

• Off line kullanarak 20 nin üzerinde elit açtım kold war sonya dışında güzel bir kart gelmedi üstelik offline takıldı dandik dandik adamlar kaldı bana

• beyler bana en iyi talent ağacını yazar mısınız bu oyunun deneyimlileri en iyi talent ağacı nasıl olmalı yardımcı olun.
    towerda 89 a geldim bu kadar yetenek var.
  • Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    Bende de terslikler oldu hep.

Abd'de şu sıra yamulmuyorsam pazartesi öğlenden sonra. Onlarda gece 00.00'da bitse, bizde 10.00 gibi bitebilir. Ben bluestacks'i evdeki bilgisayarda hala randımanlı çalıştıramadım. Sildim, yeniden yükledim % 60'lardaydı mkx, yanlış bi şey yaptım, az önce baştan başlattım.

2 tane de Marksman alaydım iyiydi. Yarın öğlenden sonraya kadar sürse 2 tane de High-Tech alsam dadından yenmez. O değil de ben bluestacks'teki google play hesabını oynadığım hesabın mailiyle aynı yapıyorum, banlanır mıyım acaba ya? Bilgisi olan var mı?

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Bluestack kasıntı bir program. Bilgisayar eskiyse hiç uğraşma. Nox daha hızlıdır. Bir ara ikisini de denemiştim.

Ayrıca mkx bilgisayarda çok yavaş çalışıyor. Ben oynayamamıştım.

• Elite pack 180 soul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes Bahadır -- 28 Kasım 2017; 8:39:16 >
  • Wlock quan chi bende 7 fuse sub zero ve jax icinde 8 tane acsammi ? Soul bol zaten 😂😂😂

• Devam ediyor beyler. Öğlene kadar sürse harika olur.

• Enes Bahadır kullanıcısına yanıt
    Aç Hocam Aç. 200 küsura adam alıyorsun.

• Akşam 20:00 ye kadar devam eder.

• 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.